Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Napisałem do nich maila

oto co odpisali:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Umowa o numerze 245xxxx-01 została przedłużona 5 października 2012 roku na Okres Minimalny trwający 12 miesięcy, tj. do 31 października 2013 roku.

W ramach promocji otrzymał Pan również możliwość korzystania z usługi CYFRA+ VOD. Wyjaśniam, że ww. promocja przewiduje możliwość bezpłatnego wypożyczenia jednego filmu miesięcznie przez 3 miesiące.

W związku z powyższym, na rachunkach za październik, listopad i grudzień 2012 roku, opłata za pierwszy wypożyczony w danym miesiącu film zostanie zrabatowana do 0 zł.

 

Promocja obejmuje wszystkie filmy dostępne w ramach usługi CYFRA+ VOD na dysku twardym dekodera.

 

Zniżki nie sumują się i nie przechodzą na kolejne miesiące.

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę wyjaśnień.

 

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

xxxxx

xxxxx

 

 

a co ciekawe na ica w płatnościach mam póki co do zapłaty 11 pln za film, ktory obejrzałem

zobaczymy co bedzie koło 10. stycznia na ICA, albo na rachunku karty kredytowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ofertę VOD na dekoderze i coś mi tu nie pasuje. Na stronie Cyfry w ofercie jest w premierach 21 filmów, ja w zakładce PREMIERY na twardym dysku mam 18. Brakuje mi w dekoderze takich filmów min. jak Uwodziciel, Warsaw Dark, Lockout, Cosmopolis, Czarnobyl reaktor strachu. Nie wiem czym to jest spowodowane? Czy też tak macie? Czy mi sprzęt szwankuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się własnie dowiedziałem, że w zwiazku z wynajeciem PVR we wrzesniu moglem miec za darmo po jednym filmie w trzech kolejnych miesiach pazdziernik,listopad,grudzien.

 

Umowe przedluzalem w lutym wiec promocja jest dolaczona do PVR nie chodzi o przedluzenie. Ciekawe czy reklamacyjnie dadza mi to od stycznia :) informacji nie bylo na 100% na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się własnie dowiedziałem, że w zwiazku z wynajeciem PVR we wrzesniu moglem miec za darmo po jednym filmie w trzech kolejnych miesiach pazdziernik,listopad,grudzien.

 

Umowe przedluzalem w lutym wiec promocja jest dolaczona do PVR nie chodzi o przedluzenie. Ciekawe czy reklamacyjnie dadza mi to od stycznia :) informacji nie bylo na 100% na ten temat.

 

Również miałem taką sytuację. Objęty byłem promocją w październiku, listopadzie i grudniu. Dopiero w grudniu dowiedziałem poprzez maila że mogę skorzysta z promocji.

Złożyłem reklamację, na brak informacji przy przedłużaniu umowy o wspomnianej ofercie. Została uznana i teraz w styczniu i lutym mogę wypożyczyć jeden film za darmo.

Warto czasem powalczyć o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem dwa dni temu maila, że pierwszy film w styczniu mam za darmo. Czy mógłby mi ktoś mniej więcej powiedzieć jak mam to zamówić, żeby nie naliczyło mi opłaty? :>

Nigdy tego nie robiłem a chciałbym sobie po prostu oszczędzić ewentualnego wydzwaniania i reklamacji. Przy filmach widnieje cena 9zł tak ma być? Zamawiać przez ICA czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...