Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozliczenie następuję w ostatni dzień miesiąca. Czyli jeżeli brałeś w październiku, to 1 listopada powinno się wszystko zgadzać. Luka w systemie może być jednak taka, że jak się weźmie na początku miesiąca to jeszcze Ci doliczą do rachunku z tego właśnie miesiąca. Ale w końcu na pewno Ci to wszystko dobrze policzą. Bez stresu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie, jak przedłużyłem umowę w połowie listopada tego roku, dekoder pvr odebrałem tydzień temu i mogę skorzystać z 1 filmu VOD na 3 miesiące tzn. że w listopadzie,grudniu i styczniu po jednym filmie czy w grudniu,styczniu i lutym po jednym ? Bo niby umowa liczona jest od następnego pełnego miesiąca kalendarzowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest regulamin na stronie. Taki problem przeczytać 2 zdania? :roll:

 

Abonent spełniający wszystkie warunki określone w punkcie 1, nabywa prawo do 100% rabatu na Opłatę VOD za odbiór łącznie 3 Filmów, przez okres 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych, od dnia wzięcia Dekodera HD PVR w najem. Rabat ten obejmuje pierwszy wybrany do odbioru Film, w każdym miesiącu objętym promocją. Rabat niewykorzystany w miesiącach promocyjnych nie przechodzi na kolejne miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Póki nie ma dużych mrozów Gustlik zainwestuj w konwerter twin

 

Mam twina, tyle, że jeden kabel idzie do salonu, a drugi do innego pokoju ;) Musiałbym zmienić na poczwórny i do każdego dekodera dać po dwa.

Niestety to nie takie proste. Kablem mam schowane pod elewacją... ach długo by to opisywać. Na chwile obecną jest to nie do zrobienia, za duży musiałbym oszpecić dom, a nie dawno się do niego wprowadzałem. Wszelkie instalacje rozkładałem jak jeszcze nie wiedziałem o PVR-ach i Tvinach. Do każdego pokoju gdzie przewidziany był telewizor przewód antenowy jest doprowadzony - ale tylko jeden do pokoju...

 

A jest jakiś inny sposób na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwila cierpliwości u mnie pierwsze pozycje były za 2-3dni.

 

Minęła 3 doba i jak nic nie było, tak nic nie ma... Czy możliwe, że dzieje się tak ze względu na stare oprogramowanie w dekoderze?

I jeszcze jedno pytanie - czy dostępne pozycje będę pierwsze na liście od góry czy trzeba przewijać na dół i szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...