Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@volum:

Jeszcze nie ma info.

 

@tomekjot:

Z tych co wymieniłeś, tylko 2-óch nie ma w StartBox+. Faktycznie tragedia. :roll: Szczególnie, że masz w zamian inne. Superstacji na razie w DTV nie będzie. Dosył naziemnej DVB-T, jest i będzie bezpłatny.

 

Ten pakiet jest dla migrujących z analogowej TV. Szczególnie tam, gdzie następuje jego redukcja. Jest dostępny w BOK i telefonicznie.

 

@kogutko21:

Dobra. Ciężko o lepszą za sam internet.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dskusja zeszła na StartBox +. Ja miałem na myśli standardową ofetę, gdzie z telewizji analogowj - 50 kanałów-  ponad 20 proc. z nich nie jest dostępnych w DTV w pakiecie z 61 k, , ani w pakiecie z 90 k.

 

Czyli MM sama przyznaje się do tego, że pakietyzację ma skopaną :)

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales napisac ze beda dodatkowo platne. Ktos kto kupil sobie canal+ jest niezle wydymany, placi za paczke c+ a teraz bedzie musial dodatkowo zabulic za eleven zeby miec dostep do ligi hiszpanskiej, wloskiej, francuskiej. Niezle to sobie wykombinowali. Eleven to teraz taka druga paczka c+, jaja jak beret, placic trzeba x2 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej będzie taka możliwość. W Multimedii - może za 2 lata, jak dobrze pójdzie.

Jestem pewien, że MMP doda te kanały na samym końcu jak to zwykle bywa - po UPC, Vectrze, TOYA itp.

 

Skoro MMP nie potrafi się rok dogadać w sprawie dołączenia Pulsów w HD (od zeszłego roku słyszymy, że wkrótce a póki co nie ma nic), oraz jako jedyny operator w kraju nie umie się porozumieć z FOXEM, to wątpię by się dogadali z 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC też przełom, w końcu oficjalnie już nSport+. ;)

 

Ale o Eleven wśród wielkiej trójki - cisza. Pewnie też stream obu kanałów wkrótce przestanie być darmowy.

 

@tomekjot:

Wypisz nam listę kanałów analoga. Przekonamy się, ile brakuje w STARTBOX+.

 

Dla mnie analogowa TV ma skopaną pakietyzację. Praktycznie co miasto są jakieś różnice.

 

@Yakuzzi:

Brednia. Jak widać dzisiaj, to UPC na szarym końcu dołącza kanały sportowe, nie MMP. Pewnie z Elevenami będzie podobnie. UPC chce duże marże dla siebie (patrz paczka Canal+), dlatego znowu czekają ich lata negocjacji. ;)

 

@neuron:

Dlaczego miałyby nie być? To bardzo porządane kanały przez klientów, na każdym kroku ktoś zadaje pytanie na ten temat. Myślę, że to tylko kwestia czasu.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi:

Nieprawda, to pisałem o Cinemaxach w HD, tyle że na odwrót. ;)

 

@neuron:

To już nie można napisać nic pod wpływem emocji? :P Wkurza mnie brak tych kanałów i wydaje się, że nigdy ich nie będzie. Jednak racjonalne fakty są takie - Eleveny wzbudzają największe w tej chwili zainteresowanie. Kablówki żyją ze sportu, więc debiut ELEVEN 'ów w Multimedii jest tylko kwestią czasu.

 

Pisanie na ich profilu FB przynosi efekty. Tylko, że ważniejszy jest jednolity tłumu, a nie jakieś pojedyńcze marudzenia.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UPC też przełom, w końcu oficjalnie już nSport+. ;)

 

Piekło zamarzło, co prawda w pakiecie Max Extra albo premium C+ ale zawsze ;)

 

Mam nadzieję że szybko to nastąpi.

 

Moim zdaniem MM poczeka na ruch UPC lub Vectry. Dopiero wtedy zareaguje. Obym się mylił, bo jak widać jest wielu chętnych by zapłacić za kolejną paczkę premium.

 

P.s.

Coś mi się obiło, że jakość Eleven nie powala. Studio, łączenia, komentarz - ponoć mocno amatorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz sobie odpalić streamu i sprawdzić, czy komentarz (itp.) ci pasuje? Nie ma sensu opierać się na doniesieniach, bo każdy ma różne preferencje. Mnie pasuje. A, o jakości obrazu pogadamy, jak MMP włączy sygnał. Na razie czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...