Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Zła pogoda to fatalne wytłumaczenie.

 

Ale ja nie mam i nie miałem zamiaru przed tobą się tłumaczyć !! Baw się dobrze na Florydzie ! Na Mazurach będę wypoczywał w sposób taki na jaki będę miał ochotę !Nie tylko z kajakiem , również z tabletem !Koniec tej dyskusji !! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś spojrzałem ponownie na listę kanałów. Ewidentne byłoby miło gdyby do końca roku weszły kanały:

Fokus TV HD

Polsat News HD

Polsat Film HD

Kanały NC+ w jakości HD - Domo i Kuchnia

Ale Kino+ HD w MaxBoxie

Myślę, że jest spora szansa na to, że każdy operator kablowy podmieni wersje SD na HD programów ze stajni NC+ i CP najdalej od 1 października gdyż na satelicie jak wiadomo wszystkie duble SD raczej na pewno wylecą z transponderów. Pozostaną tylko programy nieposiadające wersji HD, które przejdą do MPEG-4. Oczywiście kablówki będą miały także inne możliwości techniczne i wprowadzenie wszędzie wersji HD nie jest przesądzone na 100%. Na pewno im będzie bliżej 1 października tym więcej informacji pojawi się na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby podmienili SD na HD w przypadku Multimedia pewnie skończyłoby się tak, że kanały trafiłyby do paczki HD płatnej ekstra. Co do pakietu MaxBox to jest nadal nędza. Byłem ostatnio u rodziny mają któryś z wysokich pakietów Polsatu i tam mają lepszą ofertę w przypadku telewizji przez internet tzw. Ipla niż Multimedia w dekoderach w przypadku MaxBox. Przez Ipla dostęp do takich kanałów jak History, History 2, Polsaty w HD, pełny pakiet Filmbox i masę innych rzeczy na zasadzie VOD. O tym w zasadzie można marzyć w przypadku Multimedia, łatwo się przekonać, że MM jest 1000 lat za murzynami zarówno jak chodzi o ofertę jak i o sprzęt jaki oferują do odbioru swoich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maro_1983:

Nadal jesteś taki chętny na Tunezję? :D

 

@mixiorek:

Ale Kino+ HD prawdopodobnie nie trafi do MaxBoxa. Zamiast wersji SD prawdopodobnie będzie coś innego w tematyce filmowo-serialowej. Ciekawe, co też wykombinują... :P

 

@zerojedynkaX:

I po co te krzyki? Wystarczyłby jeden dobry argument za. Ale takowego nie masz. Szkoda, bo żaden gapiący się w ekranik nie podał sensownego wytłumaczenia. Jestem po prostu ciekawy. ;) Ale ok, nie było tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miesiąc temu ( umowę podpisałem około 29.05) zakupiłem pakiet tv w MMP. Powlaczali mi pewnie promocyjne niepotrzebne HBO czy Canal + itp. Czy wystarczy telefon do konsultantów z informacja ze nie chce mieć tego i niech to wyłączą co będzie po miesiącu płatne ? Czy muszę wysyłać jakieś listy pocztą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosył DVB-T po wyłączeniach w analogu, też będzie miał szansę być szerzej dostępny.

 

Ciekawe w jaki sposób ? W tej chwili MUX 1,2,3 zajmują kanały 10,11,12 /VHF/. Po wyłączeniu analogu oferta będzie się składać tylko z tych 3 kanałów ?

Przecież wszystkie kanały DVB T są w tej nowej ofercie Startbox plus. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do ciebie dociera w ogóle fakt, że analogowa TV nie zostanie całkowicie wyłączona? :roll: Tylko mniej więcej połowa kanałów z ok. 50. Dosył DVB-T jest i nadal będzie, niezależny od cyfrowej DVB-C. Zrobi się sporo miejsca, więc pewnie włączą go tam, gdzie jeszcze nie ma. A docelowo ma być wszędzie. Dosył multipleksów DVB-T można odbierać, nie posiadając dekodera lub modułu CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tak dobrze. :) Spółka musi kierować się zyskiem. Czyli będzie zachęcała do płatnych usług. A nie do dosyłu, który jest tylko bonusem, a nie połnoprawną ofertą. Nie ma tej pozycji w cenniku. Kanały analogowej, zostaną wyłączone w taki sposób, żeby to im się opłaciło. Czyli nie mogą zbyt zniechęcić klienta, żeby nie uciekł na dobre. I jednocześnie musi on odczuć jakieś braki. Na tyle, żeby zechciał wykupić nową usługę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...