Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CYFRA VOD - 3 MIESIĄCE Z PIERWSZYM FILMEM GRATIS :

w okresie od 16.03.2012 roku do odwołania dokonają w ramach Umowy o Abonament

najmu Dekodera HD PVR;

B/ zgodnie z „Regulaminem warunków korzystania z Opcji Dodatkowej CYFRA+VOD” korzystają

z Opcji Dodatkowej CYFRA+VOD;

C/ nie posiadają zadłuŜenia z tytułu naleŜności wynikających z Umowy;

D/ nie znajdują się w okresie wypowiedzenia Umowy.

Abonent spełniający wszystkie warunki określone w punkcie 1, nabywa prawo do 100% rabatu

na Opłatę VOD za odbiór łącznie 3 Filmów, przez okres 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, od dnia

wzięcia Dekodera HD PVR w najem. Rabat ten obejmuje pierwszy wybrany do odbioru Film, w kaŜdym

miesiącu objętym promocją. Rabat niewykorzystany w miesiącach promocyjnych nie przechodzi

na kolejne miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie moge zamowic filmu VOD, SMSem przychodzi komunikat ze nie moge zamawiac filmow a poprzez ICA komunikat, ze "kod nie jest zgodny z dekoderem) (pisze z pamieci). Cyfra radzi oczywiscie standardowe rzeczy, czyli wypiac na chwile z sieci, sprawdzic ustawienia itp. Czy mozna jeszcze cos zrobic za wyjatkiem wymiany tunera (nie chce tego robic ze wzgledu na nagrania na dysku) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od 1 sierpnia jestem na nowej umowie która gwarantuje mi obejrzenie 3 filmów gratis(po jednym na miesiąc). Gdy wchodzę na listę filmów to przy wszystkich jest info że dostępne wkrótce, ktoś miał tak przypadek? Nie mogę ściągnąć a ni za free ani za kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Takie mam pytanie bo nigdy jeszcze nie zamawiałem nic w VOD i dostałem maila od cyfry, coś w stylu "Czy odebrałeś już swój prezent w CYFRA+ VOD?" i że pierwszy film we wrześniu za darmo. Czy mogę sobie zamówić film i dostanę go za darmo czy jest tu jednak jakiś haczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder wyłączam. Od teraz będę zostawiał włączony. Coś się ruszyło bo pojawiło mi się pięć pozycji w vod i chyba tylko 3 w c+ na życzenie.. W tygodniu się wezmę z ten konwerter to może się rozbuja:)

Właśnie dekoder wyłączaj na noc. Filmy pobierają się szybciej w trybie stand-by, więc dek powinieneś na noc wyłączać. Oczywiście nie mówimy tu o wyciąganiu kabla z gniazdka xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Akcja Promocyjna „PROMOCJA AVENGERS” (Akcja), organizowana przez CANAL+ Cyfrowy S.A.

z siedzibą w Warszawie, al. gen. W. Sikorskiego 9 (Operator CYFRY+), dotyczy Abonentów, którzy:

 

 

 

A/ zgodnie z „Regulaminem warunków korzystania z Opcji Dodatkowej CYFRA+VOD” korzystają

z Opcji Dodatkowej CYFRA+VOD;

 

B/ nie posiadają zadłużenia z tytułu należności wynikających z Umowy;

 

C/ nie znajdują się w okresie wypowiedzenia Umowy.

 

 

 

2. Akcja obejmuje film (Film) THE AVENGERS.

 

 

3. Pierwszych 100 Abonentów, spełniających łącznie warunki określone w punkcie 1, którzy w okresie

od 14.09.2012 roku do wyczerpania prezentów (Okres Promocyjny) zdecydują się na Film w ramach Opcji Dodatkowej CYFRA+VOD, otrzyma: pierwszych 50 Abonentów - plecak z Kapitanem Ameryką, kolejnych 50 Abonentów – plecak z Thor’em (Prezent).

 

 

4. Operator CYFRY+ zastrzega sobie prawo do zmiany Prezentu na Prezent o tej samej wartości.

 

 

 

5. Jeden Abonent ma prawo tylko do jednego Prezentu.

 

 

 

6. Abonent ma prawo do rezygnacji z Prezentu, nie może jednak przenieść prawa do Prezentu

na osoby trzecie.

 

 

 

7. W przypadku rezygnacji, o której mowa w pkt. 6 niniejszego Artykułu, Prezent pozostaje własnością Operatora CYFRY+.

 

8. Prezent nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

 

 

 

9. Wysyłka Prezentu nastąpi nie później niż do 31 grudnia 2012 roku, na adres korespondencyjny Abonenta.

 

 

 

10. Operator CYFRY+ nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie Prezentu, z przyczyn wynikających po stronie Abonenta.

 

11. Akcja łączy się z Akcją „Cyfra+ VOD – 3 miesiące z pierwszym Filmem gratis”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we wrześniu odebrałem pvr i pod koniec miesiąca skorzystałem z VOD, kasę naliczyli, ale z końcem miesiąca anulowali bo mam goły abonament do zapłaty za ten miesiąc. Film można wybrać z dowolnego folderu, byle 1 miesięcznie i najlepiej od 1 miesiąca, bo nie przechodzą na następny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...