Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Mam taki problem. Wczoraj włozyłem do gniazda CI+ w telewizorze LG 43UF680v moduł CAM CI+ Canal z ecp. Telewizor moduł wykrywa, ale nie chce dekodować kanałów, a jak go wyjmę to odbiera kanały FTA 9a jak jest w gnieździe CI+ to nie chce dekodować kanałów nawet tych fta). Sygnał jest idealny. Moduł włożony do tunera ax hd51 4K box działa bez zakłóceń. Czy na nowych telewizorach LG ten problem występuje, bo kiedyś nie miałem tego problemu, jakieś 2-3 lata temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, anzet21 napisał:

Witam, jestem zaskoczony tak dobrze działającym Twoim Vu+ duo 4k. Ja mam Ultimo 4k i nadal problemy z nagrywaniem /pisałem o tym dwa dni temu/.Może mógłbyś mi przesłać zdjęcia Twoich ustawień VTI w TV/Radio poz.5 i Nagrania poz.5. Może ja mam złe ustawienia dekodera i dlatego są problemy z nagrywaniem ? Z góry dziękuję za pomoc.

Czekam na info w tej sprawie od Ciebie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj dostałam moduł po prepaid. Uruchomiłem na nim pakiet Extra +. Niestety nadal nie mam uprawnień. Moduł jest wykrywany przez tv, wszelkie dane są widoczne w menu telewizora, wiec pewnie wszystko jest ok, tylko ten brak dostępu. Jak długo czekaliście na aktywacje? Czy to normalne?

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprogramowanie jest najnowsze 1.2.1. Niekodowane kanały działają. Antena dobrze ustawiona, bo 4 dekodery na niej jeszcze śmigają bez problemu, tylko tu taki zonk od wczoraj.

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na meila dostałam potwierdzenie, sprawdzane wszystko na infolinii. Teraz tez dzwoniłam. I dalej czekam. Na razie bez skutku.

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie, jaki telewizor 4K (40 lub 43 cale) z androidem, który współpracuje z modułem CAM CI+ Canal+ 4K z ecp, polecacie? Oczywiście interesuje mnie tylko taki telewizor 4k, który działa na kanale Canal+ Now (a nie pokazuje komunikat, że ten twój telewizor nie współpracuje z ecp).

 

PS. Najbardziej chciałbym jakiś telewizor Sharpa lub Sony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mirkoz napisał:

Witam

 

Panowie, jaki telewizor 4K (40 lub 43 cale) z androidem, który współpracuje z modułem CAM CI+ Canal+ 4K z ecp, polecacie? Oczywiście interesuje mnie tylko taki telewizor 4k, który działa na kanale Canal+ Now (a nie pokazuje komunikat, że ten twój telewizor nie współpracuje z ecp).

 

PS. Najbardziej chciałbym jakiś telewizor Sharpa lub Sony. 

mam taki, ale 49 cali i jest wszystko OK.....Sony KD-49XH9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy modułu CI+ ECP. Po zmianach w ustawieniach dekodera Vu+ Ultimo 4k już nagrywa i dekoduje bez problemu, nawet z Canal+ 4k. Ale nadal jest problem z zawieszaniem się modułu. Prawie po każdym wyłączeniu TV i dekodera i ponownym włączeniu brak jest kanałów kodowanych, działają tylko FTA. Dopiero po restarcie dekodera wszystko wraca do normy. Czy ktoś wie co można z tym problemem zrobić? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam specjalistów :)

 

mam złącze CAM Cl+ECP Canal+ działa w Philipsie wolno to chciałem przyspieszyć i :

 

, czy komunikat z tv : błąd uwierzytelniania pomiędzy odbiornikiem TV a modułem : 11

 

kupiłem Tv znanej chińskiej marki jak popularne smart boxy i chyba będę musiał go odesłać , czy cosik należy ustawić ? 

Edytowane przez robert451
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest dostępna jakaś lista telewizorów SAMSUNG wspierających CAM CI+ ECP? Znalazłem w necie taką listę, ale nie wiem na ile jest prawdziwa http://www.tivusat.tv/pages/_common/pdf/LISTA_IDTV_UHD.pdf

 

Chce wziąć moduł zamiast Dekodera 4K (5 zł taniej), ale nie wiem jakie jest ryzyko, że moduł nie będzie śmigać na moim TV (Samsung Q70R - rocznik 2019).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...