Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostępnych jest pięć kanałów Polskiego Radia z transpondera Cyfry+.

 

Wlasnie dostalem dekoder TNK na kanale radiowym 51 ma Polskie Radio i radyjka z cyfry ale dziala tylko ten program ktory jest ustawiony jako pierwszy w opcji nie potrafie wejsc czy komus sie udalo ? Jest oczywiscie Radio Zet, RMF Maxxx, Classic i .... chyba Planeta FM bo Radiostacji juz nie ma a tak sie nazywa radyjko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co stało na przeszkodzie aby dołączyć do pakietu TVP Historia. Jest to kanał niekodowany i TNK chyba swobodnie mogłaby go dodać

A to na Hot Birdzie TVP Historia jest niekodowana :roll: Myślałem, że TVP Historia tylko na Astrze jest FTA, a na HB na potrzeby n-ki jest już kodowana :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc "niekodowany" oczywiscie miałem na myśli transmisję z astry. Więc kolego Tomi edycja listy nie wystarczy, trzeba byłoby zainwestować dodatkowo w drugi konwerter, diseqc i kawałek kabla. Skoro TVP Hisoria może być FTA na astrze (charakter kanału jest jak najbardziej "misyjny") to dlaczego TNK nie mogłaby go puścić w pakiecie, publiczna TV chyba nie miałaby nic przeciwko temu. Zwłaszcza że TNK udostępnia TVP Sport (kodowny na HB i astrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nasza (pseudo)publiczna TV nie miała nic przeciwko, to te kanały które są FTA na Astrze (TVP INFO i TVP Historia), już od dawna byłyby też dostępne FTA na HB i nieutrudniałaby też dołączania do CP i C+ tych kanałów, które są kodowane z racji praw do emisji niektórych programów na terenie tylko naszego kraju :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj Ligę Mistrzów na n-Sport jakość porażka spodziewałem sie od TNK która było nie było wywodzi się

ze stajni ITI coś lepszego a tu miernota - porażka. TVP Sport dokładnie to samo :x

Nie ma się co dziwić skoro nawet transmisja w HD w n-ce nie wyglądała powalająco. Co do jakości TVP Sport to tragedia. W kablówce wygląda to o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim skromnym zdaniem to w ofercie TNK brakuje dwóch kanałów, chodzi tutaj o TVP Historia i TVN Lingua. Nie wiem czym ten stan rzeczy jest spowodowany bo TVP Historia leci niekodowany na Astrze a TVN Lingua pochodzi z paczki TVN. Przydała by się zmiana tej sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...