Skocz do zawartości

Rangi i odznaczenia


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@BLOO3510 jak przeczytałem co ty tu robisz, to słów mi zabrakło...

Pamiętam jak sam się paliłem do moderowania tutaj.

Więc pierwsze co powinieneś zrobić to czytać tematy w najważniejszych działach i napisać do Mr.Orbita(Choć szybko ostudzi twój zapał - tak jak mnie :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już nadchodzi czas,

urodzin satkuriera.

Więc ktoś może na dobrą rangę,

się załapie.

 

Więc życzmy temu forum,

wszystkiego najlepszego.

Niech forum żyje długo,

dwadzieścia, pięćdzięsiat, a

nawet sto lat!!!

 

Ktoś pewnie w czasie urodzin załapie się na rangę inną?

 

ps. Do urodzin zostało 3 lub 4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Porządki w rangach typowań:

 

Do grupy Przyjaciele dołączyli:

- iko - Król F1 Typer 09

- El Loco - Król Speedway Typer 09

 

Kadencję Króla Typerów zakończyli:

neo_patryk - Król F1 Typer 08 (przekazuje rangę iko)

Jovik - Król OE Sport Typer 07/08 (typowanie 08/09 się nie odbyło, 09/10 nie rozpoczęło - rozgrywki przestały istnieć, nie ma następcy)

 

Docelowo rangę otrzymają także arbitrzy, w tej chwili wygląda to tak:

T.L. Boratini - za Typowania F1

andi12 - za Typowania żużlowe

zielony841 - za Typowanie N (kończy się dopiero z końcem roku)

 

O ile co do T.L. Boratini nie mam uwag, o tyle Panowie andi12 i zielony841 - do Was mam prośbę:

andi12 - przy wklejaniu informacji z innych serwisów podawaj źródła, RafiX zwracał Ci na to uwagę

zielony841 - proszę o większą aktywność na forum - wypowiadasz się niemal wyłącznie w typowaniach, a jak już się trafi poza nimi, to max. jedno zdanie...

 

Bardzo chcę Was uhonorować, więc proszę abyście się przyłożyli, bo musi być to zrobione sprawiedliwie względem innych osób znajdujących się w grupie Przyjaciele :)

 

Myślę, że Arbitrów uhonorujemy w okresie Nowego Roku, wraz z zakończeniem typowań (przy okazji pojawią się kolejni zwycięzcy, więc zrobi się masowo ;) ). Będę tylko prosił tych, których typowania zaczynają się później, nie od razu po Nowym Roku, aby poinformowali mnie, czy podejmują się prowadzenia rozgrywek w kolejnym sezonie.

 

Wszystkim gratuluję i dziękuję za aktywny udział w rozgrywkach :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejne typowania zakończone i sytuacja wygląda tak:

 

Do grupy Przyjaciele dołączyli:

- pierścień - Król CP Sport Typer 09

- Jacek Miszcz - Król C+ Sport Typer 09

 

Kadencję Króla Typerów zakończyli:

- Kosa - Król CP Sport Typer 08 (ale on i tak jest arbitrem, to w kwestii rangi nic się nie zmienia)

- luk122003 - Król C+ Sport Typer 08

 

Jarinho obronił tytuł Król n Sport Typer, aczkolwiek tu muszę odnotować, że zabawa nie została zakończona w sposób regulaminowy, ponieważ zielony841 opuścił forum przed zakończeniem rozgrywek. W efekcie nie odbyły się wszystkie kolejki. W każdym razie Jarinho prowadził po przeliczeniu wyników z ostatnich oddanych typów, więc wygrywa ;)

 

Od tego sezonu następuje zmiana w typowaniach Canal+Sport. Będą odbywać się pod nazwą Cyfra+ Typowanie i poprowadzi je lukas_k, który zastąpi usera Kosa (on pozostanie arbitrem w typowaniach Cyfrowego Polsatu).

 

Jak zwykle gratuluję zwycięzcom i dziękuję za udział w rozgrywkach :brawo:

 

PS: Pamiętam o arbitrach, ale w związku z zamieszaniem w typowaniu n musimy przedyskutować jeszcze temat z moderatorami - za kilka dni będzie decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Mam pytanie do moderatorów i administratorów, dlaczego nie dostałem rangi mimo, że już drugi rok prowadzę typowanie żużlowe, ostatnio prowadzący i zwycięzca typowania NBA dostali rangi, więc dlaczego Ja nie dostałem.
Dostałbyś Arbitra (bo to chyba o to chodzi?;)) po skończeniu pierwszego typowania, ale nie dostałeś za pisanie postów opartych na informacjach z portalu sportowefakty.pl. Użytkownicy często skarżyli się na takie wypowiedzi jak ta, czy ta i to raportowali. To była główna przyczyna, że rangi nie otrzymałeś. Teraz jest trochę lepiej, ale z podjęciem ostatecznej decyzji wolimy jeszcze poczekać do momentu, gdy skończy się typowanie żużlowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak zauważyliście (albo nie) dziś kilka osób załapało się na awans ;)

 

1) Tomo21 otrzymał rangę Przyjaciel za wkład w dziale Wspomnień czar i dodatkowo tam i w Polskie kanały FTA/CI ma uprawnienia moderatora

2) cyfra.tv został wcielony do grupy Support Team (ogromna pomoc w dziale Cyfry+) i także ma tam uprawnienia moderatora

3) trtrtr i HarrisonBergeron za aktywny udział w dyskusjach na forum i dzielenie się wiedzą: VIP

4) bigcyc123 za aktywne wsparcie w dziale Globo/Opticum wraz z założeniem uploadu z oprogramowaniem dla najpopularniejszych modeli w/w dostaje Przyjaciela

5) Xenomorph awans z VIP do Support Team, nadal posiada uprawnienia MOD, dysponuje szeroką wiedzą i pomaga dużo w dziale Cyfrowego Polsatu

 

W dalszych planach:

- andi12 kończy typowanie żużlowe, zasięgnę zdania moderatorów i zapadnie decyzja

- użytkownicy, którzy nie zaglądali na forum od dłuższego okresu z grup wyróżnionych (oprócz MOD Weteran) przejdą do standardowej grupy, jeśli kiedyś wrócą do aktywnego działania na forum, to powrót do grup będzie dla nich otwarty.

 

W razie niejasności zapraszam na PW, ale myślę, że nie powinno być zaskoczenia co do w/w decyzji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dawno już nie był poruszana sprawa rang, dziś zarejestrował się na forum kolega @Matthías, postów ma niewiele, nie ma w tym nic dziwnego, bo na forum jest od północy, co dziwne ma rangę Przyjaciela, czy nie jest tak, że to jest jeden z użytkowników którzy opuścili forum na własną prośbę, a teraz zakładają konta pod innymi nickami, jeżeli tak to nie powinni otrzymywać od razu rangi, jeżeli ktoś opuszcza forum na własną prośbę to powinien tracić rangę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był uzgodniony ze mną jeszcze przed usunięciem tamtego konta. Uznałem, że mimo zamieszania jakie wprowadza taka decyzja nadal jednak mam do czynienia z tą samą osobą, która poświęciła przecież nie mniej czasu i nie mniej się przysłużyła. Dodatkowo ponieważ całość została załatwiona z klasą i na poziomie - przychyliłem się do tematu i ranga zostaje. Gdyby sprawa nie została uzgodniona wcześniej, to ranga by przepadła, bo faktycznie jak ktoś się nie może zdecydować i sobie za przeproszeniem jaja robi - to faktycznie nie jest miłe. Tym bardziej, że decyzja o usunięciu konta pociąga za sobą sporo konsekwencji od strony porządku na forum - nagle posty kierowane do określonych osób są kierowane nie wiadomo do kogo, siada struktura, robi się bałagan. Nie lubię tego i mi się to nie podoba, co jednak nie zmienia faktu, że konto można usunąć, co gwarantuje regulamin. Ogólnie jednak nawet gdyby ktoś z kiedyś usuniętych na własną prośbę chciał wrócić, to po prostu sytuacja zależy od jego dokonań i sposobu w jaki zarówno się z forum rozstał jak i chce wrócić - trzeba brać pod uwagę wiele aspektów. Za decyzją o usunięciu konta mogą stać różne powody. Decyzja decyzji nie równa... Każdą decyzję szanuję i rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się kłócił nie będę bo nie ma o co, żeby nie stało się tak, że kolejne osoby będą tak robić, jak widać łacińska sentencja "Lex retro non agit" nie ma tutaj zastosowania, Heraklit z Efezu mówił, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, jak widać tutaj panują takie zasady, niektórzy użytkownicy są traktowani na specjalnych zasadach, co może mieć negatywny wpływ na działanie forum w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...