Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

MM nigdy nie pytała o zdanie abonentów, mają wyjść na plus i to się liczy a nie to, że 1000 osób zapłacze za NG. Każdy z nas wie, że mają zapis o ilości kanałów i nikogo z nas nie zmuszano do podpisywania umowy.

Osobiście wolałbym wy[beep]e Discovery niż NG (Foxy mnie nie interesują) no ale cóż, to nie ja decyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po za wymianą 8 kanałów na 8 innych nie ma co liczyć na coś więcej... To się nazywa polityka zamiast zwiększać ofertę kanałów HD to wynika z tego, że jeszcze o jeden uszczuplą:P. A gdzie TV Puls HD? chyba już wszyscy liczący się operatorzy na rynku mają kanał w ofercie podobnie brakujące Discovery w HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejęli sieć Stream dawno temu a tam ludzie mieli dekodery SD, jak znam życie pewnie nadal wielu klientów (posiadających TV CRT) ma takie dekodery i nie są im potrzebne HD. Na tym forum też wielu pisało, że ich sąsiedzi mają stare TV i nie mają sygnału cyfrowego, wystarcza im analog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie w rejonach w których są dostępne dekodery HD mogą spokojnie wyłączyć kanały SD, a nie zrobią tego ponieważ zmniejszy się liczba gwarantowanych kanałów dla poszczególnych pakietów.

Na ulotkach zapis "w ofercie 140 kanałów" też ulegnie zmianie na niekorzyść MM. Przedstawiciele handlowi już nie będę mogli wciskać kitu starszym ludziom - większa liczba robi swoje. ;-) W tej kwestii uczciwa jest tylko Netia I Jambox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ewentualny brak NGC i NGW mnie zaboli. FOX dla mnie to tylko Walking Dead - ale to nie problem, są inne źródła.

2. Power TV - wiem, że się wam marzy dostać do oferty MM, bo sobie więcej za reklamy będziecie mogli krzyczeć, ale programów-zapychaczy w MM jest już dość, kolejnych nie potrzeba.

3. Reklamowanie na profilu FOX'a i zapraszanie na TWD to standardowy chłyt maketigowy.Ludzie kupią tv od MM, potem kanał wyleci, a ludziska będą znowu wałkować temat o gwarantowanej liczbie kanałów.

4. A ta Bundesliga w Eurosporcie2 to do kiedy jest. Żeby sie nie okazało, że do końca tego sezonu i potem [beep]. Może dlatego MM to wzięła bo potaniało, ze względu na przyszły kontent. A my sie jaramy, że se pół roku Lewandowskiego w HD pooglądamy.

5. Disneye na duży plus, ale to względu na bycie ojcem.

6. Republiki i Motowizje to kanały zapychacze, Comedy Central to dla mnie poracha - nie znoszę seriali ze śmiechem w tle - ale może istnieja tacy, co trzeba im podpowiadać, kiedy sie śmiać.

 

Reasumują - jak maja byc takie zmiany, że wylecą NG i FOXy a dodadza tamto, to juz bym wolał żeby zostało po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...