Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

no cos slabo kolega negocjowal,ja mam od kilku dni to co pisalem MaxBox+Pakiet HD + multiroom na 12 miesięcy za 48 zl,wczesniej analog za 40 zl

 

Wy tu od dluższego czasu dyskutujecie o tej "cyfryzacji" MM,jakby tak każdy wyslal wypowiedzenie analogu i dostal to co ja to mysle ze 99% analogu znika momentalnie.Tylko jak chodzi przedstawiciel i mi proponowal startboxa z multiroom za 70 zl na 24 miesiace to nie ma się co dziwic ze ludzie zostaja w analogu,mam na mysli tych starszych i mnie zamożnych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos slabo kolega negocjowal,ja mam od kilku dni to co pisalem MaxBox+Pakiet HD + multiroom na 12 miesięcy za 48 zl,wczesniej analog za 40 zl

 

Wy tu od dluższego czasu dyskutujecie o tej "cyfryzacji" MM,jakby tak każdy wyslal wypowiedzenie analogu i dostal to co ja to mysle ze 99% analogu znika momentalnie.Tylko jak chodzi przedstawiciel i mi proponowal startboxa z multiroom za 70 zl na 24 miesiace to nie ma się co dziwic ze ludzie zostaja w analogu,mam na mysli tych starszych i mnie zamożnych..

Ty też słabo.;) Mam to samo maxbox, hd i multiroom za 45zł. Umowa na nieoznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak chodzi przedstawiciel i mi proponowal startboxa z multiroom za 70 zl na 24 miesiace to nie ma się co dziwic ze ludzie zostaja w analogu,mam na mysli tych starszych i mnie zamożnych..

Bo przedstawiciele za każdym razem liczą na to, że mają do czynienia z niekumatymi albo z emerytami (też niekumatymi), którym można wcisnąć byle co i za maksymalną cenę.

A kto rozumny i ma "warunki techniczne" to mu wystarczy naziemna DVB-T z 27 kanałami. A za kilka miesięcy będzie ich pewnie 29.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC instaluje się w kolejnych dzielnicach Częstochowy, gdzie Multimedia była jedynym operatorem kablowym.

Nic w tym dziwnego. Taniej i prościej położyć wszystko od zera, niż modernizować infrastrukturę MM. Gdy nastąpi przejęcie, tej gorszej się pozbędą. Klientów skuszą swoimi rabatami do przejścia. Nie tylko w Częstochowie tak się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też czekam żeby u mnie UPC z inwestycją ruszyło. Na początku roku dostali zgodę od wspólnoty na położenie światełka :) Wtedy starą infrastrukturę sprzedadzą komuś innemu i zawsze to wybór między trzema, a nie dwoma firmami. Aktualnie mam wybór między MM i od nieco ponad roku światło od Orange.

Swoją drogą, Orange w ogolę nie walczy ofertą. Jak przedłużałem umowę 2 mies temu to Multimedia rozłożyła Orange na łopatki. przy takim podejściu w ciągu roku zdobyli u mnie w bloku tylko jednego klienta...

Plusem w Orange jest to, że fibra daje rabat 50% na abonament na komórkę.

Edytowane przez rafmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 2016 prawie zleciał. I tak prawdę mówiąc w mojej lokalizacji nic nowego nie przyniósł. W 2015 przynajmniej była modernizacja . Zapowiadana na 2016 cyfryzacja nie odbyła się ,niestety. Tak prawdę mówiąc w 2017 nie wiadomo co będzie. Wątpię,aby UPC wszedł oficjalnie z ofertą, cyfryzacja niby jest kontynuowana ale jakoś mało kto ją odczuł.

Pewien "dreszczyk" jest w związku z likwidacją Orange Sport i CBS Drama. Wejdzie coś za to czy tylko "czarny ekran" ?  Macie jakieś przecieki ??   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi   Nie sądzę aby takie [beep]stwo było możliwe. Z TVP Sport SD to było nieco inaczej. Ma on wejść do DVB T i być "powszechnie" dostępny.

                  Po cichu liczę na Zoom SD i Nova SD. Ale chyba się przeliczę !!    :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam dwa pytanka odnośnie Multirooma w MM:

1) Czy przedłużając umowę i nie mając wcześniej multirooma jest szansa wynegocjowania niższej opłaty za tę opcję od standardowej promocji (49 zł aktywacja i opłata 15 zł/miesiąc)?

2) Czy jest możliwość sprawdzenia na stronie MM, z jakimi modelami TV współpracuje moduł CAM? Pamiętam, że na starej stronie MM była taka opcja, teraz jej nie widzę.

Z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużając umowę 2 lata temu i nie mając wcześniej multirooma wynegocjowałem 29zł aktywacja i 10 zł/miesięcznie za multiroom z modułem CAM.

Moduł CAM raczej nie jest kapryśny i dobrze współpracuje z każdym telewizorem z wejściem CI. Ostatnio instalowałem taki moduł w Samsungu UE40K6300Curved i nie było problemu.Problem zdarza się w starszych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...