Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

...cennik UPC, oferty po wypowiedzeniu. :)

Różnica w zawartości (HD i nie tylko) KOLOSALNA.

 

Nie każdemu to dają, a WRU XX nielicznym. Trzeba się mocno "nachodzić", być "przekonującym" i mieć konkurencję u siebie. W innym przypadku "zrzut na drzewo".

 

A serio, chyba zacznę słać zaproszenia UPC w moje rejony.

 

Wpisuj regularnie w ich okienko "sprawdź dostępność" swój adres. Namów do tego parę osób a jak możesz to więcej. Jeden wpis dziennie nie powinien być problem. A uwierz mi, to może zadziałać. Serio.

 

P.s.

Mały offtop o UPC.

Oni mocno różnicują ofertę w ramach w lokalizacji, w których są. Wystarczy wpisać w okienko oferty dla nowych klientów kilka adresów. U mnie dają np: 6 miesięcy za 1zł przy umowie na 24 miesiące co jest najwyższą ofertą dla nowych klientów przez net. Zwykle nic nie dają lub dają 3 miesiące za 1zł.

U mnie UPC jest od około roku. Jest jeszcze Orange ze swoim "niszowym" ADSLem oraz Vectra. Moim zdaniem mają algorytm, który wylicza, że np: przy liczbie mieszkańców we wspólnocie/ bloku/ osiedlu powinni mieć 1/4 klientów czyli np: w bloku, okolicy mają zasięg 1000 gospodarstw domowych. Wyliczają, że powinni i chcą mieć 250 tych gospodarstw. Jeżeli nie mają to dają najlepszą ofertę by zwabić klienta. Proste ale skuteczne i w sumie bardzo rozsądne z punktu widzenia firmy. Po co mają dawać dobre warunki tam gdzie mają np: 60% "lokalnego" rynku? To oznacza, że są tam mocni z różnych względów i cena nie jest decydująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzisiaj u znajomych ktorzy maja Multimedie i powiem Wam u nich obraz na TV o wiele lepszy niz u mnie na UPC juz sam nie wiem czym to idzie ???

Multimedia i UPC mają podobne wartości bitrate kanałów - może na lekko korzyść tej drugiej. Różnice mogą wynikać z wielu innych rzeczy. To może być tylko twoje subiektywne odczucie. Znajomi mogą mieć nowszy telewizor z lepszą matrycą. Może być lepiej skalibrowany. Mogą korzystać z modułu CAM, który nie zawiera filtrów wygładzających, jakie mogą być w dekoderze. Dekodery między sobą mogą sporo się różnić. UPC Horizon jest produkcji PACE, a Multimedia korzysta głównie ze sprzętu firmy ADB. Nawet identyczne dekodery tego samego producenta, w różnych sieciach mogą mieć ustawione różne wartości. Mogłeś też trafić na wadliwy egzemplarz - zdarza się.

 

Radzę jeszcze raz skontaktować się z ich pomocą techniczną. Horizon bywa kapryśny.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisząc z konsultantem na ich stronie, powiadomiono mnie iż ogólnie pakiet select nie jest prowadzony w sprzedaży.Na ulotce która ostatnio od nich otrzymałem był podział na select i prestige więc sam już nie wiem....Stąd chciałbym się dowiedzieć czy komuś tutaj udało się zakupić sam select - może to kwestia dogadania się ? (po jakiej cenie)

Edytowane przez Wojtasekole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/128322/multimedia-polska-nowe-tlc-w-maju-wyzej-na-liscie.html

 

Ciekawe,że w artykule nic nie wspomniano o wersji HD programu TLC (identyczna ramówka). Tak więc TLC jest teraz w trzech ( a nie dwóch) miejscach

na liście Multimedii. Zabawne to jest.  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtasekole

Z tego, co dowiedziałem się ja. To faktyczne, aktualnie sprzedaż tego pakietu nie jest prowadzona, bo tak chce ITI. Natomiast, nowe promocje na pakiet Canal+ pojawią się 1 czerwca, więc wtedy może coś się zmieni.

 

@zerojedynkaX

Dlaczego mają wspominać o przekazie HD, skoro ma inne parametry emisji? ;)

Komunikat do mediów Mulimedii, tylko potwierdza to, co już pisałem tu wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtasekole

Z tego, co dowiedziałem się ja. To faktyczne, aktualnie sprzedaż tego pakietu nie jest prowadzona, bo tak chce ITI. Natomiast, nowe promocje na pakiet Canal+ pojawią się 1 czerwca, więc wtedy może coś się zmieni.

 

@zerojedynkaX

Dlaczego mają wspominać o przekazie HD, skoro ma inne parametry emisji? ;)

 

Komunikat do mediów Mulimedii, tylko potwierdza to, co już pisałem tu wcześniej.

Bo teraz ITI widzi że nie ma zainteresowania na te ich pseudo pakiety dzieląc paczkę canal+, klienci im odpływają więc może obniżą ceny i usuną reklamy z kanałów premium takich jak Canal+ sport, Canal+sport2

https://satkurier.pl/news/128322/multimedia-polska-nowe-tlc-w-maju-wyzej-na-liscie.html

 

Ciekawe,że w artykule nic nie wspomniano o wersji HD programu TLC (identyczna ramówka). Tak więc TLC jest teraz w trzech ( a nie dwóch) miejscach

na liście Multimedii. Zabawne to jest.  :smile:

To ja się muszę cieszyć bo w mojej miejscowości kanał ten występuje na liście tylko raz w jakości SD i to na pozycji 204. :brawo: :brawo:  Tak trzymać MM, a za kilka miesięcy zrobię pa pa

Edytowane przez Daro1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile do tego czasu będziesz marudził... :roll:


ITI raczej nie zrezygnuje z reklam. To sposób na optymalizacje bardzo wysokich kosztów. Poza tym, co zamiast nich? Więcej autopromocji?


Nie obniża się cen, jak niedawno były podwyżki. ITI ma w planach kolejny Canal+ we współpracy z innym nadawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile do tego czasu będziesz marudził... :roll:

ITI raczej nie zrezygnuje z reklam. To sposób na optymalizacje bardzo wysokich kosztów. Poza tym, co zamiast nich? Więcej autopromocji?

Nie obniża się cen, jak niedawno były podwyżki. ITI ma w planach kolejny Canal+ we współpracy z innym nadawcą.

Miałem kiedyś Cyfrę+ i wszystko było jak należy i to bez reklam. Cena do zaakceptowania i było tam wszystko. Jednak po fuzji N z Cyfrą+ czyli nowa platforma NC+, nic nie zrobią tylko ciągłe podwyżki, zmiany personalne, i więcej reklam!!! To ma być nowoczesna platforma? To ja dziękuję za taką ofertę

A ile do tego czasu będziesz marudził... :roll:

ITI raczej nie zrezygnuje z reklam. To sposób na optymalizacje bardzo wysokich kosztów. Poza tym, co zamiast nich? Więcej autopromocji?

Nie obniża się cen, jak niedawno były podwyżki. ITI ma w planach kolejny Canal+ we współpracy z innym nadawcą.

A swoją drogą czy nie jesteś czasem przedstawicielem MM że tak ich bronisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ograniczanie predkosci pobierania przez WiFi na czestotliwosci 5GHz jest legalne przez dostawce internetu ??? Mam 120mb lacze i na lanie jest 120mb ale po przez WiFi nie !!! Tylko jakies 30/40mb operator twierdzi ze nie ma gwarancji predkosci po WiFi podlaczylem swoj router ustawilem kanal ktory nikt w poblizu nie uzywa i wlaczylem tylko jedno urzadzenie predkosc 30/40 mb ??? Router w poblizu 1,5 od urzadzenia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem telefon z DUK. Mam Max Boxa + CAM za 49 zł. Złożyłem wypowiedzenie. Proponują mi to samo + Eleveny za 35 na 12 m-cy. Dopytywałem wyraźnie czy jest to cena brutto. Konsultant potwierdzał kilka razy. Dziwi mnie tylko inna rzecz. Powiedziałem, że jestem zainteresowany dodaniem internetu i ewentualnie C+. Odpowiedź, że nie może mi tego zaproponować, bo to nie w jego kompetencjach! Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ograniczanie predkosci pobierania przez WiFi na czestotliwosci 5GHz jest legalne przez dostawce internetu ??? Mam 120mb lacze i na lanie jest 120mb ale po przez WiFi nie !!! Tylko jakies 30/40mb operator twierdzi ze nie ma gwarancji predkosci po WiFi podlaczylem swoj router ustawilem kanal ktory nikt w poblizu nie uzywa i wlaczylem tylko jedno urzadzenie predkosc 30/40 mb ??? Router w poblizu 1,5 od urzadzenia ???

 

Ty naprawdę uważasz, że operator powinien gwarantować transfer po WiFi? Zapoznaj się ze specyfiką działania sygnału radiowego to po pierwsze. W Polsce operatorzy nie gwarantują szybkości po kablu (chyba że masz łącze biznesowe i w umowie wyraźny zapis) a co dopiero po WiFi. Na koniec jeszcze jedno, w jaki sposób operator może ci blokować transfer po WiFi na twoim routerze? Włamali ci się na niego i ustawili blokadę? :D

Z WiFi 2,4GHz jest coraz gorzej, dzisiaj wszyscy mają routery, które wzajemnie się zakłócają, ograniczenia standardu 802.11 b/g/n są jasne jak Słońce, niestety klienci widzą na pudełku od routera 300Mbps i myślą, że tyle będzie - reklama dźwignią handlu jak to mówią. Z 802.11 ac jest znacznie lepiej (trzeba mieć jeszcze kartę WiFi, która obsługuje ac) ale nikt ci nie da gwarancji szybkości, bo tego się nie da zagwarantować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...