Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Panowie Czesi mają HBO więc....:):P Nigdy nie mow nigdy a za 20zł za HBO Pack myślę że sporo osób by zapłaciła:P Nawet ja;) Poza tym 30zł przesada aczkolwiek....Panowie Bez umowy HBO bez cyrografu....:) Dla mnie pomysł ok:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Historia jest za darmo z Astry. W TNK brakuje jakiegoś programu "technicznego". Discovery wszędzie są płatne. Po cichu licze na DaVinci learning - większość programów na tym kanale tłumaczona jest "na zlecenie ITI Neovision" więc jakieś powiązania z kanałem mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę przeczytać ten wywiad http://www.wirtualnemedia_pl/article/26 ... _Sojka.htm a w szczególności to pytanie i odpowiedź i raczej nie liczyć na coś ciekawego :

Czy Telewizja na kartę będzie rozwijana do strony programowej, pojawią się w niej nowe stacje?

Mogą się wydarzyć jakieś niewielkie uzupełnienia oferty, może o jeden kanał, ale nie o więcej. Uważam, że w tej formule ten projekt jest tam, gdzie powinien być. Jego dalsze rozwijanie mogłoby spowodować kanibalizację naszej głównej oferty (czyt. n), a tego chcemy uniknąć. źr. wirtualnemedia_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Będzie to będzie ja liczę na jakiś filmowy może AXN może paczka Filmbox( nawet realne ) a jak narazie czekam i jestem zadowolony z oferty;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ale dlaczego ma nic nowego nie dojść do oferty;)?

 

Oto odpowiedz:

 

Radzę przeczytać ten wywiad http://www.wirtualnemedia_pl/article/26 ... _Sojka.htm a w szczególności to pytanie i odpowiedź i raczej nie liczyć na coś ciekawego :

 

Czy Telewizja na kartę będzie rozwijana do strony programowej, pojawią się w niej nowe stacje?

Mogą się wydarzyć jakieś niewielkie uzupełnienia oferty, może o jeden kanał, ale nie o więcej. Uważam, że w tej formule ten projekt jest tam, gdzie powinien być. Jego dalsze rozwijanie mogłoby spowodować kanibalizację naszej głównej oferty (czyt. n), a tego chcemy uniknąć. źr. wirtualnemedia_pl

 

Przepraszam, że tak mało wniosłem od siebie, ale mh_misiek już wszystko napisał.

 

Poza tym jeśli komuś oferta TNK nie odpowiada to niech podpiszę umowę z N-ką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jeśli komuś oferta TNK nie odpowiada to niech podpiszę umowę z N-ką.

Hmm! Moje dwa "grosze"

Jak sama nazwa wskazuje jest to "Telewizja na kartę" Prosta jak telefon na kartę! Tak grzmi ich reklama. Płacisz i masz! Właśnie! Chciałbym zapłacić więcej za więcej. Na doładowanie. Niemożliwe? Acha! To mogłoby spowodować kanibalizację głównej oferty :roll: Dla mnie to śmieszne. Ludzie chcą dać zarobić - a oni mówią - nie chcę :>

Kiedyś (31.10.2016r.) "Telewizja na kartę" się skończy i być może wtedy, wielu posiadaczy TnK, zechce się związać z n-ką

Czyż nie o to chodzi :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie z prezesem ITI, dołączenie nowych kanałów do TnK mogłoby poważnie zaszkodzić samej "n". Również jestem za tym, aby oferta TnK pozostała na dotychczasowym poziomie. Dołączanie nowych kanałów wiąże się z wyższymi opłatami za ten pakiet. TnK została stworzona przede wszystkim z myślą o ludziach, którzy chcą mieć dostęp do podstawowej telewizji i tak powinno pozostać.

 

2016 rok jest jeszcze bardzo daleko. Do tego czasu może się zdarzyć wszystko, np. Polsat uruchomi własną ofertę działającą na podobnych zasadach jak TnK, a w niej znajdą się wszystkie kanały ich produkcji. Tak więc nie wykluczam w przyszłości takiego pomysłu od władz Polsatu. Ale to już jest dyskusja choćby na ten wątek ;)

Przepraszam, że tak mało wniosłem od siebie, ale mh_misiek już wszystko napisał.
Czasami mam wrażenie, że jesteś zbyt mocno rozpieszczonym dzieciakiem. Ile Ty masz lat? Żeby była jasność, słowa prezesa ITI przytoczyłem na 9 stronie tego wątku, o tutaj, ale o tym się nie pamięta, prawda? Znając Twój charakter, to teraz poczujesz się wielce urażony i wkrótce w innym wątku nawiążesz do mojej osoby i sposobu moderowania przeze mnie Forum. I swojej nienawiści do mnie postaraj się więcej nie ukazywać publicznie na Forum, masz jakiś problem - proszę o PW. Jeżeli uważasz, że nic nie wniosłeś do tematu, to po co się w nim udzielasz? Zamilcz i napisz tam, gdzie będziesz pewny, że coś wniosłeś do dyskusji!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w CP też jest chyba oferta na doładowanie? Coś tak czytałem, ale szczegółów nie badałem bo to pomieszane i ceny też.... takie jak w abonamencie. :/

Za to TNK mógłby zrobić nowe pakiety. Bo w obecnej ofercie aż tak długo nie wytrzyma. I nie mówię o konkurencji dla N. Jakieś 4 dodatkowe pakiety po 3-4 kanały wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że n powinna iść w kierunku rozwoju HD, VOD i innych nowoczesnych usług. TnK powinna pozostać platformą telewizyjną w aktualnym kształcie ale z kilkoma kanałami więcej - Eurosport, kanał dokumentalny, może filmowy mogłyby stanowić dodatkowy, nieobowiązkowy pakiet. Wszystko oczywiście w SD. Kto będzie chciał nowoczesnej telewizji z kanałami HD wybierze n, kto chciałby kilka podstawowych kanałów wybrałby TnK. A w tej chwili wydaje mi się, że i tak większość nowych abonentów zamiast TnK wybiera pakiet familijny w CP nawet kosztem wyższej opłaty ponieważ jest tam Discovery, Eurosport, Polsat Sport, AXN, TCM (co by nie pisać to jednak kanal filmowy), a także możliwość dokupienia sobie dodatkowego pakietu filmowego czy sportowego np. na jeden miesiąc.

Zazdrośnie patrząc na Czechów proponowałbym HBO (tylko główne), Eurosport 1i 2, Discovery Historia lub zwykłe w cenie ok. 20 zł jako drugi pakiet płatny. Podejrzewam jednak, że to prawie niemożliwe szczególnie przez HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

W pewnym sensie może "konkurować". Skoro ktoś posiadał pakiet Familijny + RelaxMix i nie miał w nim TVP Sport to jest wielu, którzy kupili TNK właśnie dla TVP Sport m.in. ja. A gdy do oferty CP dołączono TVP Sport to im TNK jest już nie potrzebna więc będą się jej "pozbywać". Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z rozwijającą się (powoli) DVB-T i włączeniem TVP Info i Sport do oferty Cyfrowego Polsatu. Moja propozycja jest taka, aby TVP Info i Sport przenieść do darmowej oferty, a w zamian dać jakieś dwa kanały MPEG-2. Moja propozycja to Cartoon Network i TCM, albo Nickelodeon i coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...