Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem ludzi. Wiadomo, że TnK to oferta dla osób niewymagających i dla tych, którzy za telewizje nie chcą płacić zbyt wiele. Na jej ofertę składają się głównie kanały podstawowe. Nie rozumiem niektórych ludzi którzy decydują się na TnK a później marudzą, że szkoda, iż nie ma w ofercie Eurosportów czy kanałów Discovery etc. Po kij wtedy decydowali się na TnK bo tego nie czaję :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że w "TNK" nie może być wszystkiego co jest w "n", chociaż ta powinna wprowadzić według mnie opcję zakupu samej karty, a gdyby była jeszcze opcja "prepaid", to myślę do wakacji mogliby mieć milion abonentów :D!

 

Mi w "TNK" też brakuje "Discovery Historia" (skoro są kanały sportowe, to przydałby się też przedstawiciel dokumentalnych - z muzycznych jest niekodowana "Viva Polska", więc byłby komplecik :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajmy się zwariować! Tematem przewodnim TnK są najpotrzebniejsze kanały. Zdziwiłem się, że dali chociażby Disney Channel. Mała cena jest atutem. Sam postanowiłem zakupić TnK i nie chcę płacić nawet złotówki więcej za całe rzesze kanałów z bajkami, których nawet nie będę oglądać.

 

A nSport w TnK to typowa zachęta dla ludzi, którzy są w stanie zapłacić więcej za TV za np. oglądanie sportu i są w stanie przejść do N.

 

Dobrym atutem mogłaby być jakaś migracja z TnK do N z jakimś darmowym pakietem przez ileś miesięcy czegoby podczas podpisywania całkowicie nowej umowy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli TVN Lingua dołączy do oferty TNK to bardzo dobrze. Jak już wcześniej wspominałem brakuje mi jeszcze TVP Historia a na chwilę obecną nie mam możliwości odbioru tego kanału z Astry, poza tym nie opłaca mi się modernizować instalacji dla jednego kanału, bo reszta z tej pozycji satelitarnej mnie nie interesuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Takie dodanie wiąże sie z dodatkowymi kanalami na tp a na to nie mają miejsca.Osobiście brak mi tylko kanału w Pełni przyrodniczego.Typu Animal Planet. :jupi: ale cos za cos na chwile obecną zostaje nam czekać co dojdzie i o ile dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Napewno jesli sparawa z Polsatem sie wyjasni - na początku 2009 roku, i dojdzie do wymiany programowej miedzy TVN a Polsatem, mozemy sie spodziewac w ofercie TNK kilku nowych programów, nawet Polsatu czy TV4. Fakt ten napewno zabije DVB-T, ale mniejsza teraz z tym.

 

Moim zdaniem w obecnej ofercie brakuje programu popularno naukowego np. Dicovery Channel.

 

Przyszłosc TNK to zapewne pakiet premium , za dodatkową opłatę np. kolejne 10 zl z ofertą np. NOWY KANAL tworzony przez N w HD, tu mogłby byc w SD, plus Filmbox, Filmbox Familly, TCM, Movie 24, Sc FI Channel, Kino Polska plus Cartoon Network i dwa Eurosporty. Czyli idealnie dla przecietnego Kowalskiego :)

To takie moje zyczenie. Choc mam swiadomosc ze za 10 zl taka ilosc kanałow jest mało realna. Czas pokaze co wyjdzie z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Patrząc na kodowania mogę przypuszczać ze paczka Filmbox dojdzie za dodatkową opłata około 10zl miesięcznie.Tak jak Ma to Miejsce w Czechach>Tam w podobnej ofercie są kanały premium w postaci HBO czy Filmboxa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...