Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@danielpes5:

Multimedia raczej nie ruszy Eurosportów SD. To by popsuło całą pakietyzację - Eurosport jest od StartBoxa, Eurosport 2 od MiniBoxa, a wersje HD od MaxBoxa. Co z pakietem "Sport HD Extra"? Jego istnienie nie miałoby większego sensu, bo Polsat Sport HD teź by odszedł do SuperBoxa. Nie wyobrażam sobie tego, żeby ludzie płacili nawet te 9zł. w promocji tylko za 3 istotne kanały - TVP Sport HD, Eurosport 2 HD i Polsat Sport Extra HD. To przejdzie tylko w przypadku pojawienia się 2-óch Elevenów w HD, i zapowiadanych przez CP - Polsat Sport 2 i 3. Wtedy będzie można pakiety sensownie przebudować i wywalić sportowe kanały SD. Ale do tego daleka droga. :P

 

Nickelodeon SD ma inną ramówkę, niż wersja HD. Ta pierwsza jest kanałem dedykowanym na Polskę, z Polską licencją, reklamami i programami w nocy. Nickelodeon HD to kanał europejski z dodaną tylko Polską wersją dźwiękową. Nie ma naszych oznaczeń wiekowych, Rodziny Zastępczej w nocy i reklam. Dlatego taka podmiana jest niemożliwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Discovery Channel też może być problem, bo wersja HD dostępna jest dopiero w SuperBoxie.

 

Tak jak wcześniej wspominałem TLC, Travel Channel, Fight Klub, Polsat, Polsat Sport Extra mogą spokojnie usunąć. Pewnie oprócz dubli usuną jakieś inne kanały.

 

- z kanału 11 Polsat  . Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 4)

- z kanału 14 TV Puls. Tylko w wypadku dodania do oferty Puls HD

- z kanału 17 Puls 2.  Tylko w wypadku dodania do oferty Puls 2 HD

- z kanału 24 Polsat News. Tylko w wypadku dodania do oferty Polsat News HD

- z kanału 30 aMazing. Tylko w wypadku dodania do oferty aMazing HD. Testy na kanale 802 (okazjonalne).

- z kanału 39 Fokus TV. Tylko w wypadku dodania do oferty Focus TV HD

- z kanału 50 HBO.  Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 51) 

- z kanału 56 Cinemax . Tylko w wypadku dodania do oferty Cinemax HD

- z kanału 57 Cinemax 2. Tylko w wypadku dodania do oferty Cimemax 2 HD

- z kanału 62 Discovery Investigation ID. Tylko w wypadku dodania do oferty Discovery ID HD

- z kanału 64 Discovery Channel. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 9)

- z kanału 65 Discovery TurboXtra. Tylko w wypadku dodania do oferty Discovery TurboXtra HD

- z kanału 66.Discovery Science. Tylko w wypadku dodania do oferty Discovery Science HD

- z kanału 68 TLC. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 60)

- z kanału 73 Travel Channel. Dostępna jest wersja HD tej stacji ( kanał 72)

- z kanału 105 Nickelodeon. Tylko w wypadku dodania do oferty Nickelodeon HD

- z kanału 106 Cartoon Network. Tylko w wypadku dodania do oferty CN HD

- z kanału 124 Eurosport. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 122)

- z kanału 125 Eurosport 2. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 123)

- z kanału 135 Polsat Sport. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 128)

- z kanału 137 Polsat Sport Extra. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 129)

- z kanału 138 Fight Klub. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 132)

- z kanału 154 TCM. Tylko w wypadku dodania do oferty TNT HD

- z kanału 160 Ale Kino+. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 145)

- z kanału 164 Stopklatka. Tylko w wypadku dodania do oferty Stopklatka HD

- z kanału 193 Kuchnia+ . Tylko w wypadku dodania do oferty Kuchnia+ HD

- z kanału 196 Domo+. Tylko w wypadku dodania do oferty Domo+ HD

- z kanału 223 TTV.Tylko w wypadku dodania do oferty TTV HD

 

Zapomniałeś jeszcze o Polsat Film, TV Republka oraz AXN Spin. Oczywiście tylko w wypadku dodania do oferty wersji HD. ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że dołączyli TVN Fabuła HD, sam ich prosiłem o ten kanał na facebook'u. :D Lubię oglądać powtórki TVNu, a na Fabule jest o wiele mniej reklam niż na głównej antenie czy TVN7. :)

@damian96 - Witam kolegę z Częstochowy. :) Gorąco czekamy na wrzucenie listy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to zależy od zdolności negocjacyjnych poszczególnych jednostek  :) ale jeśli mam obecnie Superbox + Multiroom + Canal+Platyna + SportExtra HD+ Net 6MB i do tego jakiś telefon w cenie 120zł to czy realne jest przejście na Maxbox + Multiroom + Canal+ Prestige + Net 30MB w tej samej cenie? Ewentualnie coś jeszcze do wyrwania?

Wypowiedzenie składam jutro.

Edytowane przez kowjanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem UPC wymieni za darmo odbiornki SD na HD a ciekawe jak na południu Sanok a przepraszam brak infrastury :D Po co będą wymieniać jak jest pare tylko w HD:P

 

Za miesiąc konczy mi sie umowa na DTV SD  Superbox (brak axn black i pozostałych w HD) I internet 6MB do wyboru  mam 12 i 20MB dzwonili  przedluzyć umowe(bez wypowiedzenia) i za 2 zl (67zl) wiecej to samo tylko 12MB umowa nie na mnie tylko na Mame a ona woli do Boku isć bo już jej oferowali kanały których niema w naszym miescie wiec nie ufa im telefoncznie.

wiec co mam zrobić żeby ugrać jeszcze coś? moze ktoś do konsultanta ma nr do mnie albo na Południe? 

dziękuje za pomoc:)

 

Idz do BOKu i niech Ci pokażą jakie kanały mają dostępne w danym pakiecie.Ile jest kanałów HD.Nie podpisuj umów na 24 miesiące tylko na 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyp:

Trzeba złożyć wypowiedzenie. Bez tego ciężko o dobre oferty. Może jak trafisz na jakąś miłą konsultantkę? Bez realnej groźby odejścia, oni nie mają interesu w dawaniu ci rabatów. :P

 

@kowjanko:

Przy wypowiedzeniu, jak najbardziej realne. Można jeszcze powalczyć o pakiet "HD".

 

@damian96:

Tu masz to samo bardziej estetycznie i na bardziej ludzkim serwerze:

a09c6069f66b.jpg

Albo pdf -> lista.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że JA nie jestem w tej sieci ,u mnie brak TVN Fabuła

Ja też mam takie wrażenie. Zapowiada się wiele zmian na lepsze, ale nie mam złudzeń - u mnie ich nie będzie. Nadal mam np. duble TVP1 i TVP2, które można by usunąć i dac coś w zamian, ale po co? Analogu też nie ruszają, nie ma żadnych komunikatów. Czas zwijać manatki i wywiesić satelitkę. Tam jest oferta jednakowa dla wszystkich. Jeszcze kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to wymijające, ale oni mają zakaz udzielania jednoznacznych odpowiedzi na ten temat - zero deklaracji, czy nawet polemiki. :P

Faktycznie zero!

Żadnej, nawet znanej na pamięć regułki!

Ogólnie wygląda to na całkowite "olewanie" problemów Południowców.

Trochę to nie "fair" ze strony operatora.

Znają problem i całkowicie się od niego odcinają, pozostawiając klientów na lodzie!

Nie tak dawno jak dodawali kanał to coś szkryfneli o Południu - teraz - NOTHING!

Naganne postępowanie!

Znają, wiedzą jaki jest problem i nie powinni go ukrywać.

Wina nie leży po stronie abonenta.

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertą teraz trochę ściągną klientów do siebie!

Tylko czy MMP ma Nas na myśli?

Stara się ten problem "po cichu" stopniowo rozwiązywać?

Czy w ogóle "olewka"!

NI widi - ni słychu, że stopniowo oferta jest ujednolicana na Południu!

Nawet nieoficjalnie.

Szczerze, to już tracę powoli nadzieję!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...