Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Crossi @regedit32 działa jeśli włączy HDMI CEC, co prawda nie działa to tak w pełni jak przy innych sprzętach, ale ON/OFF, przełaczanie kanałów itd to śmiga wszystko i mam wrażenie że po ostatnim updacie działa to lepiej, tzn nie miałem jeszzce żadnych problem.. oby nie zapeszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@escapers Ja zrozumiałem pytanie @regedit32 tak, że czy bezpośrednio pilotem od telewizora Sony da się obsługiwać dekoder Polsatu. Z tego co mówisz, to da się ale poprzez pośrednika czyli telewizor obsługujący standard HDMI CEC. Sam mam tymczasowo dekoder 4K Lite, ale tego czy mogę obsługiwać go przez pilot telewizora nie sprawdzę ponieważ mój telewizor nie obsługuje standardu HDMI CEC. No i teraz wszystko jest jasne. 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczęła się odtwarzać część materiałów z Polsat Box Go. Na niektórych nadal jest bląd 1400 ale część już działa. Zaczęło działać również radio internetowe.  Ze swojej stroni nie zmieniałem niczego w ustawieniach sieci, więc błąd ewidentnie leżał po stronie Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja oprogramowania: 1.1.25.

Po najnowszej aktualizacji dekoder nie przechodzi w stan czuwania, wiem bo po wyłączeniu dekodera cały czas dioda świeci się na czerwono a nie na biało jak to zawsze było.

I chciałem się dowiedzieć czy inni użytkownicy dekodera polsat box 4k lite mają tak samo i czy można z tym coś zrobić czy nie ?

Bo nie wiem czy pisać do polsatu box czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanie do was bo już nie wiem co mam robić 6 razy miałem już wymieniany dekoder 4k lite i cały czas jest ta sama wada dekoder przechodzi 1 instalację bez problemu potem szuka nowego oprogramowania i je znajduje po czym je instaluje po instalacji dekoder każe się uruchomić ponownie i po tym  jest zgon dekodera cały czas się restartuje posiadam ofertę tv internetowej która działa z każdym dostawcą internetu Polsat sam nie wie co jest grane a ja od  10 stycznia nie mam usługi może wy coś pomożecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest komedia no właśnie w punktach nie ma możliwości ani zdiagnozowania pracy dekodera pod kątem prawidłowego działania tv internetowej i samego dekodera tylko mogą sprawdzić pod kątem tv satelitarnej  operator łaski nie robi ale ja już mam dość dziś dostałem informację że po licznych moich reklamacjach Polsat odstąpił od umowy i mam wysłać kurierem dekoder czyli wychodzi na to że oni sami nie wiedzą co się dzieje z ich dekoderami nigdy więcej tv internetowej od Polsatu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Maciek 33 napisał(a):

Witam mam pytanie do was bo już nie wiem co mam robić 6 razy miałem już wymieniany dekoder 4k lite i cały czas jest ta sama wada dekoder przechodzi 1 instalację bez problemu potem szuka nowego oprogramowania i je znajduje po czym je instaluje po instalacji dekoder każe się uruchomić ponownie i po tym  jest zgon dekodera cały czas się restartuje posiadam ofertę tv internetowej która działa z każdym dostawcą internetu Polsat sam nie wie co jest grane a ja od  10 stycznia nie mam usługi może wy coś pomożecie 

 

Zacznijmy od tego do czego masz podłączony dekoder, tylko internet czy z satelitą ?

Model routera dostawca internetu?

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder był podłączony po kablu dostawca lokalny to była oferta tylko internetowa typ internetu światłowód dekoder sprawdzałem u kolegi co ma Internet światłowodowy od Orange było to samo router TP link serio nie wiem co mogło się stać dzięki bogu Polsat odstąpił od umowy bez naliczania kary mam tylko odesłać ten badziew do Polsatu nigdy więcej tv internetowej od Polsat box 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...