Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten post jest skierowany do tych, którym brakuje nowych kanałów.

Wyciąg z wywiadu z Maciejem Sojką:

Czy oferta Telewizji Na Kartę będzie się jeszcze w tym roku rozwijać?

To pytanie do osób, które będą w tej chwili dyktowały politykę. Na razie, na ten rok oferta ta jest zamknięta i nic nowego się nie pojawi. Nie wykluczam jednak, że w perspektywie roku czy dwóch coś nowego się pojawi, natomiast teraz nie zdradzę nic więcej.

źródło

 

Warto uwiecznić, bo jak wiadomo, słowa bardzo ważne :idea: Proszę to potraktować jako dzisiejszą zdrowaśkę na dobranoc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż myślę że mogliby ... HD dać tvn i nsporta :) w obecnej cenie.

a poza tym czas pokaże i ludzie sami określą jak wpłynie platforma TVP na zmiany ofertowe poszczególnych dostawców tv z satelity. na czas jakiś wkroczy może normalność.

na razie wypada się cieszyć z tvp z astry [ten co ma] i z tym co mamy w TnK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze bedzie ciekawia rywalizacja o widza tnk bedzie musiala dodac jakies nowe kanały ( dopiero jak platforma tvp bedzie miała pełna oferte )do kanałów bez doładowania powinni dac tvp sport ,chciałbym zeby dogadali sie z polsatem i dali np polsat 1 i tv4 lub eurosport lub polsat sport :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem TNK powinna dogadać się TV 4. Co prawda stacja jest powiązana z Polsatem ale ma też pewną niezależność. Na dodaniu jej do oferty TNK (oczywiście darmowej) zyskała by TNK i TV 4 bo zapewne zwiększyłaby się jej widownia. Obecnie naziemny zasięg Czwórki jest chyba mniejszy (nieznacznie ale jest) od TV Puls. Tylko tej stacji brakuje mi do szczęścia jeśli chodzi o TNK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy przez TNK (a nie platforme N) majac nSport SD (podobno na TNK nie ma mozliwosci na wersje HD dostępną w N?) czy bede mogl ogladac transmisje Ligi Mistrzów na wielu kanałach TNK (to znaczy tak jak mozna w N, wybierac sobie rozne mecze na zywo na roznych kanalach) ?

 

chce zamowic taką karte w tym tygodniu i nie wiem czy tez tak sie da jak w N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten mecz, który jest na głównym kanale nSport.

to wielka szkoda :/ myslalem o TNK tylko przez nSport (bo inne kanaly juz mam w CP i C+) ale skoro Polsat tez najciekawszy mecz srody pokazuje live (bardzo czesto pokrywa sie z wyborem meczu glownego nSportu) to dla samych wtorków z 1 meczem LM nie warto jednak kupować TNK :shock::?

 

bo poza LM to nic w nSport nie ma (nawet nie mozna porownywac ze sportem w C+ czy polsatami)

 

szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz sobie kupić starter ten na 6 m-cy i pół roku masz z głowy, później nie płacić a gdybyś się zdecydował to możesz znowu zacząć płacić tylko najbardziej opłaca się za rok bo wychodzi 10 zł na miesiąc tylko trzeba mieć tuner z conexem albo czytnikiem uniwersalnym albo CAM dla conaxu włożony do CI tunera a CAM też parę złotych kosztuje (nowy dobrej firmy 140-170 zł) więc faktem jest że trochę drogo jak za jeden kanał. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tuner z 2x CI + 2x uniwersalny czytnik ktore dzialaja z TNK wiec to zaden koszt

 

po prostu z logiki mi sie to nie oplaca w ogole placic za 1 kanal nawet gdyby to bylo 5zl a nie 10zl, w ktorym by sie ogladalo tylko 1 mecz co 2-4 tygodnie nie licząc na dodatek 2 miesiecznej przerwy do początku marca w Lidze Mistrzów :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja nie przepadam za telewizją, wolę radio. Zrezygnowałem z kablówki (dźwiek mono, niezbyt dobry obraz, częste zawieszanie) i zafundowałem sobie TNK a żonie w drugim pokoju Cyfrowy Polsat Familijny. Raz w tygodniu przyjeżdża do mnie wnuczek, który ma w domu Cyfrę (Mini Mini i Zig Zap). U mnie nie ma co oglądać, bo Disney Channel tylko w niewielkim zakreasie nadaje dla maluchów a przeważnie dla młodzieży. U babci nie chce oglądać bajek, mimo że jest aż 4. Czy TNK nie mogłoby uwzględnić również przedszkolaków w swoim programie? Czy to nie jest dyskryminacja maluchów? Czy w TVN-ie nie kochają dzieci? Mam darmowe programy do stycznia i zastanawiam się, czy doladować kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...