Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja jest taka:

 

 

Bez doładowania:

TVP 1, TVP 2, TVN, TVN 7, RELIGIA.TV, TVP INFO, TVP SPORT

 

Na doładowanie:

TVN TURBO, TVN STYLE, TVN CNBC BIZNES, TVN 24, TVN METEO, N SPORT, NICK

DISNEY CHANNEL, TVN LINGUA, HBO

 

Cennik

Bez doładowania: 0 zł

Na doładowanie:

1 miesiąc 23 zł 23 zł miesięcznie

3 miesiące 54 zł 18 zł miesięcznie

6 miesięcy 90 zł 15 zł miesięcznie

12 miesięcy 120 zł 10 zł miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja:

 

Za darmo:

 

TVP1,TVP2,TVN,TVN7,Religia.TV,TVP INFO

 

Na doładowanie:

TVP Sport, NSport, Disney Channel, Discovery TVN Historia, TVN Lingua, TVN Turbo, TVN Style, TVN CNBC Biznes, TVN 24, TVN Meteo, TCM

 

Opłaty:

 

1 miesiąc: 18 zł

3 miesiące: 16 zł

6 miesięcy: 14 zł

12 miesięcy: 12 zł

24 miesiące: 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z sat kuriera marzec 09 : "maciej sojka , prezes iti neovision , wykluczył persektywe poważnego rozszerzenia tnk - dołączy do niej maksymalnie jeden kanał."

 

Uważam, że zmiana myślenia w tej kwestii to kwestia czasu. TNK w ciągu 5 miesięcy zdobyła 170 tys. klientów, N dopiero w maju miała 142 tys. abonentów. Te liczby robią jeszcze większe wrażenie, gdy informacje o 120 tys. nowych abonentów Cyfrowego Polsatu porówna się z liczbą N+TNK. Tu nowych klientów jest ok. 110 tys. w tym samym okresie czasowym. To oznacza, że TNK jednak kanibalizuje inne oferty, także N i w pewnym momencie po prostu bardzo opłacalne będzie stworzenie czegoś w rodzaju "Pakietu MAX", który da większy zysk operatorowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeju chcecie Polsat to z siatki łapać;/ u mnie przy zastosowaniu anteny kierunkowej mam obraz ok...Wracając do tematu moim zdaniem powinni dodać coś filmowego;) np AXN :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest różnica między : "to nie jest ciekawe " a "nie interesuje mnie to". W pierwszym podmiot wypowiada się w imieniu wszystkich , w drugim - tylko we własnym imieniu. I tu chciałbym wszystkich prosić o nie wypowiadanie się w imieniu wszystkich. Dość tego wstępu. Uważam że oferta TNK jest (jak dla mnie) dość ciekawa. A odpowiadając poprzednikowi oświadczam że juz nie pamiętam kiedy oglądałem TV7 ponieważ filmy, seriale prezentowane tam nie należą do grupy programów telewizyjnych które ja oglądam - ale nie twierdzę że kanał jest słaby - po prostu ten kanał mnie nie interesuje.

Mam nadzięję że odczytacie mój e-mail nie jako pouczenie ale wniosek jak wypowiadac się na przyszłość aby nikomu nie wejść za skóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem idea telewizji pre paid jest świetna.Jednak oferta kanałowa TNK,jak dla mnie,jest zbyt uboga.Dla mnie najciekawszą propozycją jest TVN7.Moim zdaniem najlepszy z TVN-ów.Siódemkę pamiętam jeszcze z czasów gdy był to RTL-7.Może jeszcze dodam,że jak dla mnie,żaden z TVN-ów nie jest wart kodowania.Zwykle nieciekawe programy,za dużo reklam,jak na kodowaną telewizję.Ja zawsze wypowiadam się w swoim imieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale TVN właśnie dzięki temu istnieje - część kasy z reklam i część kasy z kodowania :| I rozszerzać oferty TNK raczej nie będą, bo robili by konkurencję dla n-ki w której musisz podpisać umowę i płacić abonament co miesiąc, więc tylko by stracili na tym rozszerzaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z takimi kanałami TVP1,TVP2,TVP Sport, TVN Lingua,Disney Chanel.

Tych kanałów nie odbieram i nie pomaga skanowanie i wpisywanie parametrów.

Natomiast odbieram takie kanały jak :N Sport, TVN, TVN24,TVN Siedem, TVN Style,TVN Turbo.TV Biznes

Mój tuner to SkyStar USB2 i czytnik phenix. chodzi o odbiór przez komputer

Mam też włączoną wtyczkę CnxCam .

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w tym dziale oraz w dziale dotyczącym kart DVB, były poruszane problemy przy takich konfiguracjach sprzętowych.

Pierwsza czynność to najedź na niedziałający kanał, wejdź w jego właściwości i ręcznie wybierz system kodowania Conax.

Dalszą dyskusję proszę prowadzić w odpowiednim wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...