Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nie dostał jeszcze żadnej aktualizacji od początku jak go mam, czyli jak tylko się pojawił w ofercie. Było już podobno tyle aktualizacji a nie dostał żadnej, pomimo podpięcia kablem do internetu. Główny dostaje aktualizacje regularnie a Lite nie. Oba w opcji satelita + internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zaraz po odebraniu z punktu pobrał aktualizację. Może nawet nie wiesz, że się sam zaktualizował. Logotyp Polsat Box podczas uruchamiania dekodera masz czarno-biały czy kolorowy?Bo yo była szybko zauważalna zmiana po aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was podłączony ten dekoder tylko do internetu (IPTV)? U mnie cztery miesiące było wszystko ok, dziś nie mogę telewizji oglądać. Obraz z dźwiękiem pojawiają się na chwilę po czym stop i czarny ekran, po chwili komunikat o nie prawidłowym formacie audio i video. Resetowane wszystko co się da i nic nie pomogło. Mam dość, aby do końca umowy i idę do Orange. Czasem zdarzy się że ma się wolne od pracy, obejrzało by się tv ale nie bo cudo od PB nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam go podłączonego tylko do internetu. Faktycznie były jakieś problemy na TVN24. Ale to bardziej z jakością niż z czarnym ekranem. 

Tak jakby jakość sygnału internetowego spadała, bo zmniejszała się rozdzielczość [rozmazane napisy na TVN24]. Do tego problem z dźwiękiem się pojawiał - ale chwilowo i wracał. 

 

Reset routera WiFi, reset dekodera i ponowne podłączenie sieci. Na razie jest ok. 

 

Byłem w Orange i wziąłem światłowód Plusa i Polsat, bo mi zwyczajnie się to opłaca. Mam ofertę pracowniczą, w efekcie internet 1Gb/s to 47.50 zł (na łączu Orange), a Polsat L + Disney Plus mam za 45 zł (35+10).  Siostra ma na mnie drugą umowę Polsat L + HBO z Maxem też za 45 zł. 

 

Orange mi takiej oferty nie da, więc nawet niedogodności nie są problemem dla mnie.
Canal+ mi chciało przedłużyć wczoraj ofertę na jeszcze jednej umowie za 66 zł, gdzie przejście umowy na czas nieokreślony to będzie 56 zł :)

 

Edytowane przez opolsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem aktualizacje na 4k lite, poza tym, że dekoder nie chciał się uruchomić, zauważyłem, że nie można już cofać TVN, poza tym dekoder bardzo dziwnie odpowiada na polecenia z pilota. Ogólnie rzecz biorąc, spieprzyli tyle ile się dało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, od czasu aktualizacji nie działa usługa CatchUp (m.in cofanie pragramów) na żadnym kanale.

 

Podłączenie dysku nic nie daje, opcja formatuj dysk jest na szaro - nie da się wybrać.

 

Jeszcze pół roku męczarni z PB i dziękuję.

Edytowane przez lukaskus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lukaskus napisał(a):

Potwierdzam, od czasu aktualizacji nie działa usługa CatchUp (m.in cofanie pragramów) na żadnym kanale.

 

Sprawdź dla swojego adresu IP czy jest wykrywany jako exit node VPN:  np tu:  www.scamalytics.com   (czy Anonymous VPN na czerwono)

Jak tak to Catchup i inne usługi na IP nie zadziałają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ktosiu napisał(a):

Czekać 

ja czekam od czasu jak podpisalam nowa umowe, zero aktualizacji a to bedzie ponad 6 miesiecy juz.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, inga29 napisał(a):

ja czekam od czasu jak podpisalam nowa umowe, zero aktualizacji a to bedzie ponad 6 miesiecy juz.

Podpisałaś umowę na telewizję satelitarną, która działa, także otrzymasz aktualizację wtedy, gdy Cyfrowy Polsat raczy Ci ją udostępnić. Póki co - parafrazując klasyka - siedzieć, oglądać. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy rozumieją że zwykle najnowsze uaktualnienie  są najpierw wysyłane indywidualnie do grupy niektórych użytkowników z konkretnymi modelami/numerami serii/numerami seryjnymi odbiorników by sprawdzić działanie aktualizacji.

Jeśli aktualizacja nie sprawiają problemów albo są już gotowe do zastosowania we wszystkich modelach dopiero są udostępniane dla wszytych użytkowników. 

Na razie to raczej niektórzy powinni sie cieszyć że tych aktualizacji jeszcze nie mają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj grupa 200 tysięcy dekoderów 4k lite otrzymała aktualizację softu. 

 

Klasycznie jak były błędy tak są, chociażby przełączanie na jakiś kanał gdzie jest czarny ekran. Cofnięcie i powrót do docelowego sprawia, że kanał wskakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...