Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios nie ma szans. Sprawdziłem nawet na Ultimo 4K i moduł CI+ ECP. Ten sam transponder.. Oglądam C+ Premium HD na dekoderze - nie da się uruchomić streamu C+ Sport HD na komputerze.

 

Moduł CI+ ECP jak większość modułów dedykowanych dla platform satelitarnych jest jedno strumieniowy.

 

Tylko dekodery Vu+ z softem VTi umożliwiają nagrywanie zakodowanych programów - które w trybie czuwania zostaną zdekodowane z wykorzystaniem modułu CI+.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, finch_wwa napisał:

Zniesmaczony wyłączeniem możliwości nagrywania po czasie w dekoderze 4K zacząłem szukać rozwiązań alternatywnych.

Możesz wyjaśnić co to znaczy, że nie możesz nagrywać  i do tego "po czasie"?

Piszesz o ultraboxie 4K od operatora czy jakiś inny dekoder?

Nie bardzo rozumiem.

Edytowane przez gonzales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maks27, @finch_wwa dzięki za wyjaśnienie. Mam ten dekoder ale właściwie nie używam zbyt często, żeby nie napisać, że w ogóle. Mimo, iż byłym sceptycznie nastawiony do aplikacji streamingowych naszych operatorów tv, to coraz częściej używam ich na tv do oglądania. Ultrabox 4K to tylko dodatek z niskim pakietem do modułu z lepszą ofertą. Funkcjonalność PVR stała się dla mnie mało istotna. Trzeba mieć czas, żeby oglądać to co się nagrało.

Edytowane przez gonzales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam telewizor Samsung QE50Q67TAUXXH. Od soboty mam włożony moduł Canal+4K z ECP.

Problem polega na tym, że uprawnienia idą, bo daty przechodzą, ale mam informację Kanał zakodowany. Czasami zaskoczy dekodowanie, ale to muszę bardzo długo czekać (nawet godzinę czy dwie). Czy macie pomysł, co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem z Eleven Sport 1 4K. Fakt, że mam moduł niebieski nc+, ale Eleven Sport 1 4K powinien na nim działać. Ponawianie uprawnień nic nie daje. Museum 4K działa, Love Nature 4K też, a Eleven nie. Konsultant oczywiście jak mantrę powtarza - trzeba wymienić moduł. Czy aby na pewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, A&G napisał:

Ja mam podobny problem z Eleven Sport 1 4K. Fakt, że mam moduł niebieski nc+, ale Eleven Sport 1 4K powinien na nim działać. Ponawianie uprawnień nic nie daje. Museum 4K działa, Love Nature 4K też, a Eleven nie. Konsultant oczywiście jak mantrę powtarza - trzeba wymienić moduł. Czy aby na pewno?

Może nie ten przekaz Eleven 4K próbujesz odebrać. Canal+ i Polsat mają swoje przekazy na satce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...