Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam wymienić stary moduł (brak odbioru c+ 4k) na nowy

1. kontakt z infolinią - w salonie wymienia

2. salon - brak możliwości  wymiany w systemie, jedynie dekoder 4k za 0

3. kontakt z infolinią - na żadnym module nie dziala 4k, wtf? 

Jak to ugryźć? Czy jak kupię na wolnym rynku oryginalny moduł to to zadziała?

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie nie wiem co reklamowałeś.I jeszcze że muszą jakiś problem rozwiązać.Dostałeś opcje za którą nie płacisz masz za free więc jak będą chcieli to nie wymienią żadnego modułu.Druga sprawa jaki to posiadasz moduł że uruchomili tą opcje  i nie masz możliwości odbioru?Z karta Conax czy jak na forum pisaliśmy juz chyba z 1000 razy że 4K tylko na Caymanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama wymiana karty o której wiem nic nie da, mój obecny moduł to chyba pierwszy jaki w ogóle był dostępny z szarą naklejką i logiem cyfry (ma przynajmniej z 5 lat) i na nim nie będzie działać.

Reklamuje, bo dostałem informację, że jeżeli mój obecny moduł nie obsłuży mi 4K to wymienią na nowy, bo jaki sens w przeciwnym razie było mi aktywować c+ 4k?

Gdybym uzyskał informację na infolinii, że się nie da to pewnie bym odpuścił temat, ale konsultant sam zaproponował przyjęcie reklamacji.

 

 

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, czerstwy napisał:

Na module z karta Cayman tak.Tylko bywaja problemy z uruchomieniem C+4K.Niezbyt chętnie daja ten kanał na module szczególnie prywatnym.

Jestem wyjątkiem od reguły?

Umowa mi się niedługo kończy, dzwonią proponując obecnie to co mam za podobną cenę, ale trzymam ich na dystans, aby nie przeciągnąć sobie lojalki na więcej niż 24. miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Euro jest moduł z taką naklejką:

 

72435bffcc4205d8ec505dc966ed85e6.jpg

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Poprawiono pozycję obrazka w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy na jakim odbiorniku chcesz go używać. W tej chwili na każdym telewizorze wyposażonym w wejście na moduły CI+ problemu nie będzie. Podobnie z większością dekoderów z takim wejściem. Niekiedy do niektórych linuxowych dekoderów trzeba doinstalować sobie wtyczkę obsługującą moduły ci+ ale to nie stanowi większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat bez problemu ogarnę , najważniejsze żeby to działało bo czytając tu i tam można odnieść wrażenie że jak otrzymam cameleon nie cayman lub odwrotnie to będzie lipa bo modułu nie wymienią tylko będą proponować ich dekoder . Dlatego chciałem się upewnić zanim wtopie z umową na 24mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...