Skocz do zawartości

Dekoder Polsat Box 4K Lite


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam konfigurację tylko internet, tylko dlatego wziąłem Polsat Box by korzystać z IPTV. Korzystam z tej konfiguracji już jakiś dobry miesiąc z tym że dopiero od dwóch tygodni pod nowym adresem. Do tej pory nie pojawiał się ten komunikat ale tak od sylwestra się zaczęło. Zauważyłem że on pojawia się chyba tylko na kanałach portfolio Polsatu bo na TVNach się nie pojawił dziś przez jakieś dwie godziny. Wystarczyło że przełączyłem na TV6 i po 5 minutach błąd sieci. Spróbuję jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne.

 

Zmieniłem IPv6 na IPv4 w Funbox 3.0 i zobaczymy czy pomoże.

Edytowane przez Ozzy666
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać czy istnieje możliwość takiej konfiguracji:

dekoder główny: evobox pvr

2 dekodery Multiroom: Polsat box 4 lite.

 

Czy dekodery Polsat box 4k lite które są bezkartowe będą działały gdy głównym dekoderem będzie evobox pvr?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
14 godzin temu, maciekmm napisał(a):

Moze w koncu naprawili 

Nie naprawili, uwierz. Mam światłowód 750 Mb/s i nie mogę cofnąć programu nawet o 5 sekund. O odtworzeniu od początku już nie wspomnę. Pora pożegnać się z Polsatem.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa dekodery 4K Lite znajomych - jeden główny zaktualizował się poprawnie - z wersji softu 73 na wersję 105 (tak pokazywał loader), natomiast drugi multiroom nie chce zaktualizować się gdyż twierdzi, że nie ma dla niego nowej wersji softu, poza tym wyświetla się informacja, że dekoder jest nie aktywowany i że trzeba dzwonić na sextelefon infolinię by go aktywować. Czy ma to związek z tym, że te dwa dekodery nie są podłączone do wi-fi i się nie widzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder był po wymianie w punkcie. Pierwsza instalacja. W trakcie konfiguracji wykrył nowy soft i półtora godziny się aktualizował.  Dokończyłem konfigurację.Podłaczyłem do internetu. Status połączenia Aktywny. Widoczne IP, brama, DNS-y ale testu połączenia internetowego nie przechodzi. Radio internetowe czy Polsat Box Go nie działa (kod 1400). Temat zgłoszony kilka miesięcy temu do Polsatu. Zero reakcji z ich strony. Tzn. była sugestia przywrócenia ustawień która niczego nie zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przy pierwszej instalacji nie podłączyłeś dekodera do Internetu i dlatego była aktualizacja OTA - z satelity. Ja też jak pierwszy raz konfigurowałem dekoder u innych znajomych to też nie podłączyłem do Internetu dekodera przy pierwszej konfiguracji co skutkowało dwugodzinną aktualizacją OTA. Sprzęt wyprodukowany w Polsce, ale ciekawe kto pisze oprogramowanie do niego - nie zdziwiłbym się jakby to byli Azjaci.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder internetowy :D Tutaj punkt widzenia w ramach OTT

Po za okrojonym do granic absurdu  Disney+ i Polsat Box Go nie ma tu już kompletnie nic

Giga błąd z powrotem z własnej listy kanałów do listy ogólnej. Wieczne resety

Npvr nie działa, brak jakiejkolwiek możliwości nagrywania czegokolwiek

Catch up tylko dla wybranych kanałów

Wyłączenie radia internetowego to czyste kuriozum. Aktualny dostęp do stacji radiowych wynosi zero.

Dekoder ten dziś oficjalnie dołączył do klasy szrotów

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...