Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem wczoraj VOD MM i dla porównania dziś VOD UPC. Muszę powiedzieć niebo a ziemia.

W UPC jest bardzo dużo treści za darmo.... i to nie sprzed 10 lat. Kolejna sprawa to aktualność filmów. Dla przykładu filmy z 2014 są już w UPC - Snajper, Uprowadzona 3 i Kingsman. Do tego w jakości HD.

 

Dla obiektywnego obrazu. Oczywisty i miażdżący jest brak w ofercie UPC nSport+ ale jak dla mnie a konkretnie moich dzieci również słaby jest brak MiniMini+ w jakości HD. Wracając do nSport+. Będzie to zapewne od nowego sezonu ekstraklasy (nie wnikając w jej poziom) dokuczliwe bo moim zdaniem możliwe jest, że niektóre mecze będą tylko w nSport+. Pewnie po to by właśnie wywrzeć dodatkową presję na operatorów, którzy jeszcze nie mają go w ofercie. A tu chodzi w 99% o UPC.

 

P.s.

Od jutra TVN Fabuła wchodzi do Inei. Także 3 z 5 największych operatorów kablowych (nie licząc Orange i Netii) ma w ofercie ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Dla nowych klientów dostępne są promocyjnie za darmo wszystkie kanały przez pierwszy miesiąc. Nie musisz dzwonić, wyłączą automatycznie.

 

 

To mnie zdziwiliście naprawdę :) aż dziwne ze nie chcą nabijać kasy z klientów którzy nie odmówią i zapłacą w kolejnym miesiącu bo promocja jest na 1 miesiąc np ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Multimedia Polska, czołowy ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych, znalazła się w gronie laureatów „Diamentów Forbesa”, czyli firm, które osiągnęły przychody ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych i osiągnęły największy przeciętny wzrost wartości w latach 2011-2013. Grupa Multimedia Polska znalazła się na 2. miejscu w rankingu dużych firm z województwa pomorskiego, które osiągnęły przychody powyżej 250 mln zł, a w skali ogólnopolskiej została sklasyfikowana na 19. pozycji.

źródło: http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oid/d543e3ccc6a8ab4012f2439b86c920a9

 

My natomiast się oburzamy na jakość usług, a tutaj takie przychody i wyróżnienia w związku z tym. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

 

Multimedia..dzień wcześniej włączyła mi prędkość 60 Mbit/s , według informacji jakie posiadałem wcześniej uplink powinien być przy tym łączu na poziomie 3Mbit/s, tymczasem pomiary wykazują coś innego...czyżby rzeczywiście miało to być około 5Mbit/s czy to tylko przypadek..dołączam linki do moich pomiarów...

 

pozdrawiam Marek z Gdyni :)

 

https://www.v-speed.eu/share/3489727

http://www.speedtest.pl/test/111055606

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/117069/adv ... j-upc.html

 

No i co ? 61-szy kanał HD w ofercie UPC. Ta sieć jest bezkonkurencyjna,jeśli chodzi o włączanie kanałów HD. Tylko nie piszcie że UPC nie ma n-Sportu HD ! To się już przejadło.Multimedia ma inną strategię-rozumiem.Tylko mnie raczej odpowiada strategia UPC. I raczej nie ma szans ,żeby weszli na moje osiedle.

Nawet TVN-Fabuły HD Multimedia nie zdecydowała się włączyć, małe sieci osiedlowe u nas to mają.Porażka ! Dobrze że technicznie w MM wszystko jest OK. :smile:

 

https://satkurier.pl/news/117084/czt ... lsatu.html

 

Inni jak wlączają Fokus to w wersji HD

 

https://satkurier.pl/news/117083/ine ... relax.html

 

nawet małe sieci mają TVN Fabuła HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony też chciałbym, żeby TVN Fabuła dołączyła do oferty MM. Z drugiej jednak, jak człowiek się tak przyjrzy programowi to tam nic ciekawego naprawdę nie ma. Stare seriale czy filmy, które na kanałach tvn-owskich już były wałkowane po kilka razy. Według mnie ten kanał nie wnosi nic nowego i jak mają go dodawać na siłę do MM to ja dziękuje. :)

 

Inea akurat taką małą kablówką to nie jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten kanał nie wnosi nic nowego i jak mają go dodawać na siłę do MM to ja dziękuje.

 

Przecież nie chodziło mi akurat o ten kanał - tylko o problem który ma MM z włączaniem nowych kanałów HD .Włączenie Fokusa w SD to strzał poza tarczę.Każdy ma go za darmo w DVB T. Tylko wersja HD ma sens w PŁATNEJ telewizji !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/117069/adventure-hd-w-ofercie-telewizji-cyfrowej-upc.html

 

No i co ? 61-szy kanał HD w ofercie UPC. Ta sieć jest bezkonkurencyjna,jeśli chodzi o włączanie kanałów HD. Tylko nie piszcie że UPC nie ma n-Sportu HD ! To się już przejadło.Multimedia ma inną strategię-rozumiem.Tylko mnie raczej odpowiada strategia UPC. I raczej nie ma szans ,żeby weszli na moje osiedle.

Nawet TVN-Fabuły HD Multimedia nie zdecydowała się włączyć, małe sieci osiedlowe u nas to mają.Porażka ! Dobrze że technicznie w MM wszystko jest OK. :smile:

 

https://satkurier.pl/news/117084/czt ... lsatu.html

 

Inni jak wlączają Fokus to w wersji HD

 

https://satkurier.pl/news/117083/ine ... relax.html

 

nawet małe sieci mają TVN Fabuła HD

 

Bzdury wypisujesz. UPC ma najbardziej wybrakowaną ofertę TV cyfrowej . I nie chodzi tutaj tylko o nSport+ HD. Brak także Paramount Channel HD,MGM HD, AXN HD, AXN Spin HD, Puls 2 HD, Comedy Central HD, Universal Ch. HD, Sci Fi, FightKlub HD, FightBox HD, Viasat Nature HD/Viasat History HD, H2 HD, Discovery Turbo Xtra HD, Motowizja HD, Nickelodeon HD, Minimini+ HD, Teletoon+ HD, E! HD, Stars TV HD, Power TV HD, Redlight HD, Hustler HD, Dorcel XXX HD i wiele innych. Żadna sieć kablowa w Polsce nie ma takich braków !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX:

W Multimedii z kanałami HD nie jest tak źle, jak to przedstawiasz. :P Mamy 51 kanałów HD, to o 5 więcej niż ma największa platforma cyfrowa w kraju - CP (46 HD), odbierana przez miliony Polaków.

 

Nie wiem za czym tak tęsknisz, w tej UPC. To kablówka dla bogatszych Polaków z największych miast. Widać to doskonale po cenach (np. Canal+ 69zł, pakiet MAX - 91zł). Multimedia celuje w średnie i mniejsze miasta, jak np. moje. Dlatego naturalnie, że ich oferta będzie się różniła. Dla ciebie widać liczy się głównie ilość - jak najwięcej wszystkiego. Powtarzam - jeśli aż tak ci to przeszkadza, to zrezygnuj i przejdź do np. NC+. W ostateczności przeprowadź się tam, gdzie są dostępne usługi UPC. :P

 

I czemu optujesz za kanałami mocno powtórkowymi? Jeśli mamy płacić więcej, to wolałbym takie pozycje, jak: Cinemax HD, MGM HD, FOX HD, itd. Na których faktycznie leci coś wartościowego.

 

Bez ruszenia analogowej, nie ma co liczyć na kolejną dużą porcję kanałów HD w MMP. Po prostu to technicznie niemożliwe w wielu miejscach. Dlatego dobrze, że w ogóle Fokus TV się pojawił, niż miałoby go nie być. Zresztą, co to za frajda, jeśli ktoś płaci za tv, a ogląda głównie kanały podstawowe? Wolałbym powrót NGC, niż Fokus TV HD.

 

@Darth Vader :

Tu zgadzam się z kolegą. Również uważam, że UPC ma zbyt duże braki, jak na te ceny.

 

@Sony87:

Tak, to GPON. Należy dodać, że raczej nie będzie to opcja dla wszystkich. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury wypisujesz. UPC ma najbardziej wybrakowaną ofertę TV cyfrowej

 

Bzdury ?? Proszę bardzo włączyć mi w MM kanały: Cinemax HD,Puls HD,Stopklatka HD,Polsat Film HD,Fox HD,Fox Comedy HD,Polsat News HD,NGH HD, History HD, ID HD, Domo HD, Kuchnia HD, BBC HD,Cinemax2 HD itd. A to wszystko jest w UPC. :)

 

przeprowadź się tam, gdzie są dostępne usługi UPC.

 

nie mam drobnych na zmianę mieszkania,grubych nie ruszam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury wypisujesz. UPC ma najbardziej wybrakowaną ofertę TV cyfrowej

 

Bzdury ?? Proszę bardzo włączyć mi w MM kanały: Cinemax HD,Puls HD,Stopklatka HD,Polsat Film HD,Fox HD,Fox Comedy HD,Polsat News HD,NGH HD, History HD, ID HD, Domo HD, Kuchnia HD, BBC HD,Cinemax2 HD itd. A to wszystko jest w UPC. :)

 

przeprowadź się tam, gdzie są dostępne usługi UPC.

 

nie mam drobnych na zmianę mieszkania,grubych nie ruszam :lol:

 

To mi w UPC proszę włączyć nSport+ HD, Minimini+ HD, Teletoon+ HD, Fightbox HD, Fightklub HD, Universal HD, AXN HD, Paramount HD, E! HD, Stars HD, Motowizja HD, Comedy Central HD, Playboy TV i Viasaty !

A do tego poproszę w pełni działające EPG i możliwość ustawienia listy kanałów "ulubionych". Tego też w UPC brak !

Oraz tańszy pakiet Canal+ bo oczywiście UPC ma najdroższy w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to UPC ma najmniej wybrakowaną ofertę. Nikt nie ma wszystkiego, a braki dubli HD, nie są tak uciążliwe, jak brak np Foxa, czy Ale Kino i Planete. UPC ma też coś co bardzo u nich cenie. Nie wyłączają kanałów z oszczędności.

W MMP jest Ale Kino+ i Planete+, tak samo w UPC. ;)

 

Czyli jesteś za tym, żeby kablówki nie prowadziły rozsądnej polityki. Tylko pakowały co się da, a w razie problemów podnosiły ceny? Już widzę, jakby to pasowało klientom MMP. :roll: UPC też kiedyś się na tym przejedzie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MMP jest Ale Kino+ i Planete+, tak samo w UPC. ;)

W MMP jest, ale w Vectrze nie ma.

 

Czyli jesteś za tym, żeby kablówki nie prowadziły rozsądnej polityki. Tylko pakowały co się da, a w razie problemów podnosiły ceny? Już widzę, jakby to pasowało klientom MMP. :roll: UPC też kiedyś się na tym przejedzie. :P

To nie jest rozsądna polityka, tylko olewanie klientów. Dlaczego MMP nie zrobi wyższego pakietu, zamiast usuwać kanały? MMP ma swoją politykę, a UPC swoją. Mi bardziej odpowiada ta w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop:

Tylko Planete+ brak. Ale Kino+ jest w Vectrze.

 

Pytanie: Dlaczego MMP nie chce zrobić wyższego pakietu? Odpowiedź: Bo będzie musiał automatycznie być droższy. A to się nie sprzedaje, szczególnie poza dużymi miastami. Trzeba będzie utrzymywać wypełnioną na maksa infrastrukturę dla garstki klientów? To jest jak najbardziej strategia biznesowa, a nie olewanie klientów - jak ci się błędnie wydaje. :P I ona się sprawdza biznesowo, co udowodnił Forbes.

 

@Sony87:

Ja w TV nie oglądam podstawowych śmieci sprzed kilku sezonów, serwowanych nam przez kanały ogólne. Płacę kablówce głownie za premium, sport i szybszy dostęp do nowości. Nie zamierzam z tego rezygnować na rzecz dvb-t, bo tam nie ma kompletnie co oglądać. W segmencie basic cable jest też ciekawszy wybór kanałów tematycznych niż w NTC. Podstawowych Polsatów, TVN'ów i Pulsów w ogóle nie oglądam. Z tego jedynie w TVP jest na czym oko zawiesić. Poza tym, będziesz miał dużo mniejszy wybór kanałów informacyjno-publicystycznych. Nawet FTA na satelicie jest ich więcej, niż w naszej NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia odnośnie nowej oferty internetu:

- wreszcie światłowody, brawo! 250, 500Mbps z uploadem 25 i 50Mbps

- jaki jest zasięg tej usługi? Gdzie i od kiedy?

- jak wygląda instalacja, do którego momentu jest światłowód?

- wysłuchali chyba moje uwagi z forum i proponują zwiększenie uploadu ;) Z tym, że robią to żałośnie bo po pierwsze trzeba za to dodatkowo zapłacić a po drugie konkurencja przy łączach download 30 i 60Mbps oferuje w standardzie odpowiednio 3 i 6Mbps w upload.... czyli tyle za ile MM każe sobie dopłacić.... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucia odnośnie nowej oferty internetu:

- wreszcie światłowody, brawo! 250, 500Mbps z uploadem 25 i 50Mbps

- jaki jest zasięg tej usługi? Gdzie i od kiedy?

- jak wygląda instalacja, do którego momentu jest światłowód?

- wysłuchali chyba moje uwagi z forum i proponują zwiększenie uploadu ;) Z tym, że robią to żałośnie bo po pierwsze trzeba za to dodatkowo zapłacić a po drugie konkurencja przy łączach download 30 i 60Mbps oferuje w standardzie odpowiednio 3 i 6Mbps w upload.... czyli tyle za ile MM każe sobie dopłacić.... :shock:

 

Jaki upload Ci zaproponowali i za ile? Ja Niedawno rozmawiałem o zwiększenie uploadu nawet za dopłatą i nie było takiej opcji :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...