Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie (małopolskie) cena pakietu analogowego 42 zł brutto. (ale bez nsport, canal+,axn etc.)

 

Jestem już po negocjacjach - jedyna możliwość to tylko IPTV - nie ma możliwości podpięcia technologii hfc. (Ogólnie trafiłem na tragicznego technika - kilka razy musiałem robić wywiad, bo właśnie tego się nie da, tamtego nie da).

 

Ogólnie chciał podpiąć Internet - skrętką ... odległość od bloku +/- 150mv ... w końcu udało się światłowodem - dodatkowo muszą jakiś switch kupić.

 

Stąd zostaje pakiet SuperBOX + Canal+ Prestige => 59 zł + HD sport 12 zł + Multiroom 9zł => 80 zł , Internet 100Mb 44 = Razem 124 zł.

 

Nie dałem rady już mocniej wynegocjować, umowę wziąłem na 12m stąd później będę bardziej cisnął.

Edytowane przez Chester70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rok temu widziałem listę DTV z południowo-wschodniej Polski /Krosno,Sanok i coś tam jeszcze/ i byłem przerażony skąpą ofertą. W HD było tam niewiele programów. Tak ,jeśli chodzi o MM Południe to są chyba są trzy "kategorie" klientów: taka jak ma maro_1983 i jeszcze gorsza.Wąska grupa w której mam szczęście być ma pełną ofertę.

Sytuacja taka,tak sądzę,nie może być wiecznie.Na stronie MM oczywiście o tych klientach ani mru mru...Psuło by to wizytówkę firmy.Samo życie !! :wink:

 

@Chiquita :Polonia 1 leciała na testach, bo nadawca ma problem z flagą WSS i próbują to naprawić.

 

U mnie Polonia 1 ma już prawidłowe proporcje obrazu.

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie klienci są dzieleni na kategorię, tylko stan infrastruktury w tych rejonach jest daleki od ideału. :P

Lista Południa zdjęta, bo pewnie zbyt wiele ludzi się zniechęcało do kontaktu. A teraz przynajmniej konsultanci zdążą skusić, zanim dodadzą "ale". ;)

U mnie Polonia 1, a także iTV wciąż mają nieprawidłowe proporcje. Wciąż próbują z nadawcami rozwiązać ten problem. Widać, że tam gdzie technicy są lepsi, to szybko sobie poradzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Was. Nie piszcie co drugi dzień o Eleven. Nie ma a będzie kiedy będzie lub w ogóle nie będzie. Ruszy się coś w Vectrze lub UPC to jęczcie wtedy :razz:

Jęczcie, że nie ma Fokus TV w HD, Polsat News w HD, Polsat Film w HD, Domo+ w HD, Kuchnia+ w HD ;)

 

A póki co cieszcie się z wejścia TVN Fabuła HD. Pytaliście i macie. Doceńcie, że wszedł i to wszedł w HD :razz: ja jestem sceptyczny odnośnie oferty tego kanału. Kolejny kanał powtórkowy dla TVN, poza TVN7. Wolę zmiany kanałów j.w. na HD.

Edytowane przez mixiorek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali...a co usuneli , na pewno TVN24 SD i chyba coś jeszcze bo zmniejszyła się oferta programowa w SuperBoxi`e było programów 117, jest 113....i w innych pakietach chyba też...

http://www.multimedia.pl/DTV#/pakiety


Jeszcze nie ma TVN SD, TVN Turbo SD oraz TVN Style SD ...:)


i..TVN 7 SD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przystawka. :P

A niektórzy martwili się, że nie pozbywają się dubli SD - a tu proszę 5 na raz. Nawet nie zauważyłem, że zniknęły, bo nie mam ich na swoich listach. :P

Ciekawe jak tam u ciebie @maro_1983?

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko 9 dubli zostało. :)

TLC, Travel Channel, Eurosport, Eurosport 2, Discovery Channel, Fight Klub, Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Ale Kino+.

 

TLC, Travel Channel, Fight Klub i Polsat Sport Extra są w tych samych pakietach co wersje HD, więc mogą je spokojnie usunąć.

Edytowane przez Sony87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiquita  orientujesz się może jak jest w przypadku dzielenia internetu?

 

W umowie znalazłem informację, że "W ramach Pakietu Internet, Usługa Internet Multimedia świadczona może być na jednym Terminalu. Istnieje przy tym możliwość skorzystania z Usługi Multimedia Internet na wielu Terminalach - przy czym zasady określa Regulamin Świadczenia Usługi Multimedia i Cennik Operatora"

praktycznie? Mam router DSL i chciałbym podzielić sygnał i wpiąć Monitoring  - tylko obawiam się czy coś sobie nie poblokuje na łączach.

 

Wiesz może jak to funkcjonuje w Multimedia. W Orange miałem tak że wpiętych było do routera kilka sprzętów i nie było problemów przez naście lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...