Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem, że się uda!

 

...żeby tylko jeszcze uzupełnili ofertę do pełnej...

Kontynuuje swoje "prywatne śledztwo"!

Zacznę gnębić lokalny BOK, miejscowego technika, przedstawiciela handlowego, pracowników technicznych oraz konsultantów MMP poprzez infolinie i chat!

W końcu ktoś pęknie! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę gnębić lokalny BOK, miejscowego technika, przedstawiciela handlowego, pracowników technicznych oraz konsultantów MMP poprzez infolinie i chat!

W końcu ktoś pęknie! :lol2:

 

Czasami odnoszę wrażenie że jedynymi ludźmi w miarę zorientowanymi co się dzieje w danej lokalizacji są technicy,

zarówno BOK, konsultanci czy infolinia nie mają bladego pojęcia, czasem na pytania odpowiaadają to co klient chciałby usłyszeć, a nie jest to zgodne z prawdą :cry:

 

Za tydzień lub dwa będę wiedział coś konkretniejszego!

 

No jestem ciekaw ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, jak to będzie z rezygnacjami w z wiązku z wyłączeniami analogowej TV? Jak już się zaczną, to zerwać umowę bez konsekwencji pewnie będą mogli tylko jej abonenci? Posiadacze cyfry nie, ponieważ dla nich to promocyjna bonusowa usługa, nie będąca przedmiotem umowy. A, co jeśli mamy usługi łączone z analogową TV (np. internet)? Rezygnacja przysługiwała będzie tylko na część umowy? Wypadało by się dowiedzieć. To nie będzie takie oczywiste, bo pewnie konsultanci będą ostro zachęcali do cyfry i tego pakietu StartBox Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, jak to będzie z rezygnacjami w z wiązku z wyłączeniami analogowej TV?
Moim zdaniem najprościej byłoby zaoferowanie analogowcom paketu StartBox wraz z dekoderem w cenie, którą dotychczas płacili. Myślę, że większość osób z radością przesiądzie się z Poloneza do Passata za te same pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej StartBox ma za duże braki. Do tego celu specjalnie utworzyli StartBox Plus. Nie ma go na stronie, ale to on ma być proponowany przy wyłączeniach. W cenie raczej wyższej, bo jest więcej kanałów. Operator chciałby przy okazji więcej zarobić, a nie tylko przenieść ludzi. To jest biznes. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiadomo czy przy okazji nie straci. Proponując Start Box Plus za tą samą cenę co abonent płacił dotychczas za analog zwiększamy prawdopodobieństwo że klient przejdzie na cyfrę.Gdy ta cena będzie wyższa i to znacznie to biznes może się nie udać.Lepiej mieć 200tysięcy abonentów płacących 29zł niż 20tysięcy płacących 49zł.Chyba w MM umieją liczyć ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Doświadczenie mnie przekonało, że lepiej mieć stałą grupkę płacących więcej. Trzeba włożyć w to mniej wysiłku i obsługa mniej kosztuje. Niejednokrotnie w ten sposób zarobisz więcej.

 

Multimedia też sobie najwyraźniej przekalkulowała, że zyska więcej niż straci. Inaczej by tego nie proponowali. Pomyśl czasem troszkę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem jest wielu klientów analoga, którzy sporo płacą za TV, więc przesiadka na cyfrową TV będzie dla nich "po kosztach", poza tym część klientów po przejściu na cyfrówkę zechce pewnie wykupić pakiety premium. Z początku będzie to niewielka grupa, ale z czasem będzie się zwiększać. Dochodzi do tego możliwość korzystania z VOD, wykupywanie wyższych, a zatem droższych pakietów. MM na tym nie straci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awarii c.d. przesuwania terminu c.d.

 

No cóż,awarie się zdarzają.To tylko technika.U mnie miesiąc temu była awaria sieci gazowniczej.Obiecali naprawić za 4 godziny,naprawili dopiero na dzień następny.Pewnych rzeczy nikt nie przewidzi.Proponuję melisę i czekać,czekać,czekać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...