Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Marek79 napisał(a):

raczej ogólnopolskiej koncesji nie dostanie

Może dostać (na wyrost) ze względów politycznych. W końcu będą o tym decydować ludzie związani z obecną opozycją. Pytanie tylko czy udźwignie to finansowo. :?:

 

5 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

Cały naród pomoże sfinansować emisje w telewizji naziemnej jak przypadku TV Trwam z Torunia

Koszty emisji Tv Trwam na pewno nie opierają się głównie na datkach widzów i słuchaczy. Zarabiają na nie także inne inwestycje Rydzyka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2024 o 10:21, Marek79 napisał(a):

Republika jest biedna jak mysz kościelna i raczej ogólnopolskiej koncesji nie dostanie.

Mam na ten temat inne zdanie. Swoją drogą ciekawe czy jeżeli TV Republika faktycznie wystartowałaby w konkursie naziemnym na MUX8 i go wygrała to czy mogłaby zachować najwyższy numer z swoich pozycji LCN? Tym samym z miejsca TV Republika nadawałaby pod numerem 23 zajmowanym obecnie przez tą stacje w ramach MUX-L2 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma chociażby wspólną technologię czyli DVB-T2. W moim odczuciu taka opcja o której wspomniałem powinna być możliwa zwłaszcza że sama pozycja 23 na liście LCN nest po sąsiedzku z kanałem TVP Dokument który to nadając pod numerem 24 ma zasięg ogólnopolski a nie lokalny ta jak chociażby TV Republika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adrian96 napisał(a):

Zauważyłem coś ciekawego. Dwa kanały Zoom i Nowa są w HD a Metro i WP są w SD w tej tabelce. 

To był jakiś test, ale do końca nie wiadomo co miał wykazać. Nie przywiązywałbym do tego wagi które kanały przez chwilę były w HD. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, danielpes5 napisał(a):

Może 18 marca wraz z pojawieniem się tam dziewiątego kanału przejdą ostatecznie  na DVB-T2 ?

 

Tez tak już kiedyś myślałem, 

bo jak sam nadawca stwierdził, że SD to archaiczmy system jak na dzisiejsze czasy.. 

I to byłby właśnie dobry moment, jeśli co niektórzy musieliby zrobić skanowanie, by go doszukać. 

@DanielK często też tak myślę, bo na TV 4K np kabaret w WP jest naprawdę fajny jakościowo. Wiadomo starsze audycje są zawsze gorsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...