Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Eska TV to n powinno zależeć na jak największej widowni, a 300 tys. użytkowników TnK to nie jest wcale mało.

 

Myślę że kanały filmowe czy dodatkowe dla dzieci, nie byłoby stać na to TnK no chyba, żeby podwyższyli abonament. +/- 6zł kosztuje sama paczka TVN+TVP, więc nie wiem jak by to było.

Wiadomo zmiany mogą być, ale chyba wtedy kiedy nadawca zgodzi udostępniać swój kanał za darmo, myślę że jak użytkowników TnK sięgnie do 500tys. już kanały będą się z nią bardziej liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pociągnę temat. Uważam program Disney Channel za KIEPSKI. Ani to program dla przedszkolaków ani dla młodzieży. Chyba jest najtańszy i dlatego wykupiła go TNK. Mój wnuczek, 4,5 roku, bardzo się denerwuje, gdy program dla dzieci zmienia się na program dla młodzieży. Czy to tak trudno to zmienić? Czekam do połowy stycznia, bo dotąd mam darmowe 3 miesiące. Jeżeli nic się nie zmieni, nie wykupię karty a wnuczek będzie oglądał bajki na Polsacie Familijnym w pokoju żony. :> :read::mrgreen::locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tyle osób udziela sie na tym forum. Prawie każdy ma dzieci lub wnuków (ja - 64l. mam też prawnuczkę ale jeszcze nie ogląda bajek). Może stworzylibyśmy jakąś formę petycji (próśB) do TNK, żeby coś z tym Disneyem zrobił. Jeżeli im tak się podoba, niech sobie oglądają ale dla naszych dzieci niech dadzą jakiś przyzwoity program dla maluchów. Proszę Was, popierajcie moją sugestię. Ciekawe, czy ktoś z TNK zagląda do tego forum? Pozdrawiam, pradziadek Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że do oferty TnK prawdopodobnie zostały dołączone najtańsze kanały, lub takie, którym najbardziej zależało na zwiększeniu bazy abonentów i większej oglądalności, tak by oferta była jak najbardziej konkurencyjna. Nie każdemu może podobać się taki dobór kanałów, ale przecież jest wolny rynek i zawsze można wybrać inna platformę, chociażby C+ z pakietem powitalnym+, gdzie są 2 kanały dla dzieci.

 

Petycja nie jest dobrym pomysłem. Wszelkie zmiany kanałów, czy też dodanie nowych będzie wiązało się z wyższą opłatą, a wtedy już bardziej będzie opłacało się wybrać pakiet familijny w CP, czy N z 2 pakietami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moim zdaniem TNK sluzy tylko do odbioru programu TVN a ze operator daje mozliwosc ogladania przy okazji innych kanalow za darmo to tylko brawo dla niego(TVN7,TVP1,TVP2.RELIGIA TV).Za doslownie pare groszy mozna ale nie trzeba dokupic sobie wiecej.To tak jak z autami.Jak ktos chce fure o super osiagach to musi wydac odpowiednio wiecej pieniazkow a taki "maluszek" jak TNK juz wiecej nie wyiagnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janusz1945 -zauważ że za Polsat familjny płacisz 37,90 a TNK masz za 10 PLN.Za te pieniądze to i tak jest dobra oferta choć osobiście chciałbym mieć jakiś kanał dziecięcy,najlepiej Carton Network albo Boomerang.Ja wziąłem dla dziecka Powitalny+ w promocji za 9,90 na 13 miesięcy i ogląda sobie kiedy chce MiniMini.Jeśli co miesiąc chciałbym kupić jakąś bajkę na DVD-na ściąganie samemu nie mam czasu- to wyniosłoby mnie to dużo więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markar. Ja wcale nie narzekam. Za te pieniądze nie można spodziewać się rewelacji. Uważam tylko, że Disney Channel mógłby być uzupełnieniem oferty jak np. w Polsacie familijnym. Jako główny kanał dziecięcy w TNK nie spełnia swojej roli, ponieważ dziecko jest zaskakiwane przełączaniem na program dla młodzieży i woła: dziadek! ja chcę bajkę! Gdyby było tak jak np. w Polsacie cyfrowym: wspólnie Cartoon/TCM (obecnie rozdzielone), nie miałbym nic przeciwko temu, ze np. maluchy oglądałyby bajeczki do godz. 15. a młodzież od 15. po powrocie ze szkoły. TNK, przecież lubicie dzieci. Zróbcie coś. Jest okazja: Św. Mikołaj, Święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym nie zrobią. TnK z założenia miała być platformą na której miały być kanały TVN i oferta miała być jak najbardziej 'rodzinna', przy założeniu jak najniższej ceny, lub też dla kogoś, kto ogląda niewiele i chce mieć podstawowe kanały, dla tych bardziej wymagających są wyższe pakiety. Co do zmian kanałów, raczej takich nie będzie, TnK za dobrze się sprzedaje. Jedynym rozwiązaniem dla Ciebie jest zakup pakietu powitalnego w Cyfrze, masz tam Mini mini i będziesz płacił podobną kwotę. Możesz też pisać prośby ale do samego nadawcy o zmianę ramówki, jeśli chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sqnek. Ja w drugim pokoju u żony, zapalonej telewidzki (ja - radioman, mam w swoim pokoju TNK i mi wystarczy - oglądam w zasadzie programy informacyjne). Chodzi mi raczej o to, że w Polsacie familijnym za 37 zł mam 5 kanałów dla dzieci, czyli po ok. 7 zł za kanał a w TNK za 10 zł mam pół kanału dla dzieci, czyli tak, jakby jeden kanał za 20 zł. To mi się nie podoba. Nie chcę takich uwag, ze jak ci się nie podoba to "s.....j dziadu" do Cyfry+ (to nie do Ciebie). Chodzi mi o to, że dzieci ok. 300 000 rodzin nie ma czego oglądać, zwłaszcza, gdy przestanie działać telewizja naziemna. Chyba te dzieci do krezusów nie należą i Cyfry+ sobie nie zafundują. Uważam, że Rzecznik Praw Dziecka lub Krajowa Rada winni się tą dyskryminacją zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.... Nie porzesadzaj Janusz z ta dyskryminacją. To tak jakbys oskarżył jakiś sklep że nie sprzedaje towarów jakich Ty chciałbys kupić. TNK to oferta biznesowa i dokąd właściciel (ITI) nie bedzie chciał zmian (a własciwie nie będzie mu sie to opłacało) dotąd nie zmieni oferty. A dzieci myślę nie powinny za dużo telewizji oglądać. Moje - w wieku 9 i 11 lat mają limit na oglądanie telewizji w ciągu dnia - mniejszy w tygodniu do wiekszego w ciagu weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...