Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I co jeszcze - HBO :crazy: Przecież prezes kilka miesięcy temu mówił, że jeśli nawet, to dodadzą conajwyżej 1 kanał. Tymczasem wiadomo tylko to, że 1 kanał znika, a reszta, to tylko lista życzeń mało realnych do spełnienia, bo sami sobie nie będą robić konkurencji dla n-ki :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTi - z drugiej strony to statystyki podnosi im wlasnie TNK a nie Telewizja N. Widza tutaj dosc duza luke w rynku i potrzebe ludzi na kilka podstawowych programow w dosc dobrej cenie. Mysle ze ta oferta ktora maja obecnie spelnia te wymagania. Dlatego tez tak dobrze sie sprzedawala jak do tej pory. Jak bedzie zobaczymy. Sam doladowalem Mamie na rok ze wzgledow ekonomicznych i dla wygody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że podział na pakiety w TnK nie byłby zły - wzorem Multipakietu C+ można nieco podnieść cenę, wprowadzić kanały tylko w SD i nie powinno być problemu z konkurencją dla n. Jeśli oferta byłaby dobrze skalkulowana pod względem opłat i atrakcyjna programowo to znalazłoby się na nią jeszcze więcej chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Trochę nie dowierzam, że ktoś może zainteresować się tym kanałem :wink:

2. Szanse na dołączenie MTV Polska są nikłe - mogłoby to przynieść podwyżkę cen pakietu (o ile ktoś płaci), ponadto TnK to, rzekłbym, oferta "podstawowa", jeżeli ktoś chce więcej kanałów, wybierze N :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że N nie jest na doładowanie... MTV? Szczerze to już wolałbym VH1... jest tyle muzycznych za darmo, że MTV w TNK nie potrzeba. Nick to dobry pomysł, ale ja wolałbym Boomerang :smile:

Ale jak wyłączą TVN Lingua to będziemy mieli co najmniej szanse na 2 nowe kanały (zapowiadano max. 1 kanał, a jak zniknie Lingua to będzie szansa na 2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z czystej ciekawości chcę spytać,dlaczego CP,Cyfra+ nie rozwijają(chyba) oferty prepaid?Dlaczego nie można sobie kupić np pakietu prestiżowego(lub mniejszego) cyfry+ na jeden miesiąc?Czy są jakieś techniczne powody,czy chodzi tylko o ekonomię i marketing chodzi.Dlaczego jeśli się kupuje np cyfrę pre paid,to trzeba płacić za pół roku z góry(była taka oferta,nie wiem czy nadal aktualna)?

Czy na świecie jest tv prepaid,taka jak komórka na kartę.Czyli jak zapłacę,to oglądam,w każdej chwilki mogę zrezygnować,ale i wznowić owo oglądanie.

TNK to świetny pomysł,szkoda tylko,że oferta jest uboga.Jeśli ITI zmieni podejście będzie to hit,nad hity.Osobiście ideą tv przed płaconej jestem zafascynowany.Ma ona chyba same zalety.Przede wszystkim jest bezpieczna-nie mamy żadnych obciążeń w przypadku utraty pracy,czy innych losowych zdarzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK to świetny pomysł,szkoda tylko,że oferta jest uboga.Jeśli ITI zmieni podejście będzie to hit,nad hity.

Oferta jest uboga, by nie robić konkurencji N-ce. Gdyby obie platformy miały prawie tyle samo kanałów za niemalże taką samą cenę i TnK byłoby nadal pre-paidem, gdy jednocześnie w N trzeba mieć umowę, to którą ofertę wybraliby ludzie? Oczywiście, że tą pierwszą. ITI wcale nie musi zmieniać podejścia (choć rozbudowanie oferty o 1-2 kanały nie zaszkodzi), Telewizja na kartę już jest hitem, o czym świadczą wyniki sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z czystej ciekawości chcę spytać,dlaczego CP,Cyfra+ nie rozwijają(chyba) oferty prepaid?

Teoretycznie w CP po wypowiedzeniu obowiązku zachowania aktywnego pakiety obligatoryjnego po zakończeniu okresu podstawowego umowy można właśnie opłacać pakiet Familijny + ew. opcje do niego jedynie na wybrany okres wtedy kiedy akurat chcemy.

Niestety ta przyjemność jest trochę droższa niż przy normalnej umowie no i trzeba przeżyć najpierw te kilkanaście miesięcy na zwykłej umowie (bądź załatwić sobie od kogoś zbędny dekoder CP po takim wypowiedzeniu).

 

Ale jak wyłączą TVN Lingua to będziemy mieli co najmniej szanse na 2 nowe kanały (zapowiadano max. 1 kanał, a jak zniknie Lingua to będzie szansa na 2).
Tylko nie wiemy, czy w momencie gdy mówili o tym, akurat nie przewidywali wyłączenia TVN Lingua i mieli to właśnie na uwadze że to będzie właśnie kanał na zastępstwo. A oczywiście najpierw lepiej brzmi informacja o dołączeniu nowego kanału aniżeli o jedynie zamianie na inny dotychczasowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie w CP po wypowiedzeniu obowiązku zachowania aktywnego pakiety obligatoryjnego po zakończeniu okresu podstawowego umowy można właśnie opłacać pakiet Familijny + ew. opcje do niego jedynie na wybrany okres wtedy kiedy akurat chcemy.

Niestety ta przyjemność jest trochę droższa niż przy normalnej umowie no i trzeba przeżyć najpierw te kilkanaście miesięcy na zwykłej umowie (bądź załatwić sobie od kogoś zbędny dekoder CP po takim wypowiedzeniu).

Mijasz się z prawdą - w Polsacie jest możliwość zakupienia modułu CAM lub tunera w ofercie pre-paid bez konieczności podpisywania umowy i jej zakończenia. CAM jest za 199 zł, tuner z kartą można juz kupić od ok. 150 zł. Cyfra do niedawna też miała ofertę pre-paid ale o ile dobrze pamiętam to się z niej wycofała choć pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?Odpowiedź jest oczywista.A co ona takiego ma?TV1,TV2 i koniec.Plus kilka TVN-ów.TNK jest dobrą propozycją jeszcze dla dzieci,ze względu na kanał Disneya.Przy tak małej ilości kanałów brak Polsatu,TV4 jest dotkliwy.Brak możliwości wykupienia dostępu do HBO,Canal+,czy innych kanałów filmowych jest dużą wadą,tak wbrew pozorom.Dlaczego niby mając prepaidową telewizję,nie mogę mieć dostępu do kanałów premium?Zwłaszcza,że taki klient płaci z góry.TNK ma być chyba konkurencją dla Polsatu Cyfrowego MINI.I ma nad nim pewną przewagę-kanały sportowe i jeden dla dzieci.Telewizja pre paid z prawdziwego zdarzenia,to taka,w której człowiek miałby dużo większy wybór.Mnie chodzi o taką propozycję,w której mógłbym mieć dużo większy wybór pakietów.Sądzę,że takich jak ja,jest więcej.

 

Gwoli jasności wyjaśnię o co mi chodzi.Marzy mi się telewizja,w której kupuję dekoder,a potem mógłbym odkodowywać(za opłatą) ile pakietów chcę,na jak długo chce,w której w ogóle mogę nic nie odkodowywać,a po jakimś czasie ,znowu wznowić współprace.Coś na kształt komórki na kartę.Podejrzewam,że od strony technicznej jest to do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby TNK była taka, jak Ci się marzy to by była konkurencją nie tylko dla pakietu Mini CP, ale dla reszty platform w tym i dla N-ki. Więc raczej TNK nie będzie taka jak się większości marzy. Musiała by powstać nowa platforma nie powiązana z innymi, aby była taka jaką wszyscy chcą, czyli pre-paid'owa z pełną ofertą kanałów.

 

W sumie to Cyfrowy Polsat jest platformą pre-paid'ową - bez umowy możesz wykupować pakiety jakie chcesz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po co TNK w ogóle powstałą?Dla mnie jej ograniczenia są absurdalne.Bardzo chętnie zostałbym abonentem TNK,gdybym mógł mieć jakieś pakiety z n-ki,a nawet wszystkie,gdym miał taki kaprys,by je wypróbować na przykład.Tym bardziej ,że N-ka jakimś rewelacyjnym sukcesem finansowym nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...