Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie będę wysyłał żadnej reklamacji, nie będę tworzył, czy wchodził na jakieś antyfanpage. Uważam zabranie paczki NG za znaczne obniżenie oferty MM i podziękuję im w połowie 2015, kiedy kończy się moja umowa. Żadna siła, żadne namowy nie zatrzymają już mnie w tej kablówce. Kilkanaście lat korzystania z ich usług wystarczy. Czas poszukać coś innego.

Mam podobny plan. Najpierw podpadli zabraniem BBC. Teraz NGC (powiedzmy, że TWD faktycznie idzie obejrzeć gdzie indziej, ale trzeba będzie zaczekać na upload). Zabierają niezłe kanały dając w zamian badziew.

Szkoda tylko, że nigdzie nie ma pełnej alternatywy. Sprawdzałem wszystkie dostępne opcje i niestety nie ma oferty gdzie znalazłoby się wszystko na czym mi zależy. Obstawiam, że tylko to trzyma ludzi przy MM. No może jeszcze cena, bo idzie wynegocjować tanią ofertę.

Tak czy inaczej jak dalej będą tak usuwać naprawdę lubiane i popularne kanały to obstawiam, że stracą jeden z najważniejszych argumentów i klienci się wykruszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jednak poczekać do 1 stycznia i obejrzeć listę kanałów DTV na ich stronie.Jasne ,że NG się nie pojawi ale może w sumie nie będzie tak żle:wszystkie Sporty w HD, wkrótce TVN-y też,TV Republika "odświeży"wiadomości i publicystykę,jakaś Motowizja HD/nie wiem co to jest,może dobre/,Comedy też w HD a i dzieciaki dostaną 3 nowe kanały.Owszem,można zrezygnować,ale w innych kablówkach jest tylko drożej a Platformy owszem tańsze,ale nie każdy chce,może,lubi instalować antenę SAT.Proponuję zimny prysznic i poczekanie do lutego na ostateczną ofertę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję jednak poczekać do 1 stycznia i obejrzeć listę kanałów DTV na ich stronie.Jasne ,że NG się nie pojawi ale może w sumie nie będzie tak żle:wszystkie Sporty w HD, wkrótce TVN-y też,TV Republika "odświeży"wiadomości i publicystykę,jakaś Motowizja HD/nie wiem co to jest,może dobre/,Comedy też w HD a i dzieciaki dostaną 3 nowe kanały.Owszem,można zrezygnować,ale w innych kablówkach jest tylko drożej a Platformy owszem tańsze,ale nie każdy chce,może,lubi instalować antenę SAT.Proponuję zimny prysznic i poczekanie do lutego na ostateczną ofertę. :wink:

 

Szczerze? Żałosna oferta, chyba najgorsza kablówka w kraju:

1. Najmniej kanałów HD w całej Polsce.

2. Brak wartościowych kanałów NGC, FOX, BBC czy History które są dostępne praktycznie u każdego innego operatora.

3. Ceny porównywalne do innych operatorów - wyższe dużo niż w NC+.

4. Niepełne pakiety - CBS, Viasat, TVN w HD, FilmBox, Cinemax (brak HD), Discovery (brak ID HD i Turbo Xtra HD).

5. Najpóźniej wprowadzane nowości - do dziś brak w ofercie m.in. Fokus TV, Viasat Explore czy też Muzo.TV czy też pół roku czekania na pełny pakiet Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, czy jest tutaj chociaż jedna osoba która powie mi ile mogę dostać rabatu na telewizję w Multimedia:

Tak jest na stronie MM: 34 zł-60 kanałów, za 39 zł-88 kanałów, za 49 zł-120 kanałów, za 59 zł-140 kanałów, nie interesuje mnie opcja z dekoderem hd, tylko bez dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o rabat na internet a argumentujesz cennikiem na DTV... Więc sprecyzuj swoją wypowiedz. Jeśli chodzi o rabaty tak jak już wielu pisało jedni dostają 50 zł inni mniej. Wyślij wypowiedzenie i negocjuj swoją cenę bo nikt konkretnej odpowiedzi Ci nie udzieli tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaskakuje :) Swoją drogą czas odkurzyć antene i przeprosić nc+ .

 

Bardzo dobre posunięcie.Kiedyś bylem abonentem UPC-potem n-ka a obecnie nc+.

 

Warto było zmienić operatora.Wybór kanałów(mimo braku Polsatu Sport :wink: znakomity). Dużo kanałów HD, przy aneksowaniu umowy świetne rabaty.

Jeszcze raz polecam :smile:

Miałem okazję porównać ofertę Multimediów-telewizję z nc+. Jak ma ktoś okazję, możliwości i się zastanawia nad wyborem (oczywiście nic na siłę)-to będzie dobra decyzja.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwają 4 kanały HD, a w zamian dają 3. Za któryś NGC HD powinni dać Polsat Viasat Nature/History HD bądź Animal Planet HD przenosząc z pakietu HD lub coś innego z podobną tematyką, ale chyba nic innego nie pozostało(ostatecznie Fokus TV HD).

 

Zresztą MM nawet na to nie zwraca uwagi. Kiedyś główna lista programów była ułożona tematycznie, a teraz robią sobie wielki [beep]. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa rozpiska kanałów na stronie MM i są zawarte juz tvn style hd i travel channel hd, ale 136 kanałów w maxbox wiec coś wywalili nie patrzałem dokładnie. Disco Polo Music lol darowali by sobie:P.

 

p.s. chyba wywalone będą duble planete, mini mini, teetoon w sd, ale to pewnie od lutego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...