Skocz do zawartości

MUX 8


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poland ja nie rozumiem, na co Ci niekompetentni ludzie z KrriTV, czekają w kontekście przyznania CTV9 ostatecznej koncesji na naziemnej Tv na Mux8, bo ja myślałem że ten nowy kanał Red Media Group ruszy po 10.lutym a tu pikuś bo Krritv i jej działania są bardzo powolne a nie wiadomo nawet czy te 7 lutego będzie ogłoszona decyzja odnośnie CTV9 i wpisana w Wykazie by nadawca mógł ogłosić start nowego kanału bo chyba może już mają wstępną  ramówkę na pierwsze dni nadawania tylko nie  mogą bez udzielonej koncesji w Red Media Group ogłosić publicznie daty startu CTV9.

Edytowane przez TomeQ38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Marek79 napisał(a):

KRRIT powinna zostać ukarana za opieszałość!

Maja w głębokim poszanowaniu dobro ogółu , dbają tylko o własne stołki do których się przykleili. Czemu w innych krajach podobne organy działają szybko , sprawnie i bez polityki. Polska to jednak stan umysłu.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że to wszystko się przeciąga to tylko i wyłącznie zasługa Przewodniczącego KRRIT bo już dawno powinien być rozstrzygnięty konkurs na MUX 8 bo Przewodniczący KRRIT musi mieć nowe kanały na MUX 8 bo stare są niedobre parodia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym ekscytować. Nowy kanał nie wniesie niczego rewolucyjnego do oferty naziemnej. Będzie w lutym, czy w marcu, to już żadnego znaczenia nie ma.

U nas w sprawach koncesyjnych zawsze wszystko się ślimaczy.

Są także okresy ustawowe na odwołania, trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś @Poland czy @Kirk napisał że po części rozumie KRRiTV z powodu tego że zażądali nowych kanałów z obawy że Polsat znowu weźmie te miejsca, ale Polsat KRRiTV wykiwał zgłaszając W24 które to wygrało ale szybko zrezygnowało z miejsca na MUX8 z powodu konkursu na miejsce po TVP ABC na MUX-1, które wygrało i natychmiast zmienił nazwę stacji na Wydarzenia 24, które to KRRiTV klepnęło. Dlatego tak się przedłuża. Dla mnie te wymagania żeby były nowe kanały to są śmieszne. Nawet za Kołodziejskiego czy poprzednich władz KRRiTV nie stawiano takich wymagań żeby konieczne były nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adrian96 napisał(a):

Dla mnie te wymagania żeby były nowe kanały to są śmieszne. Nawet za Kołodziejskiego czy poprzednich władz KRRiTV nie stawiano takich wymagań żeby konieczne były nowe kanały.

 

Teraz to by wypadało żeby to nie był wymóg na nowy kanał. Pewnie część userów mnie zjedzie, ale przydało by się żeby jedno miejsce zajęła Republika. Niech już będzie ten kanał z odmiennym punktem widzenia rzeczywistości w naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2024 o 15:33, michael112 napisał(a):

 

Teraz to by wypadało żeby to nie był wymóg na nowy kanał. Pewnie część userów mnie zjedzie, ale przydało by się żeby jedno miejsce zajęła Republika. Niech już będzie ten kanał z odmiennym punktem widzenia rzeczywistości w naziemnej.

Podzielam twoją opinie. Niech będzie jeden prawicowy kanał informacyjny i dwa o neutralnych lub zmiennych poglądach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dvbtowiec Treści prawicowe są na Trwam ? Większego żartu dawno nie słyszałem. Nie wierzysz to poczytaj. Cytat na końcu komentarza. Właśnie dlatego TV Republika powinna wejść na MUX-8 żeby była jakaś równowaga w naziemnej telewizji cyfrowej a nie wszystkie stacje mówiące "cała prawda całą dobę" rodem z Wiertniczej. I żeby wyborcy prawicowi (w tym wyborcy PIS) mogli obejrzeć to co im się podoba.

 

Cytat

TV Trwam nie przejmie widzów TVP. Dzięki wywalczonej wieloma protestami koncesji, TV Trwam jest dostępna w MUX-1 naziemnej telewizji cyfrowej. Ma więc niemal identyczny zasięg jak TVP1 czy TVP Info. Sęk w tym, że różni się zarówno profilem, jak i stylem przekazywania informacji od nadawcy publicznego. W TV Trwam można natrafić na sformułowania „dewiacyjne związki homoseksualne”, ale nie ma ścigania polityków opozycji po sejmowych korytarzach czy ciągle powtarzanego „Für Deutschland” Donalda Tuska. Dużo treści ma charakter religijny, a toruńskie media nie zawsze chwaliły PiS. Zjednoczonej Prawicy obrywało się od nich na przykład za chęć zakazania hodowli zwierząt futerkowych.

 

 

Edytowane przez Adrian96
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treści prawicowe są na Trwam.

Republika nie wejdzie bo nie ma pieniędzy.

A poza tym stacja do której przeniosło się szczucie w ogólnopolskim MUX powinna mieć ban.

Na marginesie, to że w stacji nie ma od rana do wieczora o Tusku, nie oznacza że nie jest prawicową stacją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...