Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Racja cena moim zdaniem 5zł max za taką opcje premium:) no może dyszka ale poczekamy pożyjemy.Wam posiadaczom jak i sobie tej oferty na karte życzę w nowym roku dodatkowego kanału(ów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w głównym wątku wypowiedziałem się na ten temat, musiałem jakoś pomylić tematy. Rzeczywiście TnK jest ofertą kanałów podstawowych, ale nie zgadzam się, że nie ów oferta nie będzie rozszerzana. Chociażby dobrze by się stało, gdyby NFilm trafił do TnK z tej racji, że dzięki temu zapewne szybciej zdobędą odpowiednią liczbę abonentów, by stać się rentowną stacją Premium. Poza tym ciągle możliwe jest uruchomienie pakietu złożonego z kanałów już emitowanych w MPEG-2 (Eurosport, Eurosport2, MTV, VH1, Comedy Central, Nickelodeon, Cartoon Network, TCM, Filmbox, zdaje się, że także Universal, SciFi, Baby.tv, AXN Sci Fi, AXN Crime oraz paczka HBO jest emitowana dla N w MPEG-2). Nie byłoby więc problemu z wyselekcjonowaniem 8-12 kanałów tematycznych, które razem z pakietem tematycznym równo odbierałyby abonentów Cyfrowemu Polsatowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Popatrzcie TNK ma dopiero 3 miesiace, sprzedaje sie jak cieple bułeczki bez wiekszej reklamy ! Władze społki Cyfrowy Dom nie widza potrzeby by poszezac oferte o nowe kanały a tym bardziej o pakiet premium. Wydaje mi sie ze jak rynek sie nasyci i sprzedaz TNK spadnie, TNK bedzie szukac nowych klijentów i wtedy bedzie miejsce na nowe kanały a nawet na premium. Mysle ze Premium to tylko kwestia czasu, byc moze 3 pazdziernika 2009?

Konkurencja dla N. Napewno jej nie bedzie po dodaniu pakietu/usługi premium, jesli tylko N rozbuduje swoja oferte HD i bedzie ja stopniowo poszezac. N ustawia sie głownie na kanały w HD zas TNK w SD - dla osób dla których nie liczy sie wysoka rozdzielczosc tylko oferta programowa w przyzwoitej jakosci. Jesli tak bedzie, napewno nie ma mowy o konkurencji TNK i N.

 

 

Dodajac jeszcze do poprzedniego postu...

TNK - jesli odpowiada CI jakosc, a N jesli chcesz zobaczyc wiecej i to samo w lepszej jakosci HD.

 

TNK wzoruje sie na w/w czeskim modelu telewizji na karte - jak juz wiele razy wspominaliscie ! Wiec oferta premium moze byc podobna niz u nich...

Nie jestem zwolennikim dodania i utworzenia premium na bazie filmboxów, bo oferta programowa jest bardzo słaba.

Jeden by wystarczył plus ew. FILMBOX FAMILLY. Patrzac na Czechów, jeden kanał HBO, Eurosport, AXN ( oby AXN SC FI równiez ) i do tego dodac nowo powstały NFILM. Mogło by byc i z checią bym wykupił taki pakiecik.

 

TNK HD napewno nie bedzie. Od tego jest oferta N. No chyba ze po 2016 :)

 

 

Nka i TNK nie sa konkurencja obie platformy sa wlasnoscia ITI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy juz platformy cyfrowe z pakietami wiec jak ktos chce wiecej bierze cyfre, polsat , n. Jak ktos chce miec tanio podstawowe programy bierze TNK. Po co fantazjowac o jakis programach premium przeciez ta oferta nie ma byc premium od tego sa inne platformy a to ma byc luka dla osob ktore potrzebuja tanio kilka programow. Chcesz wiecej plac wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi. Wiadomo, że TnK to oferta dla osób niewymagających i dla tych, którzy za telewizje nie chcą płacić zbyt wiele. Na jej ofertę składają się głównie kanały podstawowe. Nie rozumiem niektórych ludzi którzy decydują się na TnK a później marudzą, że szkoda, iż nie ma w ofercie Eurosportów czy kanałów Discovery etc. Po kij wtedy decydowali się na TnK bo tego nie czaję :crazy:

Ja jestem wymagający i nie chcę płacić wiele, a mam TnK i Multipakiet Canal+. Nie potrzebuję setki kanałów ale ciągle się upieram, że brakuje Eurosportów, za które jestem w stanie dopłacić kilka zł. Zauważ, że te 2 kanały sa w każdej platformie i aby je mieć trzeba płacić: n min. 38 zł, C+ min. 60 zł, CP min. 51,80 zł. A jeden Eurosport po niemiecku raczej nie da się porównać pod względem komentarza z polskim szczególnie jeśli chodzi o snookera :D Dodając je do TnK nawet jako kolejny pakiet ITI zrobiłoby bardzo dobre posunięcie. Biorąc pod uwagę, że Eurosport 2 od nast. sezonu będzie pokazywał Bundesligę to na pewno ze wzgl. na to wiele osób skusiło by się na tę ofertę kosztem innych nadawców.

A jeśli chodzi o Discovery - po prostu by się jakiś jeden przydał, nie ma żadnego kanału popularnonaukowego po polsku ani w ofercie TnK ani FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy juz platformy cyfrowe z pakietami wiec jak ktos chce wiecej bierze cyfre, polsat , n. Jak ktos chce miec tanio podstawowe programy bierze TNK. Po co fantazjowac o jakis programach premium przeciez ta oferta nie ma byc premium od tego sa inne platformy a to ma byc luka dla osob ktore potrzebuja tanio kilka programow. Chcesz wiecej plac wiecej.

 

mysle ze premium niebyloby zle ... TNK od Nki powinno roznic tylko to ze TNK to tzw przezemnie pre-paid ... przykladowo w styczniu masz rate kapitalowa albo cos innego i niemozesz sobie nawet pozwolic na wydatek 20 zl ... ale w lutymjuz mozesz zaplacic bez problemu abonament ... glupi przyklad wiem ale prosty. oni i tak sie odkuja poniewaz zobaczcie ze mnie cala instalacja kosztowala w granicach 300 zl (250) sprzet .. a gdy bierzesz Nke masz dekoder za 1 zeta i zestaw sat za grosze dobrej jakosci a przeciez wiadomo ze oni za nboxy nieplaca zlotowki a za anteny i konwertery kilkunastu zlotych (nieorientuje sie w cenach) tylko pozniej sie odkuwaja na umowie ... jednym slowem TNK NIEMA PREMIUM ALE I TAK JEST NAJLEPSZE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w głównym wątku wypowiedziałem się na ten temat, musiałem jakoś pomylić tematy. Rzeczywiście TnK jest ofertą kanałów podstawowych, ale nie zgadzam się, że nie ów oferta nie będzie rozszerzana. Chociażby dobrze by się stało, gdyby NFilm trafił do TnK z tej racji, że dzięki temu zapewne szybciej zdobędą odpowiednią liczbę abonentów, by stać się rentowną stacją Premium. Poza tym ciągle możliwe jest uruchomienie pakietu złożonego z kanałów już emitowanych w MPEG-2 (Eurosport, Eurosport2, MTV, VH1, Comedy Central, Nickelodeon, Cartoon Network, TCM, Filmbox, zdaje się, że także Universal, SciFi, Baby.tv, AXN Sci Fi, AXN Crime oraz paczka HBO jest emitowana dla N w MPEG-2). Nie byłoby więc problemu z wyselekcjonowaniem 8-12 kanałów tematycznych, które razem z pakietem tematycznym równo odbierałyby abonentów Cyfrowemu Polsatowi.
Masz bardzo ciekawą teorię, tylko pytanie jest następujące - czy taki pakiet nie byłby zagrożeniem dla samej platformy "n"? Mnie tylko ciekawi obecność kanałów Filmbox na transpoderze Grupy ITI (ale tylko z tego względu, że ponoć dla tych kanałów wyszukuje się odpowiedni CAiD systemu Conax wskazujący na ofertę TnK, choć równie dobrze może tutaj chodzić o sieci kablowe - ktoś posiada jakieś pełniejsze informacje? ;)). Kanały tematyczne AXN na pewno wkrótce zostaną wyłączone dla n-ki z MPEG2 (kontynuacja z tp. 11.785H w MPEG4), nie wiem dlaczego Universal i Sci Fi są w MPEG2, być może były podpisane takie warunki umowy na wyłączność między dwoma stronami i po upływie określonego terminu, na tych kanałach zostaną dołączone inne systemy kodowania dla platform konkurencyjnych, a co do pozostałych kanałów - albo za ich emisję odpowiada Viacom, albo Eutelsat, albo GlobeCast i to tylko z tego powodu te kanały są nadawane dla n-ki w DVB-S/MPEG2, bo za ich emisję na satelicie odpowiada inny podmiot niż Cyfra czy CP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem narazie zadowolony z kanalami TNK, bo i tak prawie ogladam tylko te, ktore sa FTV.

 

Do FTV chcialbym jeszcze dolaczyc TVP (Info i Historia) i TVN 24.

 

Dodatkowa paczka bedzie mnie interesowac, albo jak wlacza tam 1 lub 2 kanaly filmowy (audio: 1. polskie i 2. oryginalne), albo wiecej praw emisji pilkarskich lig europejskich na kanalach sportowych.

 

No i chcialbym zeby EPG byl na wszystkich kanalach i na siedem dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...