Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że jakiś user tego forum miał pisać w podobnej sprawie (wy[beep]e kanalow BBC) ale słuch po nim zaginał. Ja jestem zbyt leniwy żeby bawić się w takie rzeczy, FOX mi lataja kolo nosa, NG szkoda :(, wolalbym żeby wywalili zamiast NG, kanaly z paczki Discovery.

Zapis o ilosci gwarantowanych kanalow maja od 4 lub 5 lat, nikt przez tak dlugi okres czasu nie przyczepil sie do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d107, Dziękujemy Ci za wiele wnoszący do wątku post. Co do analogu, to na bank zniknęły dwa kanały w Toruniu, ale niestety tv analogowej nie oglądam, dlatego ciężko mi powiedzieć jakie kanały zniknęły. W DTV na razie spokój - czekamy na pierwsze strzały korków od szampana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam wątek, czy jest tutaj jakiś guru, który udzieli mi jasnej odpowiedzi, a nie ogólnikowo. Jaki mogę dostać rabat na telewizję w Multimediach? oczywiście wcześniej złożyłem wypowiedzenie, umowa kończy mi się 31.12.2014 r.

To Ci nie oferowali ci nic do tej pory telelfocznicznie bylo ich naciskac co cchesz jakie usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że operator powinien o planowanych zmianach w ofercie powiadomić na 14 dni wcześniej przed dokonaniem zmiany. W przeciwnym wypadku abonentowi przysługuje prawo do bezkarnego wypowiedzenia umowy.

Swoją drogą, to proponuję tematem Multimediów zainteresować UOKiK niech zbadają czy ich regulamin zakładający ilość kanałów jest w ogóle zgodny z prawem bo wychodzi na to że kupuję pakiet z NG i FOX a dostanę w efekcie za te same pieniądze jakieś g.... typu Motowizja czy Republika.

Jeśli rzeczywiście wywalą NG i FOX to ja składam reklamację i będę żądał obniżenia ceny pakietu MaxBox który jak dla mnie bardzo straci na wartości. A jeśli się nie dogadamy, to w maju się pożegnamy definitywnie (witaj NC+ z powrotem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy naprawdę nie wiecie co podpisujecie. Nie bronię MM, bo ten zapis o liczbie gwaratnowanych kanałów jest z doopy, ale jest. Zgodziłem sie na to. MM też wie, że ryzykuje, bo znajdą sie tacy, co z końcem okresu promocyjnego zrezygnuję bo im te podmianki nie podejdą. Piszczecie - UOKiK - to wyslijcie skargę i wrzućcie tu od nich odpowiedź. Bo wygląda na to, że skoro to funkcjonuje tyle lat, to sprawa jest z prawnego punktu widzenia czysta. Powiadamianie - chyba nie do końca w tym przypadku wg regulaminu. Jeśli zmienia sie regulamin świadczenia usługi to i owszem, trzeba powiadamiać i w przypadku MM, nawet z 3 miesięcznym wyprzedzeniem, bo taki maja okres wypowiedzenia. A tu nie zmieniają regulaminu. Ja jakoś brak FOXów przeżyję, Walking Dead sobie obejrzę z innych źródeł. NGów szkoda, kilka fajnych programów tam jest i sam z zainteresowaniem oglądałem jak miałem czas. Odnoszę też wrażenie, że co poniektórzy nie mają nic innego do roboty tylko robią między sobą zawody w wyczerpywaniu baterii w plocie na czas. Ludzie to tylko TV. Z Disneyów się córka ucieszy, bo lubi. A dla mnie Bundesliga w HD na duży plus. FOX Life to był kanał zapychacz wg mnie, więc nawet nie zauważę jego braku. Ale dodadzą podobne motowizje i republiki.

MM i tak pewnie wyjdzie to wszystko na plus, bo sobie to obliczyli, mniej zapłacą za owe kanały dostawcom, niz za te które likwidują, A odpływ grupy niezadowlonych abonentów tez jest pewnie w to wklakulowany,

Wy[beep]e FOXa może tylko być dużą stratą, ale na przyszłość - w związku z zapowiedzią kanału FOX Sport.

 

Odnośnie negocjacji warunków po wysłaniu wypowiedzenia - jak zadzwonią do Ciebie - to sam sobie wymysl cenę, ile chesz płacić powiedzmy za tego Maxboxa z modułem i sie tego trzymaj. 50 zeta za Maxboxa to cena bardzo OK i jak najbardziej do ugrania.

 

I jeszcze o religia.tv - zniknie, bo przestaje nadawać, ale wcale MM nie ma obowiązku zastępowania go czymkolwiek, więc sie nie napalajcie.Gwaratowana liczba kanałów nie spadnie poniżej wymaganej i tyle w temacie. Jak LOVE zniknęło na chwile z satelity, a potem się pojawiło, to wypadło z oferty MM na stałe, a w zamian nic nie zostało dodane.

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę powodzenia w Nowym Roku 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć MM robi co chce bo właśnie nikt się temu nie sprzeciwia. Jeśli chodzi o skargę do UOKiKu to pojedyncze przypadki będą "zlane" ale jeśli zrobi to wielu abonentów to myślę, że odniesie to jakiś skutek.

 

A może trzeba by było założyć profil na FB coś na wzór głośnego niedawno "antyNC+"? Może jeśli tam abonenci będą mieli szanse opisywania swoich problemów z MM bez usuwania "trudnych" postów to ktoś to zauważy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni w analogu póki co bez zmian. Co do NGC i NG Wild to dla mnie będzie duża strata. Lubię oglądać te kanały. Nie ma co ukrywać, że NGC to silna marka i 99% ludzi kojarzy ten kanał (włączając w to emerytów i rencistów :)). Operatorzy budują listę programów od NGC, ale oczywiście nie MM. Tak jak Fox nie każdy ogląda, bo nie interesują go seriale to jednak na NGC ludzie zaglądają. Naprawdę dziwna polityka, mam nadzieję, że MM się z czasem obudzi i kanały wrócą (o ile to prawda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operator nie ma obowiązku zastąpienia kanału Religia TV innym np. ja jestem z Vectry i tam 30.01 kanał zostanie wyłączony i nic za niego nie wejdzie tak samo jak dziś został wyłączony kanał muzyczny Deutsches Musik Fernsehen i też nic nie zostało dodane.

 

Co do kanałów NGC i NG to jeżeli się okaże faktem to będzie duża szkoda, pamiętam jak kiedyś Vectra i Multimedia Polska usunęła kanały Polsatu teraz już od roku są w ofercie ale np. w Vectrze brakuje kanałów które usunęła z dodaniem Polsatów: Domo+, Kuchnia+ i Planete+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...