Skocz do zawartości

VOD


frantic85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar pierwszy raz w życiu wypozyczyć film z VOD. Mam takie pytanie. Jeśli dzisiaj go wypożycze to kiedy za niego zapłacę? Wczoraj dostałem fakture do zapłacenia za styczeń i luty więc jak mam zapłacić? Dopiero z marcową fakturą? Czy za każdy wypożyczony film będą mi przysyłać faktury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata zostanie doliczona do kolejnej wystawionej. Jednak ja płacę poleceniem zapłaty i opłata za film doliczana była automatycznie i kasowana przy najbliższym ściąganiu pieniędzy z konta. Wszystko można podejrzeć w ICA. Nie wystawią faktury za każdy film - bez obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar pierwszy raz w życiu wypozyczyć film z VOD. Mam takie pytanie. Jeśli dzisiaj go wypożycze to kiedy za niego zapłacę? Wczoraj dostałem fakture do zapłacenia za styczeń i luty więc jak mam zapłacić? Dopiero z marcową fakturą? Czy za każdy wypożyczony film będą mi przysyłać faktury?

w moim przypaku przysyłano dotatkowe faktury to tak że w lutym powinienes dostac nowa fakture

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam taki problem. Posiadam antene z pojedynczym konwerterem i wiem ze przez to oferta sciaga sie bardzo dlugo. To rozumiem. Powiedzcie mi jednak dlaczego od kilku dni mam wszystko sciagniete za wyjatkiem 2 filmow z czego na jednym mi zalezy i chcialbym go zamowic. Przez kilka dni nic nowego sie nie sciaga a te 2 nie chca sie pobrac. Tuner mam praktycznie caly czas wylaczony choc wiem ze VOD jest pobierany od 6-24. Jakies pomysly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Mam problem następującej treści.Nie dawno się przeprowadziłem i wczoraj był monter który zainstalował Cyfrę.Dziś dla pewności chciałem sprawdzić czy wszystko działa poprawnie.Wystąpił błąd gdy chciałem zaktualizować Cyfre+VOD i pokazał się błąd że nie można zaktualizować i zamawiać pozycji z VOD proszę o kontakt z BOA.

 

Dla jasności napiszę że zmieniłem typ konwertera na TWIN i nadal jest ten sam błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie wiem że w nieodpowiednimjk trochę dziale ale mam nadzieje ze mi wybaczycie bo nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie.

 

A minowicie czy wiecie gdzie w internecie mozna w chwili wypożyczyć w VOD w polskiej wersji jężykowej legalnie filmy z wytwóeni Fox? Bo filmy z Monolithu wiem że można znależść w Cinemanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...