Skocz do zawartości

Rangi i odznaczenia


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niczym nie są gorsi Kirku ale tak pomyślałem że warto by zaproponować taką opcje, gdzie użytkownicy z puerwszej strony rankingu (a zwłaszcza ten użytkownik który ma więcej postów od Mr. Orbity) zostali jakoś nagrodzeni w wkład dla forum. To też proponuje takie rozwiązanie, by użyć do tego rang.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland, za pisownię w praktycznie każdym twoim poście ja dałbym ci pewną rangę (tzn. ja dać nie mogę, a zaproponować jedynie), ale może lepiej nie będę tutaj pisał jej określenia... :>

Co do samego tego twojego pomysłu to już się wypowiedziałem. Dla wielu Użytkowników byłaby to jedynie "pożywka" do nabijania sobie licznika postów poprzez pisanie w większości bezsensownych i nic nie wnoszących postów. Że już o dokładaniu w ten sposób roboty Moderatorom nie wspomnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pisowni to wiem co masz na myśli, ale swoimi postami staram się by tej rangi uniknąć.

Jeżeli natomiast chodzi o mój pomysł z rangami to można go wprowadzić, ale pod pewnym warunkiem regulującym taką możliwość. Warunek ten byłby tak że użytkownik poza posiadaniem dużej liczby postów ma teź spory staż na forum (na przykład był zarejestrowanybw latach 2006 - 2007 czyli w dwóch pierwszych latach funkcjonowania forum) czy teź jeżeli poza pisaniem postów na forum ma jeszcze jakaś aktywność, lub teź jeźeli spełnia wszystkie te warunki. Poza tym oczywiście nie ma oczywiście pośpiechu - ja tylko proponuje a nie nalegam by wprowadzić takie rozwiązanie i to nie od razu, tylko jeżeli przyjdzie na to odpowiedni czas w przyszłości.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pisowni to wiem co masz na myśli, ale swoimi postami staram się by tej rangi uniknąć.

Jeżeli natomiast chodzi o mój pomysł z rangami to można go wprowadzić, ale pod pewnym warunkiem regulującym taką możliwość. Warunek ten byłby tak że użytkownik poza posiadaniem dużej liczby postów ma teź spory staż na forum (na przykład był zarejestrowanybw latach 2006 - 2007 czyli w dwóch pierwszych latach funkcjonowania forum) czy teź jeżeli poza pisaniem postów na forum ma jeszcze jakaś aktywność, lub teź jeźeli spełnia wszystkie te warunki. Poza tym oczywiście nie ma oczywiście pośpiechu - ja tylko proponuje a nie nalegam by wprowadzić takie rozwiązanie i to nie od razu, tylko jeżeli przyjdzie na to odpowiedni czas w przyszłości.

Daruj sobie. Tyle razy i tyle osób powiedziało Ci już jasno, a Ty dalej trujesz, zamiast skończyć. Kolejny raz już zresztą próbujesz wmówić nam swoje dziwne pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tylko jakoś poprawić lub inaczej mówiąc "załatać" swój pomysł, tak by jego argumentacja miała ręce i nogi. Jeżeli tego pomysłu z mojej strony nie chcecie to jakby co ja to rozumiem.

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czas odkopać starszy temat ;) Witamy na pokładzie nowego posiadacza koloru zielonego ;)

Do ekipy moderatorów od dziś dołącza @Kirk, któremu dziękuję za przyjęcie zaproszenia i cieszę się, że wzmocni naszą ekipę ;)

Mam nadzieję, że to nie będzie jedyne wzmocnienie przed Nowym Rokiem, rozglądamy się jeszcze w ekipie moderacji za powołaniami. Obiecuję, że sens i cel wyjaśnię w sobotę wieczorem, ale generalnie w 2019 byłoby fajnie wejść ze świeżą energią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...