Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mr.Chiquita - zainteresowała mnie Twoja wypowiedź nt. kwoty abonamentu, a że kończy mi się umowa z końcem roku, to pora przygotować się na negocjacje :) Pytanie standardowe, czy najpierw wypisać wypowiedzenie i czekać na odzew z lepszą propozycją, czy przejść się do BOKu, liczyć że będzie jakaś kobitka i próbować ją zbajerować? :D Dodam tylko że jestem abonentem MM Południe (dawny Stream) i obecnie za podobny do Twojego pakiet (bez HBO) płacę znacznie więcej niż Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marivsh:

Jeszcze na początku tego roku, też płaciłem więcej. ;)

 

Wypowiedzenie piszemy zawsze, niezależnie od tego gdzie je składamy. W BOK'u raczej nic ciekawego nie otrzymasz, ale możesz spróbować - przecież nie musisz się zgadzać na tę propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Da Vinci Learning to fonia została poprawiona. Ja swego czasu u siebie również widziałem problemy z Travel Channel HD, obecnie jest ok. Ale właśnie tak jak wcześniej wspominałem jak są właśnie "szybkie sceny" to obraz nie wyrabia na kanałach z paczki 4FUN. Jakiś czas temu było to też widać na Disco Polo Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marivsh:

Witam, ja również z Południa.

Można wiedzieć dokładnie z jakiej miejscowości!

U was dostępna jest pełna oferta TV?

Jakie prędkości NETU?

Gliwice. Pełna oferta MMPołudnie w załączniku (lista jaką parę tygodni temu otrzymałem bezpośrednie z MM). Prędkość neta jest taka jak zadeklarowana na umowie, po wymianie w zeszłym roku modemu nie ma żadnych problemów z połączeniem i poza kilkoma "wypadkami" mam nieprzerwany dostęp do neta. Dlatego nie mam zamiaru odchodzić z MM, ale jednak kwoty na fakturach wolałbym otrzymywać niższe, zwłaszcza że klientem MM (wcześniej Broker i Stream) jestem już bodaj od 15 lat...

 

Lista kanałów: http://goo.gl/Y3z1Yr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga zaczyna się dziać !!!

 

Dziś skanowałem w telewizorze DVB-C listę kanałów i pojawiły się 4 nowe kanały testowe.

 

Bez ID, zakodowane, załadowały się na końcu za kanałami erotycznymi. Niebawem zacznie się dziać :D

Tak jak w UPC? Pojawiły się na modułach nowe kanały, w tym upragniony nSport+ HD. Po kilku dniach zniknęły... okazało się, że były przez chwilę ze względu na to, że sieć, którą przejęli miała te kanały w swojej ofercie. MM też sporo przejmuje bo głównie teraz tak sieci budują bazę kliencką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wrócić jeszcze do kanału E! HD . To są jaja.Przed chwilą sprawdziłem i jest on nadawany w formacie SD 576 (!!!) .To są kpiny z klientów. Że co ? Że nikt tego nie zauważy ?? Trzeba zdjąć znaczek HD z tego programu i wtedy jest OK. Zamiast przybywać to ubywa nam kanałów HD ! :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do Działu Technicznego w sprawie E! Entertainment. Powiedziałem konsultantowi, że jest to problem ogólny ponieważ inni abonenci również zgłaszają ten problem na Facebooku. Obiecał przekazać sprawę bezpośrednio do administratorów sieci. Zgadzam się tutaj z zerojedynkaX albo niech przywrócą wersję HD albo z EPG niech zdejmą litery "HD". Moim zdaniem może jeszcze być tak, że nadawca ma jakieś problemy z dosyłem wersji HD i tymczasowo może udostępnia wersje SD, ale wtedy powinny być jakieś komunikaty w Internecie czy coś.

 

Edit: Właśnie z ciekawości niedawno włączyłem E! Entertainment i chyba coś grzebali bo jakość obrazu teraz wygląda jak HD :) Telefon odniósł skutek. Sprawdźcie u siebie czy się poprawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...