Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie przez chwilę była wersja SD, ale zaraz zmienili na HD. Zatem "Polsat Sport News HD", 68 kanałem w wysokiej rozdzielczości w ofercie MM. ;) Szkoda, że przy okazji nie dołączyli Polsatu Sport Fight, i pozostałych HD z Polsatu. No, ale nie można mieć wszystkiego. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już znikła wersja Polsat Sport SD ale wersja HD jest dostępna na 808 pozycji czyli testują. Pytam się dlaczego do jasnej [beep]y nadal nie mam kanałów Winnickoego i Zoom TV. Przy okazji przepraszam wszystkich co nie mają tych Polsat News, Pulsy, Stopklatka itp w HD. Ja posiadam tą 8, reszty brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spider1978

To nie mój problem. Ja tylko opisałem stan faktyczny. :P

 

Masz na myśli stronę? Bo na liście kanał SP przenieśli daleko, na 229 pozycję.

 

Pytam się dlaczego do jasnej [beep]y nadal nie mam kanałów Winnickoego i Zoom TV.

Po raz kolejny powtarzam, że te kanały są za cyfryzację. Nawet sam nadawca MWE to ci napisał w temacie. Po co, więc wałkowanie wciąż tego samego? Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 stycznia czeka nas nowa przeprawa. TVN Meteo zamienią na HGTV Home&Garden HD.  I znowu 5% dostanie w HD pozostali w SD. Takich jaj nie było odkąd mam kablówkę Multimedia. Mr.Chiquita zaliczy 69 kanał HD a pozostali co najmniej 20 lub 30 kanałów mniej. Czekać na cyfryzację to jak nie widzieć nawet światła w tunelu.  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz rabat na przedłużenie umowy, i zostaniesz ;)

Moja wspólnota podpisała umowę z UPC i liczę na to, że do sierpnia się wyrobią z infrastrukturą i MM jak będzie mi dawała 100% rabatu to z tymi dziadami nie zostanę.

 

U mnie PSN w SD chociaż logo w HD. :D Natomiast na kanale testowym 802 PSN w HD. Taka patologia tylko w MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na południu Polsat Sport News HD nadawany w rozdzielczości 576i - ale za to na EPG nie kłamią i pozycja brzmi Polsat Sport News SD :)

Na pozycji Polsat Sport News pojawił się Super Polsat (również 576i), a Polsat Sport News SD wstawiony w miejsce Orange Sport. Wersji HD nie ma na żadnej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te wszystkie wypowiedzi i wydaje mi się że nie jestem klientem MM, bo u mnie żadnych zmian :lol2: :lol2:, ale co dziwne kabel do dekodera mam od MM :lol2: :lol2:


Daro1 - mam "wybrakowaną" ofertę i oba kanały się pojawiły.
Polsat Sport News ze znaczkiem HD, ale w SD...Super Polsat w SD.

Wybrakowaną w sensie tych brakujących kanałów z "parszywej"? Chodziło mi o klientów którzy mają tylko około 10 kanałów w jakości HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciężko. Już w zeszłym roku zastanawiałem się czy przedłużać z nimi umowę na kolejny rok ale liczyłem na cyfryzację i poprawę jakości. A tu przez rok dosłownie nic się nie zmieniło. Nawet jednego kanału na wersję HD nie podmienili. 54 kanały HD w pełnej ofercie to można było tolerować 3-4 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...