Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Kanały z paczki NG pokazują bardzo ciekawe programy i są przeze mnie oglądane bardzo często. Ewentualny brak tej paczki w ofercie jest dla mnie nie do zaakceptowania i jak umowa dobiegnie końca przechodzę do konkurencji, która ma ofercie NG. Dziwna byłaby polityka MM zastępowania wartościowych kanałów szmelcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnujcie z kiepskiej oferty słabej kablówki.

 

Polecam nc+.Doskonały wybór kanałów podstawowych i premium(wszystko prócz erotyków)za 94 zeta.

Poco się macie się dziadować?Kiedyś byłem w UPC a dzisiaj mam wszystko w dekoderze o czym mogłem pomarzyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Polsaty Sport oddałbym bez wielkiego żalu. MŚ w piłce nożnej Solorz pewnie i tak zakoduje, jak na filantropa przystało. Pozostała oferta jest tak żałosna, że nie warta wspominania o niej.

Kilka dni temu przejrzałem dokładnie promocje nc+ i powiem tyle, że gdyby umowa z MM kończyła mi się z upływem 2014 roku (ale kończy się za rok) to miałbym mocny argument za przejściem, chyba że MM zeszłaby z ceną. Poczekam do sierpnia i piszę wypowiedzenie i czekam na propozycje.

Trzeba też pamiętać o zauważalnie lepszej jakości programów w nc+. Przy telewizorach powyżej 50 cali ma to spore znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że brak NG i NG Wild może zrekompensować co najwyzej History i H2, ale takiej zamiany to MM raczej nie zrobi.
Bo pewnie History i H2 za drogie byly, a przeciez prezes musi z czegos kolejny palacyk dla siebie remontowac:p

 

W galeriach handlowych są polsko-chińskie szmaty za full kasy, a koszt ich wytworzenia to pewnie max. 10 % ceny widniejącej na metce.

Podobnie jest z tymi płatnymi "historycznymi" kanałami.

Historii (oraz ogólnie tematyki popularno-naukowej, rozwijającej umysł) to tam tyle co brudu pod paznokciem.

 

Cała reszta ich "kontentu" (aukcje, lombardy, magazyny, ciężarówki, handlarze, bagaże, zbieracze, naprawiacze) jest za friko w DVB-T (np. w TV Puls, PULS 2 oraz TTV).

Już nie wspomnę, że FOKUS TV (również za friko w DVB-T) bije na głowę swą zawartością np. całą paczkę kanałów DISCOVERY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego jak Multimedia usuwa/podmienia jakiś kanał, to nie macie możliwości zerwania umowy bez kar finansowych? Przecież chyba jest jakaś lista kanałów gwarantowanych i jakiekolwiek na niej zmiany, to zmiana umowy ze strony operatora i tej zmiany klient może po prostu nie zaakceptować. Co to za jakiś zapis o gwarantowanej liczbie kanałów? Czy to jest zgodne z prawem? Chyba nie. Klient podpisując umowę często ma na względzie wykaz kanałów dostępnych w ofercie operatora. I co pewnego dnia zamienią sobie np. Eurosport na kanał z wróżkami, liczba kanałów będzie się zgadzała i klient ma być zadowolony? W UPC jak zabierają (lub podmieniają) jakiś kanał będący na liście kanałów gwarantowanych, to abonent ma możliwość rezygnacji z umowy bez żadnych konsekwencji. I tak chyba jest i powinno zresztą być u wszystkich operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...