Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma harmonogramu i nie będzie. Po pierwsze, analogowa TV nie jest wyłączana, tylko redukowana (głównie o kanały sportowe, informacyjne i Discovery). Po drugie, analog redukowany jest selektywnie. Na pewno nie obejmie wszystkich miejscowości. Głównie tam, gdzie jego udział wynosi poniżej 30%, w stosunku do cyfrowej TV. Po trzecie: Z tego co wiem, nie będzie na razie żadnej ogólnopolskiej informacji, ani komunikatu do mediów. Nie chcą wywoływać niepotrzebnych negatywnych emocji. Informację o zmianach, dołączoną do rachunku, dostają wyłącznie osoby nie posiadające pakietów cyfrowych. Klienci DTV nie mają tej usługi w rachunku, więc MMP za nią (w ich przypadku) nie odpowiada i nie musi powiadamiać o zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno pisałeś, że jest ale go nie przytoczysz bo będzie narzekania co nie miara.

Znając życie cyfryzacja obejmie tylko i wyłącznie region działalności MMP S.A. :-|

Tak wogóle nie widzę sensu tej cyfryzacji skoro przeprowadza się go etapowo i w nie wszystkich lokalizacjach! :crazy:

Co to ma na celu?

Zwolnić miejsca, które wykorzystają za x-lat w wybranych lokalizacjach? Przecież nie wszędzie przeprowadzą proces wyłączeń!

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle nie widzę sensu tej cyfryzacji skoro przeprowadza się go etapowo i w nie wszystkich lokalizacjach! :crazy:

Co to ma na celu?

Zwolnić miejsca, które wykorzystają za x-lat w wybranych lokalizacjach? Przecież nie wszędzie przeprowadzą proces wyłączeń!

Cel jest prosty - nie mogą spadać zyski. Analog w wielu miejscach jest wciąż bardzo zyskowny. I na razie nie ma potrzeby ogólnego wyłączenia.

 

Południowcy też coś dostaną prócz CINEMAX-ów w HD?

Nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to było takie łatwe!

Wiedza co będzie, a nie wiedza czy go dotyczy!

Wolał bym by było odwrotnie!

Ale cóż, tak jestem uwiązany do marca.

Dużo jeszcze przede mną takich sytuacji!

Muszę wykupić cały zapas PERSEN'u z aptek! :wink:

Może nie zejdę na zawał do czasu ujednolicenia oferty :!:

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A twierdziłeś, że nic ciekawego nie ma. :P

 

Na twoim miejscu już dawno zostawiłbym Multimedię. Imho, najlepszy dla twoich potrzeb jest Jambox. Kanałów HD i nowości jest od groma. Przy tej ilości można przeboleć ceny i IPTV. :P Myślę, że Eleveny też będą mieli szybciej.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie lubię papierologii! (chyba ze względu na wykonywaną profesję)

Są plusy i minusy - długie umowy lojalnościowe, braki usługi multiroom, itp.

Więc najbardziej odpowiadała by mi MMP, gdyby tylko dali to co pozostałym!

 

Wiadomo coś o Discovery Science HD i pozostałych brakujących?

Kiedy się pojawią?

Edytowane przez maro_1983
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej, mam też platformę satelitarną - HD+. :P Ale dlaczego uważasz, że kablówka to coś nie dla mnie? Przecież one są na ogół droższe niż platformy. :P Powiedzmy, że to kwestia przyzwyczajenia i wygody. Multimedia odpowiada moim potrzebom, więc po co to zmieniać? Mam prawie cały sport, HBO i Canal+. Wszystko w jednym rachunku - wygoda. Nie jestem jakimś wielkim maniakiem TV. Rodzice mieli kabel, więc ja też. Od jakości to mam stertę Blu-rayów. Nie zamierzam nic zmieniać w tej kwestii przez kilka najbliższych lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...