Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie jeśli nie dostanę Caymana to zgodnie z ich propozycją uruchomię moduł po nc+mix Conax. Na 4K mi nie zależy. Jeżeli to nie wypali, to uruchomię moduł Polsatu. Za 60 PLN jest pakiet nieco bogatszy jak Extra+, tylko Planete+ mi zabraknie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seatibiza

Zależy jaki masz teraz moduł. Jeśli masz conax możesz śmiało wznowić umowę na nim i udać się do punktu, gdzie bez problemu wymienią na moduł z Caymanem bezpłatnie. W tym wątku nie tak dawno był taki przykład. Na module z Cayamnem nie będą działać kanały premium 4K. Pozostałe bez problemu jak Muzeum4K działa aż miło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, seatibiza napisał:

Bardzo jestem ciekaw, czy stary moduł to ten z Caymanem? Które programy nie będą działać? Mogliby udzielać takich informacji. ...

Informacje są podane. Niektóre kanały nie będą działać na nowym module z niekontabilnym sprzętem.  Już przykład był podany w tym temacie . 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polarnik29 napisał:

Jeśli masz conax możesz śmiało wznowić umowę na nim i udać się do punktu, gdzie bez problemu wymienią na moduł z Caymanem bezpłatnie. 

To dobra wiadomość. Dzięki. Na 4K jak zauważył Kolega drq faktycznie mi nie zależy, nawet gdybym miał tuner 4K. Nie te treści, a o cenie nie wspomnę. Ludzie śmiali się z "super hd" polsatu, ale na MP bitrate miałem sporo wyższy od pozostałych programów z oferty nc+, a obraz był znacznie lepszy. Jeśli canal+ nie potrafi zapewnić takiego bitrate, to po co mi drogie i być może "udawane" 4K? Na razie wystarczy mi telewizor lub Technisat Digit ISIO S Int. Zapomniałem dodać, że mam samego Cameleona.

Edytowane przez seatibiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nowej umowie i wyborze modułu CAM CI+ 4K z ECP idzie to jakoś rozdzielić na dwa telewizory? Czy ten moduł jest parowany z kartą? Chcę legalnie zapłacić za Multiroom i na jednym telewizorze mieć Ultraboxa 4k, a na drugim ten moduł, ale niestety nie ma takiej możliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, seatibiza napisał:

W takim razie jeśli nie dostanę Caymana to zgodnie z ich propozycją uruchomię moduł po nc+mix Conax. Na 4K mi nie zależy. Jeżeli to nie wypali, to uruchomię moduł Polsatu. Za 60 PLN jest pakiet nieco bogatszy jak Extra+, tylko Planete+ mi zabraknie.  

Planete+ masz w prepaid Smart HD - Conax. Karta działa w każdym dekoderze z czytnikiem Conax.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, ale jak ustaliłem, skoro miałem już na tej karcie abonament (extra+), to nie ma powrotu do prepaidu miesięcznego, trzeba podobno opłacić roczny. Co do działania w czytniku Conax to sprawdzałem to kiedyś na moim Technisacie. Jeśli dobrze pamiętam, działały tylko programy nie sparowane, dlatego moduł z zestawu był niezbędny. Moduł conax z zestawu nc+ mix jest irytujący, ponieważ długo się każdorazowo inicjalizuje, ale cóż począć, lepsze to niż ich dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam o tym nowym module i zastanawia mnie jedno, tzn. czy oni czasem nie zrobią takiej kombinacji, że całkowicie wycofają inne systemy kodowania, niż ten nowy Nagravision (oczywiście pod hasłem poprawy zabezpieczeń) i wtedy wszelkie stare moduły i karty staną się bezużyteczne???

 

Mam nadzieję, że za szybko to się jednak nie stanie, bo mój moduł nCAM HD działa mi bardzo dobrze na ofercie NC+ MIX i chciałbym, żeby tak jeszcze kilka lat zostało, chociaż pamiętam, że latem ubiegłego roku był jakiś komunikat, czy informacja prasowa, że w ciągu roku chcą "zunifikować" system kodowania, czyli rozumiem, że chodzi właśnie o wycofanie wszystkiego innego, niż nowy Nagravision???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze, bo właśnie pierwszą myślą jaką miałem po zobaczeniu tej informacji o nowych modułach było przypomnienie sobie tych zapowiedzi z lata o "unifikacji" systemu kodowania, tym bardziej, że z tego co pamiętam była tam wzmianka, że chcą to zrobić w ciągu roku, więc wszystko mi się ułożyło w logiczną całość (całe szczęście, że logiczne rozumowanie nie zawsze jest właściwe ? ) .

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...