Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Porównaj poprzednie posty o ID na profilu - każde bez znaczka HD, aż tu nagle...

 

MANIPULACJA TOTALNA, CENZURA, WIZERUNEK :!: (celowo drukowanymi - powaga argumentu)

Z pod postu promocyjnego net 500 Mb/s usunięto negatywny wpis na temat dostępności (0,0002% sieci).

 

Edit: no i pojawił się z powrotem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was odnotował problemy z dostępem do internetu na terenie Szczecin-Pomorzany w dniu dzisiejszym około godziny 13 ? Akurat jestem z Pomorzan i u mnie problemy zdarzają się w ostatnim czasie dość często. Ciekawi mnie czy to tylko mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co innego trzeba przetestować - "Pełna moc na noc" - projekt dla abonentów z usługą NET 2, 6, 12 Mb/s

Info na FB, choć prawie zerowe. Zatem podjąłem próbę uzyskania bardziej szczegółowych informacji (za pośrednictwem chatu).

Konsultantka nie miała bladego pojęcia o czym gadam (w zasadzie piszę) :!:

Zrezygnowałem, szkoda zachodu :!:

 

Widzę to tak:

Rzucili ochłap Południowcom (i pozostałym gdzie braki w modernizacji), żeby nie płakali, że brak warunków technicznych do świadczenia "oficjalnej" oferty operatora. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jaki nr dzwonicie aby dostać korzystna ofertę? W tej chwili mam analog i płace 35 zł. Czy w dalszym ciągu jest możliwość wynegocjować za analog cenę 25 zł?

Ja miesiąc temu z biurze obsługi klienta przedłużyłem za 15 zł analog, poprzednio płaciłem 9 zł , na infolinii proponowali mi trochę większą cen za analog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne podsumowanie działalności i polityki MMP! :lol2:

Nobel dla tego Pana!

Ciekawe też jest to:

"Na rynku indywidualnym (w całym zasięgu naszej sieci) oferujemy dzisiaj 250 Mb/s, na rynku B2B – 300 Mb/s. Testowaliśmy w sieci 500 Mb/s na platformie DOCSIS 3.0, a laboratoryjnie 1 Gb/s na DOCSIS 3.1. Perspektywa dla HFC, to co najmniej 10 Gb/s. Dysponujemy więc bardzo dużym zapasem i w razie potrzeby możemy szybko przeskalować sieć."

Czyli w całej swojej sieci oferują maksymalną prędkość. Do niedawna było to bodajże coś około 95% ;)

Na usprawiedliwianie MM należy podkreślić, że UPC jest dostępne w 8 aglomeracjach. Mają plany na kolejne miasta, ostatnio weszli do Płocka.

 

ja za to płacę 90 zł

Dokładnie te same usługi? Przedłużałeś ostatnio umowę? Upload x2 jest od 01.07. Mi proponują kwotę 80zł i wydaje mi się, że to dobra cena za taki pakiet usług.

 

Płacę 85 zł a nie 90zł (pomyłka). Nie mam dekodera tylko moduł cam. Aneks od 01.07.15 na rok - Rzeszów. Myślę, że masz dobrą cenę. Mam jeszcze analog z MM na drugim tv ale za niego nie płacę.

 

Z taką pisownią miałem post wywalić do KOSZA! Ale wyjątkowo poprawiłem - bogdan425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jaki nr dzwonicie aby dostać korzystna ofertę? W tej chwili mam analog i płace 35 zł. Czy w dalszym ciągu jest możliwość wynegocjować za analog cenę 25 zł?

 

Ja miesiąc temu z biurze obsługi klienta przedłużyłem za 15 zł analog, poprzednio płaciłem 9 zł , na infolinii proponowali mi trochę większą cen za analog

Ja mam analogowy pakiet Komfort z 53 kanałami za 35 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę 85 zł a nie 90zł (pomyłka). Nie mam dekodera tylko moduł cam. Aneks od 01.07.15 na rok - Rzeszów. Myślę, że masz dobrą cenę. Mam jeszcze analog z MM na drugim tv ale za niego nie płacę.

Ok, już jasne. Nie wiem, którą usługę MM wycenia drożej - moduł cam czy PVR?

 

Ja włączyłem tą opcję i działa idealnie, znajomy włączył i download spadł mu prawie do zera i czeka na naprawę internetu :]

Mam nadzieję, że od 01.08 będę miał upload 6Mb/s a nie zero ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja włączyłem tą opcję i działa idealnie, znajomy włączył i download spadł mu prawie do zera i czeka na naprawę internetu :]

Mam nadzieję, że od 01.08 będę miał upload 6Mb/s a nie zero ;)

 

Raczej powinno być ok, u mnie tak na speedteście się prezentuje, w rzeczywistości jest równe 6.

4507103210.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Warszawy.

Jak miałem umowę na 12mb i 30mb to tam zawsze równe wyniki jak u Ciebie. Na prędkości 60mb test uploadu pikuję w górę, aż do 20mb i powoli spada do umówionej prędkości, ale zwyczajnie brakuje czasu testu bo pewnie jest wyliczana średnia i kończy się takimi wynikami jak widać u mnie. Spójrz na mój wykres.

FJ4L0Ff.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Warszawy.

Zdradzisz miejscowość? Jestem ciekaw gdzie oprócz Konstancina-Jeziorny jest jeszcze MM.

 

Jak miałem umowę na 12mb i 30mb to tam zawsze równe wyniki jak u Ciebie. Na prędkości 60mb test uploadu pikuję w górę, aż do 20mb i powoli spada do umówionej prędkości, ale zwyczajnie brakuje czasu testu bo pewnie jest wyliczana średnia i kończy się takimi wynikami jak widać u mnie. Spójrz na mój wykres.

Zobaczymy jak to będzie u mnie od 01.08. Zrobię i wrzucę testy. Też przechodziłem przez takie prędkości ;) najpierw 12, potem 30 i od sierpnia 60Mb/s. Trwa to już ładnych parę lat.

 

Od wczoraj mam nowy dekoder -> ADB-3831CDX Przesiadka z ADB-5810CDX. Pierwsze wrażenia poniżej. Na początek specyfikacja i zdjęcia:

 

4534778900_1436986448_thumb.jpg 9281471500_1436986451_thumb.jpg 3369536900_1436986454_thumb.jpg

 

Jest sporo mniejszy niż mój poprzedni dekoder. Dysk 500GB (dostępne na nagrania 497GB) to ponoć SSD, ktoś potwierdzi? Jest na pewno cichy, prawie niesłyszalny. Dekoder ma dwa złącza USB 2.0. Jedno z tyłu, drugie z boku. Nie wiem czy są aktywne, pewnie nie.

Nie odnotowałem dużo większej szybkości działania. Może menu chodzi nieco szybciej i EPG. Przełączanie kanałów podobnie jak w starszym modelu. Zegarek i kanał świecą na niebiesko. Osobiście mnie to drażni bo jakoś jest to niewyraźne. Tym bardziej, że dwie inne diody świecą na zielono lub jedna na czerwono.

Pamięć flash 2x większa i RAMu ponad 2x więcej niż w starszym modelu. Maksymalny pobór mocy 27W a w starym 50W. Waga 0,7kg.

Przy poprzednim dekoderze w men poziom sygnału, w polu BER miałem różne wartości, obecnie jest to 0.0E0. Jakość sygnału maksymalna. Siła sygnału ~38.0, S/N ~33.1 dB.

 

P.s.

Jeżeli ktoś z forum ma łącze 120Mb/s to mam prośbę o wrzucenie testów na http://www.speedtest.net/ i http://test.mm.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kilka lat temu był monter u moich rodziców podłączyć usługę TV. Włączył na nadający jeszcze wtedy Discovery HD Showcase, a tam paski u góry i na dole. Oczywiście uporczywie twierdził, że tak ma być i nic się nie da zrobić, ale obraz proszę pana brzytwa. :D Sam musiałem to rodzicom odpowiednio poustawiać.

 

@mixiorek: Zazdroszczę dekodera. Ja mam jeszcze ADB-5810CDX. Miałem mieć taki jak Ty, ale okazało się przy montażu, że nie mają na stanie nowych i mam później atakować PH, to mnie poinformuje kiedy dojdzie nowa partia. Wydzwaniałem, ale potem już odpuściłem. Nie nagrywam za dużo, chodzi w miarę sprawnie mój staruszek, więc za rok przy przedłużeniu umowy będę ich cisnął o zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...