Skocz do zawartości

Rangi i odznaczenia


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze dodatkowe wsparcie, aby zamknąć kwestie rangowe na dziś - @swojadroga dotychczas opiekujący się doraźnie działem Cyfrowego Polsatu także awansował do pełnej moderacji, zgodził się pomagać w miarę możliwości czasowych - także miło mi powitać wśród zielonych, choć tu już mamy za sobą dłuższą owocną współpracę ;)

 

Dziękuję wszystkim Panom - @Kirk, @Misiek. i @swojadroga za podjęcie wyzwania i wsparcie forum, dziękuję też całej ekipie i wszystkim wspierającym forum na różne sposoby, od obsługi po aktywnie piszących i udzielających się, stanowicie fantastyczną ekipę i wierzę, że już jako użytkownik będę tu z przyjemnością zaglądał przybić wirtualne piąteczki i wypić wirtualne piwko ze starymi znajomymi ;)

  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga i @Misiek. - ode mnie również Serdeczne Gratulacje!!! :D Cieszę się bardzo, że będziecie dodatkowym wsparciem dla forum.  :rofl:

 

 

36 minut temu, Mr. Orbita napisał:

wierzę, że już jako użytkownik będę tu z przyjemnością zaglądał przybić wirtualne piąteczki i wypić wirtualne piwko ze starymi znajomymi ;)

 

Noo, ja trzymam cię za słowo!!! :D

Liczę na to, że odchodząc z funkcji Administratora, nie opuścisz jednak tego forum i wciąż będziesz na nie zaglądał i w miarę możliwości się na nim udzielał, choćby nawet już jako zwykły Użytkownik! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vigoo napisał:

Nie żebym się czepiał, ale czy @swojadroga nie jest czasami pracownikiem CP?

 

W pewien sposób wymogłes policzenie ile to już lat... Wkrótce strzeli mi sześć, kiedy to nie jestem z grupą kapitałowa CP związany w żaden zawodowy sposób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
5 minut temu, andi12 napisał:

Rangi są niezależne od liczby napisanych postów, musisz się czymś wyjątkowym dla forum zasłużyć, może poprowadzić jakiej typowanie, wtedy możesz liczyć na specjalna rangę. 

mowa jest tutaj od Tytuł użytkownika.

Teraz, SZNYCEL napisał:

mowa jest tutaj od Tytuł użytkownika.

pod nickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...