Skocz do zawartości

Apple TV HD/4K


tyrla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może trochę głupie pytanie.

Menu urządzenia jest w języku polskim?

Jak ktoś nie korzystał z urządzeń od Apple obsługa może stawarzać  jakieś problemy?

😉

Wybieram między  chromecastem 4(5) lub właśnie tą przystawką.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał:

 

Jak ktoś nie korzystał z urządzeń od Apple obsługa może stawarzać  jakieś problemy?

😉

Wybieram między  chromecastem 4(5) lub właśnie tą przystawką.

Apple tv 4k to moje pierwsze urządzenie od apple i nie znając tego ekosystemu zajęło mi ledwie chwilę, żeby "załapać". Wszystko jest bardzo intuicyjne. 🙂 Oczywiście dobrze jest mieć telefon czy laptopa do kompletu, ale wiadomo, że to nie są tanie rzeczy... Chodzi mi o to, że mając tylko tę przystawkę od nich jest to i tak urządzenie warte swojej ceny, jeśli po prostu komuś zależy na dobrej jakości streamingu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś z Was spotkał się w ostatnim czasie z brakiem dźwięku w formacie Dolby Atmos na urządzeniu Apple TV 4K a dokładniej na platformie Apple TV+? Gdy włączę jakąś produkcję zero, cisza. Gdy przełączę w ustawieniach Apple TV 4K na 5.1 dźwięk wraca. Teraz nie wiem, czy nawala mi soundbar od samsunga, model k950 czy o co chodzi. Dodam, że gdy odpalę Apple TV+ bezpośrednio na webOS, dźwięk jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.10.2021 o 16:21, xMaraSSx napisał:

iPhone'a warto mieć choćby po to żeby skalibrować kolory ekranu TV do którego podłączone jest Apple TV.

Co masz na myśli? Czyli zwykłe podłączenie do tv może sprawić że kolory będa nieciekawe? Tak mam na Android tv przy apce C+ online kolory mocne aż rażą. Na Amazonie też zwróciłem szczególnie uwage na napisy białe które są takie same. Nie ma  sensu kupować tego Apple tv 4K gdy nie ma się innego sprzętu Apple? Czy chodzi tylko o jakieś bajery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

Nie ma  sensu kupować tego Apple tv 4K gdy nie ma się innego sprzętu Apple? Czy chodzi tylko o jakieś bajery?

Jest sens. Do Apple TV 4K nie są potrzebne inne sprzęty od Apple.  Jak wyszukujesz jakiś tytuł pilotem to np. możesz to zrobić iPadem czy iphonem (na klawiaturze) ale ja, jeszcze nigdy z tego nie skorzystałam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyli bajery które tez można by potestować bo w najblizszej rodzinie jest sporo sprzętu od tego producenta. Ciekawe czy jakość obrazu nie będzie taka sama jak na android tv😅 Bo na lapku te same apki obraz jest ok. A taki Netflix nawet lepszy i nie chodzi tu o kolory tylko zwykła jakość przy wolnym internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
58 minut temu, czerstwy napisał:

To trzeba by przemyśleć temat. Choć dodatkowy pilot i blokowanie jednego HDMI nie bardzo mi się podoba.

Można używać jednego pilota do obu urządzeń, nawet tego archaicznego na podczerwień.

https://support.apple.com/pl-pl/guide/tv/atvb0410f604/tvos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, swordfish napisał:

Czy jest sens kupowania Apple TV 4K nie posiadając żadnego sprzętu z ios? Czy pierwsze uruchomienie i rejestracja sieci WiFi oraz logowanie jest proste za pomocą samego pilota? Czy posiadanie Apple TV 4K otwiera możliwość korzystania z usługi Apple One?

Tak, Apple TV 4k można śmiało kupić. Inne sprzęty od Apple nie są potrzebne. Tak, prosto, sprawnie wszystko pilotem da się zrobić. Co do Apple one - raczej nie ma darmowego okresu próbnego, może z 1mc. Jak utworzysz konto Apple ID to powinieneś mieć 3 miesiące darmowego dostępu do Apple TV + 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...