Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, mara68 napisał:

 

I filmy są w lepszej jakości niż np. na androidzie czy innych. Ma się wrażenie że idą z innego źródła.

No i są bez logotypów HBO.

 

W porównaniu do chromecasta 3.0 na pewno bo miałem i używałem 

Do Mi Box (jakiś model starszy) tez. Co do innego Mi Box - nie wiem. Nie miałem do czynienia wiec się nie wypowiem czy lepiej/gorzej 

Nie mniej - Apple mając taki procek jaki ma pewnie ma jakiś wpływ na jakość obrazu 

 

Bez logo HBO tez fajna rzecz - nie wkurza (dobre dla Oledow) 

Napisy tez są tylko na czarnym tle - wiec również pomaga dłużej żyć Oled oraz w przypadku LCD Led nie powoduje (nie pamietam teraz jak się to zjawisko nazywa) rozjaśniania obrazu w momencie wyświetlania napisów 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple TV już dawno jest w kręgu moich zainteresowań. Do tego usługa Apple One(TV+, Music, Arcade) 

@kingofsouthto chyba lepsza cena niz w DE ,nie wiem jak euro stoi w kantorach. 
Cena dla mnie przystępna.  Kto wie, czy nie kupię. Nie mam ciśnienia, ale coraz bardziej ten sprzęt mi się podoba

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2021 o 16:33, czerstwy napisał:

Co masz na myśli? Czyli zwykłe podłączenie do tv może sprawić że kolory będa nieciekawe? Tak mam na Android tv przy apce C+ online kolory mocne aż rażą. Na Amazonie też zwróciłem szczególnie uwage na napisy białe które są takie same. Nie ma  sensu kupować tego Apple tv 4K gdy nie ma się innego sprzętu Apple? Czy chodzi tylko o jakieś bajery?

Przykłada się iPhone do ekranu TV i kamera telefonu analizuje kolory po czym proponuje zmianę ustawień - na podzielonym ekranie można porównać dotychczasowe ustawienia z zaproponowanymi przez Apple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tyrla napisał:

A tableta można przystawić ?

 "Apple TV 4K w połączeniu z iPhonem automatycznie kalibruje oglądany obraz. Wystarczy skierować iPhone’a w stronę ekranu telewizora, a następnie rozsiąść się wygodnie, żeby docenić filmy i seriale w jakości, do której zostały stworzone". Wychodzi na to, że tylko i wyłącznie iphone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, spotify napisał:

 

Napisy tez są tylko na czarnym tle - wiec również pomaga dłużej żyć Oled oraz w przypadku LCD Led nie powoduje (nie pamietam teraz jak się to zjawisko nazywa) rozjaśniania obrazu w momencie wyświetlania napisów 

Wygląda to podobnie jak obecnie jest na Apple + TV?

Często irytują mnie właśnie napisy na Netflixie rozjaśniające część  ciemnego tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jak powiedzmy pomiędzy iPhone a Google Pixel czy innym topowym Anroidem.

Chcesz coś co działa dobrze i stabilnie, ale ma w pewien sposób ograniczone możliwości bierzesz Apple TV, lubisz grzebanie w sofcie itp dłubaninę to Shielda.

W obu przypadkach masz jednak urządzenie o topowych parametrach w danym ekosystemie.

  • Popieram 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

Wygląda to podobnie jak obecnie jest na Apple + TV?

Często irytują mnie właśnie napisy na Netflixie rozjaśniające część  ciemnego tła.

Dostałeś odpowiedz wiec tylko uzupełnię 

Tak, jak w AppleTV+. Podobnie jest na HBO, Amazon i Netflix. To ostatnie ponoć można zmienić ale nie próbowałem 

Nie mam tego w VLC jedynie 

45 minut temu, andi64 napisał:

Znalazlem w tej samej cenie Nvidia Shield TV Pro, testowal ktos, jaka roznica miedzy tymi dwoma urzadzeniami ? 

Jak pisałem wcześniej - to jedyne pudło które można porównać do Apple TV 

Z tym jak napisał @bgmt - topowe urządzenia a różnica tylko w sofcie 

Jako ze nie uważam Androida za stabilny system, wybrałem AppleTV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może testował, albo posiada C+Online na Apple. Występują jakieś wyrzucania z apki, błędy EP, czy inne "zjawiska"? Nie ukrywam, że szukam porządnego boxa do oglądania meczów, a testowałem apkę C+ na mi box i za ciekawie to nie wygląda, apki na LGwebos chyba się nie doczekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie występują. Teraz co prawda nie mam aktywnej subskrybcji, ale jeszcze niedawno miałem, także mogę powiedzieć, że ATV jest to jedna z najlepszych opcji do C+ online. Bardzo sprawnie apka c+ online chodzi też na Amazon fire tv stick 4k max. Obie wymienione o niebo lepiej, niż proponowany "sprzęt" od C+, czyli ich własny box. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Toma441 napisał:

Nie występują. Teraz co prawda nie mam aktywnej subskrybcji, ale jeszcze niedawno miałem, także mogę powiedzieć, że ATV jest to jedna z najlepszych opcji do C+ online. Bardzo sprawnie apka c+ online chodzi też na Amazon fire tv stick 4k max. Obie wymienione o niebo lepiej, niż proponowany "sprzęt" od C+, czyli ich własny box. 

Dzięki @Toma441

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, picassopawel napisał:

Czy ktoś może testował, albo posiada C+Online na Apple. Występują jakieś wyrzucania z apki, błędy EP, czy inne "zjawiska"? 

Mam odmienne doświadczenia z c+online na Apple TV. Na bank występował komunikat o błędzie, ale wystarczyło bodajże cofnąć się, czy zamknąć i otworzyć ponownie apkę i było już ok. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w ten sposób podchodzimy do sprawy, to spotkałem się z jedną usterką dotyczącą c+ online, na apple tv, a wynikała ona tylko i wyłącznie z błędu DRM-1;blokady kanałów Live wprowadzonej przez sam C+ na 24h, nazwanej później "aktualizacją techniczną". Inaczej mówiąc usterki znane dotychczas z boxa po prostu na tym urządzeniu nie występują, jeśli sam C+ czegoś ewidentnie i z premedytacją nie schrzani. 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, andi64 napisał:

w tej samej cenie Nvidia Shield TV Pro, testowal ktos, jaka roznica miedzy tymi dwoma urzadzeniami ? 

Mam i wspomnianego shielda i sprzęt od Apple, tyle że w codziennym użyciu tylko ten drugi. Na pewno bardziej mi podpasował pilot od Apple, jest dla mnie po prostu wygodniejszy. Może dlatego nie zrobiłam podmiany i nie korzystam z shielda, bądź co bądź nowszego od mojej wersji Apple TV 4K, w pokoju, w którym przebywam na co dzień. Wiem, że raczej tą wypowiedzią nie rozwiałam Twoich wątpliwości. Ja kupiłabym Apple.  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adamus napisał:

Czy na Aple tv 4K 32GB 

Bez problemu będzie można zainstalować : Netflix, Yotube,Player,Viaplay,C+ online i kilka innych apek ?

 

te wymienione przez Ciebie bez problemu :)

i tak, 32GB wystarczy :)

Edytowane przez Kiler
Przeniesiono do odpowiedniego tematu.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...