Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek

W poniedziałek 20.09.2021 około godz. 19-tej czasu polskiego, nowy system tvOS 15 dostaną:

  • Apple TV (4. generacji - 2015),
  • Apple TV HD (2015),
  • Apple TV 4K (1. generacji - 2017),
  • Apple TV 4K (2. generacji - 2021).
Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do obsługi urządzenia trzeba koniecznie używać oryginalnego pilota , czy jest opcja sparowania przystawki Apple z pilotem od telewizora? 

Przy okazji zapytam jak to wygląda w przypadku przystawki Chromecast 4? 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak używam pilota w przypadku Play Boxa 2 i jest to dobre udogodnienie.

W przypadku Apple TV, Chromest 4 czy Mi Boxa jest taka możliwość? 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niedawno była aktualizacja tvios do wersji 15.0,a dziś podano, że wyszła kolejna, zdaje się druga, beta 15.1.

U mnie po ostatniej aktualizacji ustąpił problem z połączeniem kabla hdmi via samsung tv 4k.

Pisano, że apple tv "gryzie się" z niektórymi modelami samsunga i wyrzuca błąd hdcp w niektórych aplikacjach, u mnie taki błąd wystąpił swego czasu przy aplikacji canal + online. Wymieniłem złącze, ale obecnie, po aktualizacji wszystko działa bardzo stabilnie. Ogólnie jestem pod wrażeniem, że tak szybko idą z aktualizacjami. W zasadzie do pełni szczęścia na tym etapie, przy użytkowaniu tego urządzenia brakuje już tylko dostępu do apki Disneya i HBO Max. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

40 minut temu, Toma441 napisał:

Ogólnie jestem pod wrażeniem, że tak szybko idą z aktualizacjami. W zasadzie do pełni szczęścia na tym etapie, przy użytkowaniu tego urządzenia brakuje już tylko dostępu do apki Disneya i HBO Max. 

 

Zakładasz konto Apple na Niemcy. Logujesz się dodatkowym kontem i masz Disney+. Jedynie nie wiem jak z aktualizacjami jak później przelogujesz się znów na podstawowe konto. Co do HBO MAX to pewnie da się to ogarnąć podobnie ale akurat wolę poczekać na oficjalny start niż kombinować. Disneya za to mam, korzystam bez problemów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, leonk1974 napisał:
11 godzin temu, lakiman napisał:
Skorzystałeś z jakiejś ciekawej promocji?

Nie było żadnej promocji. Kupiłem wersję 64 gb za 929 zł na Allegro raty 20x0% więc na miesiąc wychodzą grosze.

Trochę jednak taniej niż mój egzemplarz. Ja kupowałem pod koniec lipca i dałem równe 999 zł 🙂 ale nie żałuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...