Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem UPC wymieni za darmo odbiornki SD na HD a ciekawe jak na południu Sanok a przepraszam brak infrastury :D Po co będą wymieniać jak jest pare tylko w HD:P

 

Za miesiąc konczy mi sie umowa na DTV SD  Superbox (brak axn black i pozostałych w HD) I internet 6MB do wyboru  mam 12 i 20MB dzwonili  przedluzyć umowe(bez wypowiedzenia) i za 2 zl (67zl) wiecej to samo tylko 12MB umowa nie na mnie tylko na Mame a ona woli do Boku isć bo już jej oferowali kanały których niema w naszym miescie wiec nie ufa im telefoncznie.

wiec co mam zrobić żeby ugrać jeszcze coś? moze ktoś do konsultanta ma nr do mnie albo na Południe? 

dziękuje za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie doczytałem się że są 2 rodzaje dekoderów :

 

Digital TV HD, Digital TV HD Podstawowy i Digital TV Moduł CAM.

 

Mi został przydzielony na Umowie typ dekodera STB : Dekoder Digital TV HD, a przy moultiroom jest adnotacja Dekoder HD

 

Czy są jakieś dobre i lepsze dekodery a które zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągasz zbyt pochopne wnioski. Ona na FB odpowiedziała, że stosowne informacje wysyłają na eBOK lub listownie do rachunku. A, nie że Południe modernizują i już rozsyłają klientom informacje. Zobacz dokładnie czyjego imienia użyła w tej odpowiedzi. Wiem, że to wymijające, ale oni mają zakaz udzielania jednoznacznych odpowiedzi na ten temat - zero deklaracji, czy nawet polemiki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się do lokalnego BOK i zostałem poinformowany o tym że ponoć do końca października będą następujące zmiany:

 

- kanały Discovery w HD (oprócz Discovery Historia)

- TV Puls i Puls 2 w HD

- wszystkie kanały tematyczne nc+ w HD

- Cinemaxy w HD

- TNT HD

 

A ponadto do końca roku do oferty dołączyć mają: CN HD (w miejsce SD), History HD, H2 HD, Lifetime HD.

 

CN HD? Co to za skrót? Jakiego kanału?

 

O Plusach, Cinemaxach i ostatnio kanałach z NC+ było wiadomo od dawana, ale o reszcie pierwsze słyszę. :P

I ciekawe co z plotkami o Polsat Film HD, Polsat News HD, Stopklatka HD, Fokus TV HD, TV Republika HD i Superstacji.

 

Swoją drogą zastanawiam się czy czasem kanały zostaną dodane tylko w tych lokalizacjach w których uległ redukcji analog. :/

Edytowane przez Sony87
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie doczytałem się że są 2 rodzaje dekoderów :

 

Digital TV HD, Digital TV HD Podstawowy i Digital TV Moduł CAM.

 

Mi został przydzielony na Umowie typ dekodera STB : Dekoder Digital TV HD, a przy moultiroom jest adnotacja Dekoder HD

 

Czy są jakieś dobre i lepsze dekodery a które zwrócić uwagę?

 

Mr.Chiquita:

Bo tak się zastanawiam czy nie byłoby korzystniej jakbym wziął zamiast jednego z dekoderów Moduł CAM.

 

Mam telewizor Sony 32EX520 - jest jakaś różnica w jakości na linii dekoder / moduł CAM?

 

P.S. Co to jest takiego usługa SaveMedia, która automatycznie pojawiła się w cudowny sposób na Umowie? :)

Edytowane przez Chester70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się pojawiło i kosztowało 1zł misięcznie. Zadzowniłem na infolinie i wyłączyłem.

 

Zmiana powyższych Cenników polega na dodaniu nowej usługi dodatkowej – SaveMedia, w ramach której Operator gwarantuje ograniczenie odpowiedzialności Abonenta w stosunku do Operatora z tytułu obowiązku zapłaty kary umownej za zniszczenie lub utratę  lub zdekompletowanie Sprzętu  Operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chester70:

Jest niewielka różnica w jakości na korzyść modułu CAM. I nie możesz mieć mieszanej kombinacji w multiroom - 1x moduł + 1x dekoder. Musi być albo 2x moduł, albo 2x dekoder.

 

Na ich stronie masz listę telewizorów kompatybilnych z modułami.

 

SaveMedia to usługa ograniczająca odpowiedzialność abonenta na rzecz operatora, za kradzież lub zniszczenie ich sprzętu (modem, dekoder). O tym wszystkim jest na stronie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chester70:

Jestem klientem tej sieci od długiego okresu. Poza tym, w przeciwieństwie do większości tutaj, mam nawyk czytania regulaminów, cenników i tekstów drobno-druczkowych. :P

 

Sugestie, że niby jestem ich pracownikiem, to pomówienia. Zresztą mnie na ogół ludzie posądzają, jak tylko wykarzę zrozumienie dla biznesu.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość tego kanału jest bardzo dobra. Gorzej z zawartością. "Hity" typu Sędzia Anna Maria Wesołowska to przegięcie na całej linii. Mówiąc ogólnie to taki TVN 3 (po TVN i TVN SIEDEM).Szału nie ma.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po usunięciu 5 dubli kanałów tematycznych TVN w SD. W najbliższym czasie, mogą zostać także usunięte następujące kanały SD :

- z kanału 11 Polsat  . Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 4)

- z kanału 14 TV Puls. Tylko w wypadku dodania do oferty Puls HD

- z kanału 17 Puls 2.  Tylko w wypadku dodania do oferty Puls 2 HD

- z kanału 24 Polsat News. Tylko w wypadku dodania do oferty Polsat News HD

- z kanału 30 aMazing. Tylko w wypadku dodania do oferty aMazing HD. Testy na kanale 802 (okazjonalne).

- z kanału 39 Fokus TV. Tylko w wypadku dodania do oferty Focus TV HD

- z kanału 50 HBO.  Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 51) 

- z kanału 56 Cinemax . Tylko w wypadku dodania do oferty Cinemax HD

- z kanału 57 Cinemax 2. Tylko w wypadku dodania do oferty Cimemax 2 HD

- z kanału 62 Discovery Investigation ID. Tylko w wypadku dodania do oferty Discovery ID HD

- z kanału 64 Discovery Channel. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 9)

- z kanału 65 Discovery TurboXtra. Tylko w wypadku dodania do oferty Discovery TurboXtra HD

- z kanału 66.Discovery Science. Tylko w wypadku dodania do oferty Discovery Science HD

- z kanału 68 TLC. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 60)

- z kanału 73 Travel Channel. Dostępna jest wersja HD tej stacji ( kanał 72)

- z kanału 105 Nickelodeon. Tylko w wypadku dodania do oferty Nickelodeon HD

- z kanału 106 Cartoon Network. Tylko w wypadku dodania do oferty CN HD

- z kanału 124 Eurosport. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 122)

- z kanału 125 Eurosport 2. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 123)

- z kanału 135 Polsat Sport. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 128)

- z kanału 137 Polsat Sport Extra. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 129)

- z kanału 138 Fight Klub. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 132)

- z kanału 154 TCM. Tylko w wypadku dodania do oferty TNT HD

- z kanału 160 Ale Kino+. Dostępna jest wersja HD tej stacji (kanał 145)

- z kanału 164 Stopklatka. Tylko w wypadku dodania do oferty Stopklatka HD

- z kanału 193 Kuchnia+ . Tylko w wypadku dodania do oferty Kuchnia+ HD

- z kanału 196 Domo+. Tylko w wypadku dodania do oferty Domo+ HD

- z kanału 223 TTV.Tylko w wypadku dodania do oferty TTV HD

 

Powyższe zmiany mają jedynie charakter orientacyjny. W dużej mierze będą związane ze zmianami na transponderach NC+ Cyfrowego Polsatu oraz wprowadzaniem na polski rynek wersji HD już istniejących kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...