Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam dekoder Pace 500GB , Ustawienia: konwerter Twin i w ustawieniach także Twin Wersja oprogramowania 129.

Moje pytanie jest następującej treści: Czy ktoś z forumowiczów nie ma jeszcze uprawnień do filmu 2012.

Na stronie internetowej Cyfra+ w zakładce VOD film 2012 powinien być dostępny od 11 lipca , dzisiaj jest 27 lipca a u mnie tenże film jest jako "Dostępny Wkrótce" proszę o pomoc , telefony do BOK-u nie pomagają ciągle tylko słyszę proszę czekać film na pewno wkrótce będzie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś podobny problem był z Antychrystem - pierwsza wersja przesłana na dekoder posiadała błędy uniemożliwiające odtworzenie filmu, więc musieli skasować tę pozycję z dekodera, by nie zwiększać ilości reklamacji. Jak znam życie to pewnie jeszcze z 2 tygodnie miną zanim prześlą ponownie film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W moim przypadku 2012 ładował się strasznie długo.

Przy pierwszym odtwarzeniu cieło niesamowicie, szedł taki skokami do przodu, że film mignął w 5 minut.

Przy ponowym odtworzeniu przy pierwszym przycięciu, "zatrzymaj", "kontunuuj" i szedł dalej i tak ze 3 razy.

Każde kolejne odtworzenie bezproblemowo od intro po listę płac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich.

W jaki sposób można skasowac zawartośc VOD, aby pobrać ją ponowinie na tunerze Pace 500GB? Nie moge zamawiac filmów przy użyciu kodów, zarówno przez sms, jak i przez ICA, nie działają także gdy podaję je na Infolinii VOD. Konsultantka podała mi sekwencję do usunięcia zawartości VOD, ale nie zadziałała (ustawienie satelity na INNY, FEC na 5/6, powrót do menu, wejście do VOD, kod błędu 101). Czy może ktoś miał podobny problem? Czy będę musiał ponownie wymieniac dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MENU>7>1>OK>B>P->P->P->V+

po wciśnięciu tej kombinacji na pilocie zmienisz satelitę na HOTBIRD

Po wyjściu z MENU i wejściu do biblioteki przy wszystkich tytułach będziesz miał teraz komunikat "dostępny wkrótce"

...musisz poczekać, aż dekoder ściągnie filmy na dysk - potrwa to parę dni... zależy ile masz kabli antenowych*

 

*) jeśli masz jeden kabel antenowy, to podłącz go do gniazda SAT1 i ustaw typ konwertera na pojedynczy

jeśli masz dwa kable antenowe, ustaw typ konwertera na TWIN - przy tej konfiguracji dekoder dużo szybciej ściągnie całą bibliotekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło dojść do jakiegoś zakłócenia sygnału przy ściąganiu tego filmu na dysk...

...przy tym dekoderze możesz sobie wykasować całą zawartość VOD i za jakiś czas, jak film się ściągnie jeszcze raz, zamówić go ponownie.

Trzeba tylko mieć na uwadze, że przywrócenie całej biblioteki zajmie około tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Mam pytanko. Mam Pace PVR 500GB. Filmy w jakości SD ściągają się na dysk bez problemu i są do dyspozycji w terminach opisanych na stronie CYFRY.

Kłopot jest z filmami w jakości HD. Od 12 października żaden film HD z oferty nie ściągnął się na dysk. Wszystkie są "Dostępny wkrótce". Wyjątkiem jest "Książę Persji" gdzie pojawiło się okno w którym normalnie wyświetla się zwiastun, ale jest ono czarne. W opisie poniżej "Dostępny do: 8.01". Tak naprawdę nie wiem czy jest ściągnięty w całości czy nie. Pozostałe pozycje HD niestety się nie ściągają mimo upływających terminów.

Instalację mam 1 kablową , Ustawienie na HOT BIRD, typ konwertera na pojedynczy, siła sygnału 4 (zielony pasek).

Wszystkie ustawienia zostały sprawdzone przez konsultanta ale nie zna on mimo konsultacji z inną osobą odpowiedzi na pytanie dlaczego tak się dzieje.

 

Może któryś z kolegów się spotkał z takimi objawami i potrafi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...