Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A co było takiego wartościowego w TVN Meteo Active? Pogody prawie to tam nie było tylko jakieś ogrody, bieganie itp a te całe HGTV to takie same nudy.

W TVN Meteo Active - nic. TVN Meteo był o niebo ciekawszy - jak nazwa wskazywała był to kanał pogotowy..teraz to masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już mówicie, że jak coś zostaje dołączone do UPC, to także wkrótce będzie w Multimedii.

 

Hm... A zacznijmy od tego, czy Liberty Global przejęło już Multimedię? Nie. Dopiero podpisano umowę, że do tego dojdzie. Regulatorzy muszą jeszcze wyrazić zgody. Następnie poczekamy kilka miesięcy na zamknięcie transakcji. Dopiero wtedy pewnie nowy właściciel zacznie wprowadzać duże zmiany w ofertach. Wcześniej doszłoby pewnie do ujednolicenia kanału sprzedaży, zmian w ofertach, itd. Ale to dopiero za jakiś dłuższy czas.

 

To nie jest takie hop siup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TVN Meteo Active - nic. TVN Meteo był o niebo ciekawszy - jak nazwa wskazywała był to kanał pogotowy..teraz to masakra.

 

TVN Meteo od niedawna nadaje na żywo w necie - tvnmeteo.pl. Nie jest to z pewnością ten sam kanał, co Meteo Active, ale pogody jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam,ale uważam że przy nazwie programu TTV należy też dodać SD, tak jak przy Polsat Sport News. Co niektórzy o słabszym wzroku lub kiepskim telewizorze będą pewni jaką jakość oglądają. Mój sąsiad był przekonany że TTV multimedia nadaje w HD,zgodnie ze znaczkiem na ekranie. Dodanie znaku SD w EPG rozwieje wątpliwości co niektórych.

Z programów informacyjnych dużo oglądam Polsat News i Polsat News 2. Mogliby już wszystkim puścić to w HD , inaczej muszę dać zarobić okuliście.Bez cyfryzacji też by się dało - powiedział mi znajomy technik z Cz-wy. Pisanie na Facebooku NIC nie daje.Szkoda nerwów.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM nie będzie dodawała w opisie kanału że jest to kanał w jakości SD, pomimo tego iż na ekranie wyświetla się logo z HD. Chodzi o to aby przy wybrakowanej ofercie zmylać klienta. Kilka postów temu pisałem już o tym i teraz to sam potwierdziłeś że sąsiad myślał że ma HD a jest SD. O to chodzi władzą MM aby jak najmocniej zmylić swoich klientów, bo to nic nie kosztuje. Takie rzeczy będą się działy dopóki nie będzie ostatecznej decyzji w sprawie przejęcia MM przez UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, w ilu lokalizacjach dodali PSN w HD? U mnie cyfryzacji nie było, ale ten świeci w HD 1080i. A z tym TTV to MM z lenistwa nie chce się zmienić pobieranego przekazu i wolą upscalowac, a przecież można pobrać od nadawcy wersję SD w DVB-T. Jest przecież bez dopisku HD.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja typu : "w ilu miastach była cyfryzacja" , "kiedy wyłączenie w Kopydłowie" , "jakie miasta będą scyfryzowane w 2017r" , "gdzie aktualnie jest przeprowadzana redukcja analogu" itp  są nie do uzyskania u operatora. Próbowałem różnych sztuczek-nie wyszło. Wszędzie są odpowiedzi że jak będzie to powiadomią. A czy będzie ? - nie mają informacji !!

Nie wiem czy to jakaś tajemnica,sprawa poufna lub wręcz tajna ?  Abonent przez umowę zgodził się na ofertę,ma płacić abonament, nie zadawać niewygodnych pytań tylko dawać zarobić operatorowi i kropka. Złożysz wypowiedzenie ? Dadzą ci dużo niższą cenę i znowu podpiszesz umowę. Upomniesz się o nowe kanały i to o zgrozo w HD ? Spadaj ! Jak włączymy to cię powiadomimy ( albo nie). Oglądaj to co kupiłeś !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moduł CAM.Wyslalem dzis wypowiedzenie

Widze ze jednak mozna taki pakiet miec w atrakcyjnej cenie a pani na infolinii upierala sie ze ja musze placic teraz wiecej bo nie ma takiej oferty za nizsza cene a przez ostatni rok placilem 87zl (zdziercy)!

Jeszcze rozumiem zeby wzbogacali oferte programowa przeciez tyle kanalow przechodzi na HD.Mozna placic wiecej ale nie za kanaly SD.Myslicie ze wyslanie rezygnacji wystarczy zeby zaproponowali nizsze rachunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest moduł CAM.Wyslalem dzis wypowiedzenie

Widze ze jednak mozna taki pakiet miec w atrakcyjnej cenie a pani na infolinii upierala sie ze ja musze placic teraz wiecej bo nie ma takiej oferty za nizsza cene a przez ostatni rok placilem 87zl (zdziercy)!

Jeszcze rozumiem zeby wzbogacali oferte programowa przeciez tyle kanalow przechodzi na HD.Mozna placic wiecej ale nie za kanaly SD.Myslicie ze wyslanie rezygnacji wystarczy zeby zaproponowali nizsze rachunki?

 

Oczywiście, że wysłane wypowiedzenie zawsze daje lepszą pozycję przetargową. Czasem niższą cenę, czasem wyższy pakiet, czasem jedno i drugie. Ja bym na Twoim miejscu powalczył o Maxbox i pakiet HD, który zawsze dodają gratis przy negocjacjach. Internet 60 mega też jest jak najbardziej realny. Generalnie nie gódź się od razu na to co Ci zaproponują. Na pewno nie raz zadzwonią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...