Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

@DXManiac

Jak zostać królem będzie w C+, bo sami potwierdzili na forum. A film pochodzi z wytwórni EEAP, czyli szybko jej C+ nie straci, bo niedawno przedłużyli umowę na kilkanaście lat (to tak dla tych, którzy się obawiają, że i tą wytwórnię C+ straci ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Takie promocje lubię.

Cyfra coś kiedyś pisała w oświadczeniach i pogawędkach z mediami, że prowadzili rozmowy z wytwórniami by umożliwić przez VOD oglądanie premier kinowych lub zaraz po kinie (jeszcze przed DVD) superprodukcji.

Mogli by nad tym na serio pomyśleć.

Skusiłbym się chyba na zobaczenie jakiejś nowinki na domowym kinie cyfrowym lepszej jakości niż nie jedno kino 2D oferuje.

Takie premiery powinny być tańsze od biletów kinowych bo odpada prund, pracownicy itp. koszty z kinem związane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mam jedno pytanie dotyczące VOD.Koledze pożyczyłem moj dek.Phil PVR HD.Oczywiście ''mieszkamy'' razem i nie łamię regulaminu Cyfry :D:D Czy jest możliwość zakupu przez niego jakiegoś filmu?Zaznaczam że nie ma on żadnego dekodera od Cyfry tylko samą kartę i jedyną ( o ile możliwą??)opcją zamówienia filmu będzie wysłanie sms.Innymi słowy mój dekoder,jego karta i on chce płacić.Da się?? Czy raczej będzie tak że uprawnienia przejdą na dekoder a koszt filmu doliczą do mojego rachunku gdyż nr seryjny deka przypisany jest do mnie.Wie ktoś jak to wygląda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W czerwcu do obejrzenia m.in. "Idy marcowe", "Chciwości", "Odrobinie nieba", "Habemus papam - mamy papieża" czy "Spaleni słońcem 2.

W czerwcu w serwisie Cyfra+ VOD wciąż dostępne są takie filmy, jak: "80 Milionów", "Służące", "Czas wojny" i "W ciemności" "Chłopak do towarzystwa", "Conan Barbarzyńca", "Coś", "Footloose", "Fair Game", "G.I. Joe: Czas wojny", "Jak ona to robi?", "Kowboje i obcy", "Mission Impossible: Ghost Protocol", "Muppety", "Niebezpieczna metoda", "Paranormal activity 3", "Porwanie", Saga "Zmierzch": Przed świtem, część 1" i "Trzej muszkieterowie".

Ciekawe ile z tych filmów pokaże Canal +???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...