Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw musisz wypowiedzieć umowę, jeśli kończy ci się jej termin. Multimedia jest elastyczna, ale bez niego niewiele zdziałasz. Generalnie zasada jest taka, że im masz więcej usług/pakietów, tym bardziej skłonni są do ustępstw. W twoim przypadku myślę, że maks. 10zł da radę ugrać. Jeśli nie, to żądaj np. pakietu "HD" w cenie. A ile obecnie płacisz za internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko, biorą c z MM, zamiast dekodera, moduł CAM - jest możliwość rozdzielenia sygnału, bez konieczności zakupu usługi multiroom? Chodzi mi o o splitter Clone+

Nie ma raczej takiej możliwości, większość kablówek paruje swoje karty ze sprzętem. Nawet jeśli by się dało to wyszłoby Ci to bardzo drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizorze mam taką opcję wyłączenia obrazu/ekranu/ i słuchania programów radiowych.Pamiętam,jeszcze z czasów Streama,że miałem wtedy razem z TV cyfrową około 12 programów radiowych.Dlaczego Multimedia nie ma w swej ofercie radia ? Korzystając z timerów telewizora można sobie by było utworzyć swoisty "radiobudzik". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojeynkaX:

:Zainteresowanie radiem było znikome w stosunku do kosztów. Dlatego nie liczyłbym na jego powrót. Budzik możesz sobie nastawić równie dobrze na kanale muzycznym. Czasami sam tak robię.

 

@tomekjot:

Na mój gust, propozycja z CANAL+była lepsza. Nie ma reklam i mimo utraty praw sportowych, nadal jest sporo do oglądania. O dołożenie do tego MaxBoxa i HD, można byłoby starać się przy następnej umowie. Ale rozumiem, że zdecydowała cena. ;) Ogólnie poszło ci nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że w pakietach taniej. :P

 

Jest dostępny sygnał MUX-1,2 i 3, ale nie wszędzie. U mnie w Tomaszowie jest. Ale w całkiem sporej liczbie miast nie ma. Najlepiej zapytaj ich o to. Bo wtedy drugie gniazdko i multiroom. Oprócz tego, są jeszcze kanały analogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego od dawna już "krzaczy się, klatkuje się" też obraz na kanałach 4FUN TV, 4FUN FIT&DANCE, 4FUN HITS. Też to kiedyś zgłaszałem ale bez rezultatów niestety.

Chyba, że Ty Mr.Chiquita masz tam jakieś większe znajmości z Multimedia to mógłbyś komuś zaufanemu o tym wspomnieć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie problemów z 4Fun'ami nie ma. Ta pikseloza to ogólny problem słabego przekazu nadawcy. Multimedia nic raczej na to nie poradzi. Oczywiście wszystko to zgłaszałem, obiecali przyjrzeć się tym problemom. Ale jeśli wymagana interwencja nadawcy, to trochę to zajmie niestety. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka tygodni od uruchomienia miałem problem z Travel Channel HD. Obraz "klatkował",przy szybkich ruchach "nie wyrabiał",był rozmazany.Obecnie jest prawie dobrze. Mam też problem z programami SD takimi jak TVP Rozrywka,ITV,Polsat 2. W niektórych scenach widać silnie liniową strukturę ekranu,jak w kiepskim telewizorze kineskopowym.Zmusza mnie to do odsunięcia się dalej od TV aby ten efekt był mniej widoczny.We wszystkich trzech telewizorach mam tak samo,więc raczej wina nadawcy.Może mi się uda to sfotografować to przedstawię. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że tak niewiele osób protestuje przeciwko redukcji analogowej TV. Właściwie dotąd widziałem tylko 1 wpis na ten temat, na profilu FB Multimedii. Widać naprawdę przemyśleli te działania.

 

@neuron:

Nic nowego w temacie.

 

@bulib:

Nie, E! nadal jest w HD. Choć faktycznie zredukowano trochę bitrate kanału, przez co obraz stał się mniej ostry. Zapewne to też problem braku miejsca i upychania kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że tak niewiele osób protestuje przeciwko redukcji analogowej TV.

 

Nie ma co się dziwić jak wyłączyli w kilku miejscowościach!

Jak by to zrobili wszędzie jak VECTRA to rozdźwięk był by większy!

Ale może to się przyczyni do szybszych działań w procesie cyfryzacji - mało narzekających!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...