Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! 
Po kilku latach z platformami sat zastanawiam się nad powrotem do kablówki, jako że w moim mieście jest tylko Multimedia i jakaś tam mała lokalna nastawiona w większości na internecie wybór musi być tylko jeden. Wybrałem się do lokalnego BOK i zostałem poinformowany o tym że ponoć do końca października będą następujące zmiany:

- kanały Discovery w HD (oprócz Discovery Historia)
- TV Puls i Puls 2 w HD
- wszystkie kanały tematyczne nc+ w HD
- Cinemaxy w HD
- TNT HD

A ponadto do końca roku do oferty dołączyć mają: CN HD (w miejsce SD), History HD, H2 HD, Lifetime HD.

I teraz pytanie czy ktoś to może potwierdzić? Czy to zwykły bełkot w BOK aby przyciągnąć klienta (a taki bełkot w MM często się kiedyś zdarzał jak jeszcze byłem ich klientem parę lat temu). Jedynie tylko co się potwierdziło to to że będąc rano w BOK Pani powiedziała że do końca tygodnia duble SD TVN-ów będą usunięte i dołączy TVN Fabuła HD. 

No a teraz pytanie z innej beczki, dobra oferta czy zła:

- pakiet MaxBox, Canal+ Prestige, pakiet HD, za 89,99? 
- dekoder za darmo 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez fansatpl
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chester70:
Śmiało możesz podłączyć router do modemu kablowego. Ja mam także tzw. access point. Można w ten sposób podłączyć wiele urządzeń do sieci (np. lodówkę XD). Natomiast jeśli chcesz drugie, niezależne od pierwszego gniazdko z nowym IP, to już kosztuje. Wybacz, nie pamiętam teraz ile dokładnie.

@fansatpl:
No masz, zdradziłeś prawie wszystkie czekające nas niespodzianki. :D

Oferta bardzo dobra. Ale ja bym negocjował jeszcze net do tego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

@fansatpl:

No masz, zdradziłeś prawie wszystkie czekające nas niespodzianki. :D

 

Oferta bardzo dobra. Ale ja bym negocjował jeszcze net do tego. ;)

Czyli nie jest to bełkot BOK-u? :D Bo mi zależy właśnie na kanałach HD dlatego jeszcze na nic się nie zdecydowałem :)

Neta nie potrzebuje, ponieważ mam właśnie z tej małej, lokalnej kablówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chester70:

Śmiało możesz podłączyć router do modemu kablowego. Ja mam także tzw. access point. Można w ten sposób podłączyć wiele urządzeń do sieci (np. lodówkę XD). Natomiast jeśli chcesz drugie, niezależne od pierwszego gniazdko z nowym IP, to już kosztuje. Wybacz, nie pamiętam teraz ile dokładnie.

 

Nie chodzi mi właśnie o dodatkowe gniazdo, tylko właśnie access point (router TP Linka WDR-4300) - mam monitoring w obiekcie IP_HD, dodatkowo net podłączam do TV i komputera - obawiałem się tylko czy mogą mnie za to spotkać jakieś nieprzyjemności w Multimedia Polska - w Orange nie doczytałem się w Umowach takich klauzuli jak w Multimedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytaj ich jeszcze w BOK co odejdzie:D

Lepiej nie :D

 

Wszystkie Discovery w HD poza D. Historia, to Discovery Life też wystartuje w HD? W zeszłym tygodniu zapowiedzieli tylko Discovery Science HD, o tym drugim mowy nie było =o.

Zapewne Discovery Life także pozostanie w SD. No chyba że ... :D

Edytowane przez fansatpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma? Pierwsza to kanały praktycznie co miesiąc (w tym więcej HD). Druga, wywalanie dubli - na raty, ale jednak. Trzecia, redukcja kanałów analogowych (co prawda nie wszędzie). Jak to jest mało, to raczej obniż wymagania, bo nic cię nie zadowoli. :P

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakich ty zmian oczekujesz, @neuron? W tym roku doszło 12 kanałów HD, do końca jeszcze trochę sypnie. To mało? Jak ktoś idzie na ilość, to faktycznie. :P

Doskonale wiesz czego oczekuję :wink:

 

Jeszcze raz nie narzekam bo mogłem odejść z MMP ,nikt mnie nie trzyma na siłę.Jesli to prawda zę wreszcie będziemy mieli Cinemaxy w HD to rewelacyjna wiadomość.Jeszcze tylko dodać paczkę Eleven i oferta jak dla mnie rewelacja.

Edytowane przez neuron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...