Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem dziś 2 mecze w viaplay a mianowicie TOT - BHA i BLE - BAY i ku mojemu zdziwieniu nie było żadnych zawiech ani sinusoid jakościowych. Jakość wiadomo jaka jest każdy wie ale widać, że poprawili stabilność na tizenie a przynajmniej mam takie odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Gizior89 said:

Obejrzałem dziś 2 mecze w viaplay a mianowicie TOT - BHA i BLE - BAY i ku mojemu zdziwieniu nie było żadnych zawiech ani sinusoid jakościowych. Jakość wiadomo jaka jest każdy wie ale widać, że poprawili stabilność na tizenie a przynajmniej mam takie odczucie.

Wczoraj na Google TV, zatrzymywane co 180 sekund w aplikacji (Man city/Everton i Multi league) Dziwne, w rugby  (Eng v Wal) wszystko było ok. Dzis Whu/Ars jest dobra, bez problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2024 o 11:47, bredny napisał(a):

Jakie błoto? Przejmą prawa za grosze ;)

Ale wiesz, że te prawa nie są spłacone i oni cały czas muszą płacić za nie raty? To wszystko było brane na kredyt. I teraz te kredyty bedzie spłacał miedzy innymi C+ :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z trzy razy tyle mieli na pirackich serwisach. O ile kanał telewizyjny troszku może olać piractwo internetowe bo kasę ma od "staroświeckich" abonentów i z reklam telewizyjnych. O tyle ktoś taki jak Viaplay powinien tępić nielegalne streamingi. Wystarczyło nagradzać sygnalistów. Zgłaszasz nielegalny stream Viaplay dostajesz xx miesięcy abonamentu, gadżety, wyjazdy na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay ma tak tragiczną jakość, że lepiej już oglądać na strumyku w jakości 1080p a czasem nawet więcej z 6 sekundowym opóźnieniem jedyna wada to język komentarza francuski lub hiszpański, ale dla mnie jakość obrazu/opóźnienie>język gadającej głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z trzy razy tyle mieli na pirackich serwisach. O ile kanał telewizyjny troszku może olać piractwo internetowe bo kasę ma od "staroświeckich" abonentów i z reklam telewizyjnych. O tyle ktoś taki jak Viaplay powinien tępić nielegalne streamingi. Wystarczyło nagradzać sygnalistów. Zgłaszasz nielegalny stream Viaplay dostajesz xx miesięcy abonamentu, gadżety, wyjazdy na mecz.
Strumykowi można dużo łatwiej ograniczyć zasięgi przez co najmniej jedną z reklam sprzeczną z polskim prawem (o tej wiem). Ktoś zgłosi do Ministerstwa Finansów (odpowiadają za hazard), dwa tygodnie minie i blokada. Nawet nie trzeba go zamykać. Szkoda, że TakSieGra poszło tą samą drogą...

Jak wchodzę na Viaplay to wchodzę przez aplikację, Gemius to liczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...